Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

300 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
1 VWO Vanguard FTSE Emerging Markets ETF 58.25 +0.38% 0.06%2.10% +7.94% +6.71%
2 IEMG iShares Core MSCI Emerging Markets ETF 77.37 +0.04% 0.09%2.32% +15.05% +15.57%
3 EEM iShares MSCI Emerging Markets ETF 63.32 +0.02% 0.72%1.76% +15.72% +16.85%
4 AVEM Avantis Emerging Markets Equity ETF 89.56 +0.13% 0.33%2.69% +16.13% +17.53%
5 EMXC iShares MSCI Emerging Markets ex China ETF 93.26 -0.05% 0.25%2.06% +28.38% +32.69%
6 EWY iShares MSCI South Korea ETF 153.99 -1.65% 0.59%1.30% +61.06% +76.89%
7 DRAM Roundhill Memory ETF 47.72 -1.26% 0.65%— — —
8 SPEM State Street SPDR Portfolio Emerging Markets… 50.91 +0.47% 0.07%2.56% +8.25% +7.69%
9 EWZ iShares MSCI Brazil ETF 42.94 +2.41% 0.59%3.49% +31.98% +41.13%
10 BAI iShares A.I. Innovation and Tech Active ETF 42.10 -0.36% 0.65%1.40% +26.88% +21.30%
11 EMB iShares J.P. Morgan USD Emerging Markets Bond… 91.22 +0.14% 0.39%5.42% -5.39% -4.86%
12 SCHE Schwab Emerging Markets Equity ETF 35.85 +0.50% 0.06%2.67% +8.92% +6.41%
13 EWT iShares MSCI Taiwan ETF 107.33 +0.07% 0.59%2.63% +68.83% +64.79%
14 FNDE Schwab Fundamental Emerging Markets Large… 42.44 +0.38% 0.39%3.51% +17.25% +16.92%
15 DFAE Dimensional - Emerging Core Equity Market ETF 37.54 +0.19% 0.29%1.97% +15.04% +16.98%
16 DFEM Dimensional - Emerging Markets Core Equity 2… 38.10 +0.03% 0.39%2.04% +15.15% +17.16%
17 VWOB Vanguard Emerging Markets Government Bond ETF 63.44 +0.14% 0.15%6.13% -6.05% -5.80%
18 ESGE iShares ESG Aware MSCI EM ETF 51.41 -0.06% 0.25%2.20% +16.46% +17.02%
19 INDA iShares MSCI India ETF 47.78 +0.80% 0.61%— -12.30% -12.95%
20 MCHI iShares MSCI China ETF 50.96 +0.18% 0.59%2.16% -15.32% -19.65%
21 EMLC VanEck J.P. Morgan EM Local Currency Bond ETF 24.96 +0.24% 0.30%6.41% -3.56% -2.43%
22 FLTW Franklin FTSE Taiwan ETF 103.02 +0.04% 0.19%1.59% +69.26% +70.10%
23 KWEB KraneShares CSI China Internet ETF 24.35 +0.29% 0.69%8.63% -28.69% -38.52%
24 AIA iShares Asia 50 ETF 129.86 -0.28% 0.50%1.64% +33.55% +35.36%
25 DEM WisdomTree Emerging Markets High Dividend Fund 54.70 +0.44% 0.63%3.30% +16.59% +19.43%
26 ILF iShares Latin America 40 ETF 38.04 +1.47% 0.47%3.15% +23.12% +32.80%
27 FXI iShares China Large-Cap ETF 33.51 -0.06% 0.73%2.03% -12.43% -16.18%
28 AAXJ iShares MSCI All Country Asia ex Japan ETF 108.84 -0.17% 0.72%1.42% +17.07% +17.36%
29 EEMV iShares MSCI Emerging Markets Min Vol Factor… 72.80 +0.10% 0.25%2.23% +13.57% +12.22%
30 FRDM Freedom 100 Emerging Markets ETF 64.82 +0.42% 0.49%1.83% +25.90% +39.03%
31 CGNG Capital Group New Geography Equity ETF 34.86 +0.32% 0.64%0.62% +8.83% +11.34%
32 FLIN Franklin FTSE India ETF 34.12 +0.57% 0.19%0.45% -12.10% -13.05%
33 CQQQ Invesco China Technology ETF 41.53 +1.32% 0.65%2.75% -21.17% -24.57%
34 EBND SPDR Bloomberg Emerging Markets Local Bond ETF 20.78 +0.34% 0.30%6.00% -3.09% -3.13%
35 DFEV Dimensional - Emerging Markets Value ETF 40.81 -0.12% 0.46%2.19% +21.10% +26.07%
36 EMOP Alliance Bernstein - AB Emerging Markets… 48.58 -0.06% 0.70%0.23% +19.38% +21.50%
37 PXH Invesco RAFI Emerging Markets ETF 29.28 +0.31% 0.47%3.97% +13.10% +14.65%
38 XSOE WisdomTree Emerging Markets ex-State-Owned… 44.55 +0.20% 0.32%1.75% +13.94% +15.51%
39 XCEM Columbia EM Core ex-China ETF 48.60 -0.14% 0.16%2.56% +26.88% +28.93%
40 EMGF iShares Emerging Markets Equity Factor ETF 68.01 +0.15% 0.26%2.12% +17.39% +18.12%
41 EPI WisdomTree India Earnings Fund 41.46 +0.88% 0.84%— -11.21% -10.90%
42 FLKR Franklin FTSE South Korea ETF 51.16 -1.50% 0.09%2.83% +62.06% +75.65%
43 DGS WisdomTree Emerging Markets SmallCap Dividend… 62.54 +0.81% 0.58%3.83% +8.39% +9.48%
44 GEM Goldman Sachs ActiveBeta Emerging Markets… 48.46 +0.17% 0.59%1.98% +16.24% +16.80%
45 JEMA JPMorgan ActiveBuilders Emerging Markets… 58.91 +0.14% 0.33%2.44% +20.05% +21.27%
46 AVES Avantis Emerging Markets Value ETF 63.60 -0.06% 0.36%3.50% +9.14% +10.87%
47 EWW iShares MSCI Mexico ETF 75.50 +0.19% 0.50%3.27% +8.70% +13.96%
48 ASHR Xtrackers Harvest CSI 300 China A-Shares ETF 31.23 -0.16% 0.65%2.42% -4.78% -3.07%
49 DVYE iShares Emerging Markets Dividend ETF 35.15 +1.06% 0.49%5.01% +11.62% +17.46%
50 EDIV State Street SPDR S&P Emerging Markets… 40.58 +0.52% 0.49%4.33% +3.12% +4.80%
51 PCY Invesco Emerging Markets Sovereign Debt ETF 20.05 +0.10% 0.50%6.34% -7.53% -8.08%
52 SDIV Global X - SuperDividend ETF 23.90 +2.01% 0.58%9.50% -2.50% +0.99%
53 EMCS Xtrackers MSCI Emerging Markets Climate… 43.84 -0.09% 0.15%1.54% +23.08% +24.62%
54 EPOL iShares MSCI Poland ETF 44.21 +0.27% 0.59%3.34% +25.29% +33.93%
55 XEMD BondBloxx JP Morgan USD Emerging Markets 1-10… 43.02 +0.12% 0.29%5.92% -3.61% -2.23%
56 JHEM John Hancock Multifactor Emerging Markets ETF 38.14 -0.10% 0.49%1.86% +15.96% +18.04%
57 EYLD Cambria Emerging Shareholder Yield ETF 47.83 +0.50% 0.63%4.46% +24.16% +26.50%
58 ECH iShares MSCI Chile ETF 37.29 +0.73% 0.59%2.12% -8.37% +10.97%
59 BBEM JPMorgan BetaBuilders Emerging Markets Equity… 72.71 +0.26% 0.15%4.85% +13.91% +12.41%
60 EEMA iShares MSCI Emerging Markets Asia ETF 108.96 -0.22% 0.49%1.41% +16.15% +16.50%
61 FEM First Trust Emerging Markets AlphaDEX Fund 32.43 +0.78% 0.80%2.23% +17.66% +22.03%
62 LEMB iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond ETF 42.50 +0.22% 0.30%2.39% +2.00% +2.12%
63 FLBR Franklin FTSE Brazil ETF 26.95 +2.01% 0.19%4.90% +38.69% +44.69%
64 ARGT Global X - MSCI Argentina ETF 87.22 +0.29% 0.59%1.18% -4.86% +21.84%
65 SMIN iShares MSCI India Small-Cap ETF 68.93 +0.61% 0.74%2.05% -2.00% -7.84%
66 EWX State Street SPDR S&P Emerging Markets Small… 69.75 +0.68% 0.65%2.66% +5.51% +3.87%
67 SEEM SEI Exchange Traded Funds - SEI Select… 36.73 -0.07% 0.60%2.94% +18.06% +20.26%
68 DFSE Dimensional Emerging Markets Sustainability… 46.33 +0.28% 0.44%2.07% +11.38% +12.05%
69 EMEQ Nomura Focused Emerging Markets Equity ETF 58.89 -0.25% 0.85%1.88% +46.87% +55.94%
70 FDEM Fidelity Emerging Markets Multifactor ETF 34.23 +0.12% 0.25%3.41% +10.72% +11.88%
71 KSA iShares MSCI Saudi Arabia ETF 34.78 -1.02% 0.75%2.94% -3.49% -13.83%
72 EPU iShares MSCI Peru and Global Exposure ETF 89.47 -0.01% 0.59%1.91% +23.68% +42.10%
73 INDY iShares India 50 ETF 42.15 +0.72% 0.65%9.78% -15.09% -21.50%
74 HYEM VanEck Emerging Markets High Yield Bond ETF 19.31 -0.13% 0.40%7.07% -2.77% -2.72%
75 JEMB Janus Henderson Emerging Markets Debt Hard… 51.30 +0.29% 0.52%6.56% -4.93% -4.07%
76 SPSK SP Funds Dow Jones Global Sukuk ETF 17.51 +0.11% 0.50%4.82% -4.22% -5.82%
77 EZA iShares MSCI South Africa ETF 65.44 +1.28% 0.59%7.81% -6.09% -1.22%
78 NUEM Nuveen ESG Emerging Markets Equity ETF 40.05 -0.37% 0.36%3.17% +12.98% +9.72%
79 GEME Pacific NoS Global EM Equity Active ETF 38.89 -0.07% 0.75%5.79% +20.95% +20.88%
80 AVXC Avantis Emerging Markets ex-China Equity ETF 78.35 +0.02% 0.33%2.28% +22.83% +27.68%
81 GXC State Street SPDR S&P China ETF 84.12 +0.37% 0.59%2.37% -13.32% -16.91%
82 DEHP Dimensional - Emerging Markets High… 38.04 -0.68% 0.44%1.49% +18.76% +22.91%
83 CXSE WisdomTree China ex-State-Owned Enterprises… 33.45 +0.52% 0.32%2.08% -17.04% -20.32%
84 CEMB iShares J.P. Morgan EM Corporate Bond ETF 44.02 -0.02% 0.50%5.37% -3.99% -4.26%
85 EWZS iShares MSCI Brazil Small-Cap ETF 16.80 +4.28% 0.59%3.17% +24.59% +22.32%
86 THD iShares MSCI Thailand ETF 70.84 -0.80% 0.59%3.54% +19.67% +21.63%
87 GMF State Street SPDR S&P Emerging Asia Pacific… 151.20 +0.37% 0.49%1.23% +8.66% +7.87%
88 EELV Invesco S&P Emerging Markets Low Volatility… 28.14 +0.11% 0.29%4.35% +2.48% +5.24%
89 FEMB First Trust Emerging Markets Local Currency… 28.92 +0.24% 0.85%6.64% -3.19% -2.14%
90 JPEM JPMorgan Diversified Return Emerging Markets… 64.29 +0.66% 0.44%4.51% +5.15% +8.04%
91 EEMS iShares MSCI Emerging Markets Small-Cap ETF 73.52 +0.48% 0.72%2.93% +8.31% +7.40%
92 EIDO iShares MSCI Indonesia ETF 10.30 +7.18% 0.59%4.25% -48.61% -44.45%
93 AGEM abrdn Emerging Markets Dividend Active ETF 46.03 +0.25% 1.18%2.54% +19.60% +22.93%
94 TLTE Northern Trust Morningstar Emerging Markets… 73.10 +0.19% 0.58%3.43% +14.25% +14.40%
95 GREK Global X - MSCI Greece ETF 81.25 +1.30% 0.56%2.43% +21.70% +27.82%
96 KSTR KraneShares China Technology & Semiconductor… 19.54 +1.77% 0.89%— +3.17% +4.23%
97 EMHC State Street SPDR Bloomberg Emerging Markets… 23.95 +0.08% 0.23%6.39% -6.01% -5.64%
98 UAE iShares MSCI UAE ETF 19.68 +0.36% 0.59%4.34% +2.56% -0.10%
99 ECON Columbia Research Enhanced Emerging Economies… 33.35 +0.51% 0.49%1.46% +21.41% +21.72%
100 EMBX VanEck Emerging Markets Bond ETF 49.49 +0.16% 0.65%5.82% -2.41% -1.10%
Pagina 1 / 3 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesGemeentelijke obligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

GlobaalInternationaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

TechnologieFinanciële sectorVastgoed / REITsEnergieGezondheidszorgInfrastructuurIndustrieSchone EnergieMaterialen

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt