Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

FlexShares

56 actieve ETF's · $35.66B in vermogen · gemiddelde kostenratio 0.26% · eerste fonds Sep 16, 2011.

Obligaties (alle) (31)Ontwikkelde markten (11)Internationaal (11)Staatsobligaties (10)Staatsobligaties (10)Financiële sector (10)Gemeentelijke obligaties (9)Globaal (9)ESG / Duurzaam (7)Dividend (6)

Nieuwste fondsen

ETF Koers Vandaag GenoteerdKostenAUM
TXNY Northern Trust New York Intermediate… 49.63 +0.61% Sep 22, 20260.09% $7.4M
TXCA Northern Trust California Intermediate… 49.67 +0.86% Sep 22, 20260.06% $7.4M
TIPG Northern Trust 2046 Inflation-Linked… 99.92 — Aug 25, 20260.10% $1.9M
TIPE Northern Trust 2031 Inflation-Linked… 99.93 — Aug 25, 20260.10% $2.0M
MUNG Northern Trust 2046 Tax-Exempt Distributing… 95.64 0.00% Aug 25, 20260.18% $9.6M

Volledig fondsenoverzicht

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
1 FEUS Northern Trust ESG & Climate US Large Cap… 84.80 +0.63% 0.47%0.97% +13.91% +16.13%
2 GUNR Northern Trust Morningstar Global Upstream… 54.01 +0.24% 0.47%2.29% +17.51% +23.61%
3 NFRA Northern Trust STOXX Global Broad… 62.64 +0.03% 0.48%5.91% +3.49% -0.59%
4 TDTT Northern Trust iBoxx 3-Year Target Duration… 23.32 -0.02% 0.19%4.90% -3.08% -3.99%
5 TILT Northern Trust Morningstar US Market Factor… 282.62 +0.17% 0.26%1.06% +13.45% +15.98%
6 QDF Northern Trust Quality Dividend ETF 91.75 +0.19% 0.40%1.50% +13.32% +15.56%
7 RAVI Northern Trust Ultra-Short Fixed Income ETF 75.10 +0.05% 0.26%4.23% -0.41% -0.50%
8 QLC Northern Trust US Quality Large Cap ETF 92.55 +0.38% 0.26%0.94% +14.24% +18.57%
9 IQDF Northern Trust International Quality Dividend… 34.36 -0.09% 0.49%3.46% +13.12% +20.20%
10 TDTF Northern Trust iBoxx 5-Year Target Duration… 22.79 +0.09% 0.19%5.19% -5.01% -6.03%
11 SKOR Northern Trust Credit-Scored US Corporate… 46.81 -0.04% 0.19%4.78% -4.68% -4.64%
12 HYGV Northern Trust High Yield Value-Scored Bond… 38.72 -0.08% 0.38%7.67% -4.91% -4.91%
13 NOEQ Northern Trust US Equity ETF 29.80 0.00% 0.12%0.41% — —
14 TLTD Northern Trust Morningstar Developed Markets… 99.85 +0.13% 0.41%3.33% +7.64% +12.23%
15 QDEF Northern Trust Quality Dividend Defensive ETF 91.19 +0.37% 0.40%1.57% +12.22% +13.86%
16 GQRE Northern Trust Global Quality Real Estate ETF 59.02 -0.35% 0.46%4.47% +0.63% -0.80%
17 TLTE Northern Trust Morningstar Emerging Markets… 76.21 +0.96% 0.58%3.28% +19.61% +20.44%
18 TAXI Northern Trust Intermediate Tax-Exempt Bond… 49.41 -0.04% 0.05%2.69% -3.76% -2.62%
19 QLV Northern Trust US Quality Low Volatility ETF 80.42 +0.40% 0.09%1.47% +11.19% +11.29%
20 BNDC Northern Trust Core Bond ETF 21.09 -0.04% 0.49%4.34% -5.68% -6.10%
21 TAXS Northern Trust Short-Term Tax-Exempt Bond ETF 49.49 -0.04% 0.05%2.41% -1.67% -1.22%
22 TAXT Northern Trust Tax-Exempt Bond ETF 49.30 -0.07% 0.05%3.34% -4.14% -3.60%
23 ESG Northern Trust STOXX US ESG Select ETF 182.46 +0.04% 0.33%0.82% +15.25% +17.52%
24 ESGG Northern Trust STOXX Global ESG Select ETF 239.55 -0.20% 0.45%1.26% +16.93% +20.40%
25 IQDY Northern Trust International Quality Dividend… 41.72 -0.07% 0.51%3.35% +13.95% +21.86%
26 MBSD Northern Trust Disciplined Duration MBS ETF 19.84 -0.12% 0.21%4.23% -4.48% -4.70%
27 FEDM Northern Trust ESG & Climate Developed… 63.20 0.00% 0.16%2.94% +7.84% +10.45%
28 QLVD Northern Trust Developed Markets ex-US… 32.90 0.00% 0.15%3.14% +3.83% +6.99%
29 FEIG Northern Trust ESG & Climate Investment Grade… 38.74 0.00% 0.13%5.00% -6.39% -6.88%
30 LKOR Northern Trust Credit-Scored US Long… 38.17 -0.03% 0.16%6.25% -10.06% -11.70%
31 IQDE FlexShares International Quality Dividend… 20.60 -0.12% 0.47%— +1.28% +0.59%
32 TIPA Northern Trust 2030 Inflation-Linked… 98.36 -0.04% 0.10%4.00% -1.43% -2.09%
33 QLVE Northern Trust Emerging Markets Quality Low… 33.66 +0.82% 0.19%3.03% +14.49% +15.59%
34 QDYN FlexShares Quality Dividend Dynamic Index Fund 61.09 +0.25% 0.37%— +9.68% +9.32%
35 MUNB Northern Trust 2035 Tax-Exempt Distributing… 97.14 0.00% 0.18%2.43% -3.39% -3.30%
36 TIPB Northern Trust 2035 Inflation-Linked… 95.94 -0.14% 0.10%5.00% -3.88% -4.82%
37 MUNG Northern Trust 2046 Tax-Exempt Distributing… 95.64 0.00% 0.18%0.34% — —
38 MUNH Northern Trust 2056 Tax-Exempt Distributing… 94.59 0.00% 0.18%0.37% — —
39 MUNA Northern Trust 2030 Tax-Exempt Distributing… 98.79 0.00% 0.18%2.27% -1.06% -1.16%
40 MUNC Northern Trust 2045 Tax-Exempt Distributing… 96.37 0.00% 0.18%3.40% -5.66% -5.14%
41 ASET FlexShares Real Assets Allocation Index Fund 34.27 +2.81% 0.98%0.05% +15.04% +7.26%
42 TXCA Northern Trust California Intermediate… 49.67 +0.86% 0.06%— — —
43 TXNY Northern Trust New York Intermediate… 49.63 +0.61% 0.09%— — —
44 TIPC Northern Trust 2045 Inflation-Linked… 92.81 -0.24% 0.10%6.07% -7.40% -8.84%
45 MUNJ Northern Trust 2031 Tax-Exempt Distributing… 98.03 0.00% 0.18%0.26% — —
46 MUNF Northern Trust 2036 Tax-Exempt Distributing… 96.69 0.00% 0.18%0.28% — —
47 FEEM FlexShares ESG & Climate Emerging Markets… 46.28 0.00% 0.18%— — —
48 MUND Northern Trust 2055 Tax-Exempt Distributing… 97.18 +0.22% 0.18%3.81% -5.84% -5.33%
49 TLDH FlexShares Currency Hedged Morningstar DM… 27.75 -0.96% 0.44%— +2.24% -1.77%
50 FEHY FlexShares ESG & Climate High Yield Corporate… 40.05 -0.11% 0.23%— — —
51 TIPE Northern Trust 2031 Inflation-Linked… 99.93 — 0.10%— — —
52 TIPF Northern Trust 2036 Inflation-Linked… 97.44 0.00% 0.10%0.11% — —
53 TIPG Northern Trust 2046 Inflation-Linked… 99.92 — 0.10%— — —
54 TIPH Northern Trust 2056 Inflation-Linked… 94.72 0.00% 0.10%0.15% — —
55 TIPD Northern Trust 2055 Inflation-Linked… 90.68 0.00% 0.10%7.41% -9.79% -11.69%
56 TLEH FlexShares Currency Hedged Morningstar EM… 33.74 +2.33% 0.64%— +4.60% +24.31%

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt