Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

Avrupa ETF'leri

Ağırlıklı olarak Avrupa'ya yönelik yatırım yapan fonlar. 168 bu görünümdeki fonlar.

Varlığa Göre İlk 10

# ETF Fiyat Bugün AUM
1 IEFA iShares Core MSCI EAFE ETF 96.71 +0.78% $190.09B
2 BNDX Vanguard Total International Bond ETF 47.11 +0.17% $121.70B
3 EFA iShares MSCI EAFE ETF 103.69 +0.80% $76.89B
4 VGK Vanguard FTSE Europe ETF 87.18 +0.87% $37.20B
5 EFV iShares MSCI EAFE Value ETF 79.28 +0.81% $30.56B
6 DFIV Dimensional - International Value ETF 56.40 +0.73% $21.89B
7 EFG iShares MSCI EAFE Growth ETF 119.43 +0.86% $15.02B
8 IQLT iShares MSCI Intl Quality Factor ETF 50.37 +0.76% $13.77B
9 ESGD iShares ESG Aware MSCI EAFE ETF 102.88 +0.82% $11.86B
10 GRID First Trust NASDAQ Clean Edge Smart Grid… 167.91 -0.53% $11.49B

Tam Liste

ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
IEFA iShares Core MSCI EAFE ETF 96.71 +0.78% 0.07%3.43% +7.27% +8.91%
BNDX Vanguard Total International Bond ETF 47.11 +0.17% 0.07%4.67% -2.67% -5.56%
EFA iShares MSCI EAFE ETF 103.69 +0.80% 0.32%3.27% +7.12% +8.85%
VGK Vanguard FTSE Europe ETF 87.18 +0.87% 0.06%2.99% +3.37% +6.97%
EFV iShares MSCI EAFE Value ETF 79.28 +0.81% 0.31%4.65% +10.12% +15.48%
DFIV Dimensional - International Value ETF 56.40 +0.73% 0.27%2.79% +12.20% +22.04%
EFG iShares MSCI EAFE Growth ETF 119.43 +0.86% 0.34%2.35% +3.94% +1.88%
IQLT iShares MSCI Intl Quality Factor ETF 50.37 +0.76% 0.30%2.39% +9.99% +11.91%
ESGD iShares ESG Aware MSCI EAFE ETF 102.88 +0.82% 0.20%3.35% +7.31% +8.56%
GRID First Trust NASDAQ Clean Edge Smart Grid… 167.91 -0.53% 0.56%0.92% +10.31% +9.48%
FENI Fidelity Enhanced International ETF 39.79 +0.84% 0.28%3.08% +7.87% +11.15%
JIRE JPMorgan International Research Enhanced… 82.03 +0.77% 0.29%2.75% +8.71% +9.26%
IEUR iShares Core MSCI Europe ETF 74.01 +0.89% 0.10%3.26% +3.35% +6.40%
DBEF Xtrackers MSCI EAFE Hedged Equity ETF 54.88 +0.51% 0.35%2.29% +13.49% +14.92%
EZU iShares MSCI Eurozone ETF 65.62 +0.75% 0.50%2.83% +1.61% +4.11%
BBEU JPMorgan BetaBuilders Europe ETF 75.92 +0.89% 0.09%3.04% +2.66% +6.47%
IDV iShares International Select Dividend ETF 42.61 +0.88% 0.50%5.74% +7.07% +14.72%
BBIN JPMorgan BetaBuilders International Equity ETF 77.85 +0.95% 0.07%3.77% +6.64% +8.57%
GSIE Goldman Sachs ActiveBeta International Equity… 46.21 +0.83% 0.25%2.64% +6.73% +11.29%
IVLU iShares MSCI Intl Value Factor ETF 42.55 +0.78% 0.31%3.33% +10.96% +18.60%
FEZ State Street SPDR EURO STOXX 50 ETF 65.61 +0.77% 0.29%2.81% +1.12% +3.48%
EWU iShares MSCI United Kingdom ETF 47.76 +0.89% 0.50%3.16% +7.64% +12.53%
INTF iShares International Equity Factor ETF 41.52 +0.70% 0.16%3.01% +9.22% +13.89%
EUFN iShares MSCI Europe Financials ETF 38.45 +0.87% 0.49%4.33% +2.78% +14.72%
EWL iShares MSCI Switzerland ETF 63.04 +1.66% 0.50%1.76% +3.42% +7.32%
SCHY Schwab International Dividend Equity ETF 32.90 +0.98% 0.08%3.61% +9.26% +14.92%
DIVI Franklin International Core Dividend Tilt… 42.54 +0.76% 0.09%3.73% +8.56% +11.78%
CGIE Capital Group International Equity ETF 36.27 +0.78% 0.54%1.39% +3.36% +5.54%
HFXI NYLI FTSE International Equity Currency… 36.40 +0.28% 0.19%3.22% +11.86% +14.80%
HDEF Xtrackers MSCI EAFE High Dividend Yield… 33.94 +1.46% 0.09%3.79% +7.94% +12.70%
IHDG WisdomTree International Hedged Quality… 51.98 +0.54% 0.58%1.80% +6.25% +10.94%
EWP iShares MSCI Spain ETF 58.06 +1.27% 0.50%2.90% +6.34% +15.89%
ILOW Alliance Bernstein - AB International Low… 46.12 +0.72% 0.50%1.49% +7.51% +8.20%
HEDJ WisdomTree Europe Hedged Equity Fund 55.26 +0.62% 0.58%1.88% +3.51% +6.54%
TOUS T. Rowe Price International Equity ETF 38.17 +0.90% 0.50%1.59% +9.65% +12.26%
IEV iShares Europe ETF 71.40 +0.63% 0.60%2.86% +3.43% +6.95%
EWG iShares MSCI Germany ETF 41.43 +0.95% 0.49%2.03% -3.44% -0.82%
DDWM WisdomTree Dynamic International Equity Fund 45.91 +0.90% 0.40%2.58% +4.46% +8.65%
IGOV iShares International Treasury Bond ETF 40.07 +0.58% 0.35%1.47% -4.37% -6.54%
SEIE SEI Exchange Traded Funds - SEI Select… 35.63 +0.81% 0.50%2.37% +8.65% +16.34%
EWI iShares MSCI Italy ETF 56.01 +1.12% 0.50%3.39% +1.95% +9.10%
DFSI Dimensional International Sustainability Core… 45.37 +0.84% 0.24%2.30% +4.99% +9.28%
IDHQ Invesco S&P International Developed Quality… 44.19 +0.89% 0.29%1.94% +24.61% +26.85%
EWD iShares MSCI Sweden ETF 51.08 +0.41% 0.51%3.53% +3.33% +6.44%
QEFA State Street SPDR MSCI EAFE StrategicFactors… 99.84 +0.99% 0.30%2.77% +9.03% +11.34%
DMXF iShares ESG Advanced MSCI EAFE ETF 83.64 +0.66% 0.12%4.26% +10.55% +7.92%
EPOL iShares MSCI Poland ETF 44.21 +0.27% 0.59%3.34% +25.29% +33.93%
JHMD John Hancock Investments - Multifactor… 44.37 +0.54% 0.39%3.08% +6.26% +9.75%
EUAD Select STOXX Europe Aerospace & Defense ETF 40.91 +0.52% 0.50%0.41% -3.39% -5.87%
GSID Goldman Sachs MarketBeta International Equity… 74.68 +0.74% 0.25%2.53% +7.21% +10.38%
TILC Thrivent International Large Cap ETF 24.91 +0.57% 0.52%— — —
NUDM Nuveen ESG International Developed Markets… 39.19 +0.80% 0.27%6.95% +7.37% +1.78%
FDD First Trust STOXX European Select Dividend… 19.11 +1.06% 0.56%5.59% +8.06% +18.63%
FLGB Franklin FTSE United Kingdom ETF 36.73 +0.69% 0.09%2.90% +8.09% +12.98%
ISHG iShares 1-3 Year International Treasury Bond… 74.03 +0.20% 0.35%1.48% -1.80% -2.60%
DOL WisdomTree True Developed International Fund 73.90 +0.99% 0.48%2.55% +11.23% +16.59%
DBEU Xtrackers MSCI Europe Hedged Equity ETF 53.61 +0.62% 0.46%1.43% +11.00% +13.53%
QINT American Century Quality Diversified… 69.53 +0.81% 0.34%2.81% +7.41% +12.13%
SPEU State Street SPDR Portfolio Europe ETF 53.93 +0.92% 0.07%3.63% +2.51% +6.03%
IQDG WisdomTree International Quality Dividend… 42.47 +0.83% 0.42%2.40% +1.54% +5.46%
DWM WisdomTree International Equity Fund 73.31 +0.82% 0.48%2.75% +5.75% +8.77%
DTH WisdomTree International High Dividend Fund 55.99 +1.28% 0.58%4.03% +7.13% +13.51%
EWN iShares MSCI Netherlands ETF 65.03 +0.49% 0.50%4.38% +13.47% +10.33%
PIZ Invesco Dorsey Wright Developed Markets… 50.11 +0.52% 0.80%1.87% +1.78% +5.82%
IDOG ALPS International Sector Dividend Dogs ETF 43.02 +0.68% 0.50%4.39% +10.81% +17.45%
BINV Brandes International ETF 44.95 +0.81% 0.70%2.21% +11.21% +14.05%
EFAX State Street SPDR MSCI EAFE Fossil Fuel… 53.31 +0.79% 0.20%3.22% +4.79% +5.97%
FEP First Trust Europe AlphaDEX Fund 56.51 +0.78% 0.80%3.11% +4.33% +11.23%
PBEU Portfolio Building Block European Banks Index… 31.72 +0.33% 0.13%0.01% +9.79% —
HEZU iShares Currency Hedged MSCI Eurozone ETF 47.65 +0.55% 1.12%2.66% +8.27% +10.55%
EFNL iShares MSCI Finland ETF 50.85 -0.02% 0.53%1.06% +6.36% +16.79%
OSEA Harbor International Compounders ETF (OSEA) 29.90 +0.91% 0.55%1.27% -2.05% -2.76%
PICB Invesco International Corporate Bond ETF 22.30 +0.68% 0.50%3.61% -7.24% -7.24%
EWQ iShares MSCI France ETF 41.90 +0.77% 0.50%3.16% -7.58% -8.07%
GREK Global X - MSCI Greece ETF 81.25 +1.30% 0.56%2.43% +21.70% +27.82%
ENOR iShares MSCI Norway ETF 36.26 -0.14% 0.53%5.06% +26.16% +28.94%
PABD iShares Paris-Aligned Climate Optimized MSCI… 68.00 +0.62% 0.12%3.09% +4.23% +5.42%
LCTD iShares World ex U.S. Carbon Transition… 58.21 +0.98% 0.37%3.37% +6.07% +7.53%
HOLA JPMorgan International Hedged Equity Laddered… 55.25 +0.65% 0.68%2.87% +5.26% +5.10%
OPPE WisdomTree European Opportunities Fund 58.22 +0.59% 0.58%2.85% +12.70% +18.49%
EUHY iShares, Inc. - iShares Euro High Yield… 51.66 -0.11% 0.35%7.26% -2.96% -6.18%
EWK iShares MSCI Belgium ETF 25.87 +1.65% 0.49%1.94% +4.73% +5.51%
NBIE Neuberger Berman ETF Trust - International… 26.70 +0.89% 0.87%— — —
DAX Global X - DAX Germany ETF 44.08 +0.82% 0.20%2.15% -4.16% -1.73%
NBIL GraniteShares 2x Long NBIS Daily ETF 13.09 +1.32% 1.50%— +43.08% -35.40%
FICS First Trust International Developed Capital… 41.46 +0.95% 0.70%1.89% +2.39% +5.65%
IDVZ Elevation Series Trust - Polen International… 33.85 +0.91% 0.75%3.08% +5.54% +9.29%
FAN First Trust Global Wind Energy ETF 21.89 -0.07% 0.61%0.95% +7.03% +8.79%
BAIV Brown Advisory International Value Select ETF 28.46 +0.62% 0.60%— — —
EDEN iShares MSCI Denmark ETF 111.20 +0.74% 0.53%3.12% -3.56% -1.00%
EWO iShares MSCI Austria ETF 40.09 +0.33% 0.49%2.10% +12.66% +30.72%
GSEU Goldman Sachs ActiveBeta Europe Equity ETF 47.95 +0.87% 0.25%2.83% +4.16% +8.21%
IEUS iShares MSCI Europe Small-Cap ETF 70.19 +0.90% 0.41%3.24% +1.49% +3.67%
DFE WisdomTree Europe SmallCap Dividend Fund 74.26 +0.68% 0.58%4.10% +2.67% +5.95%
TUR iShares MSCI Turkey ETF 32.60 +2.52% 0.59%2.64% -7.61% -0.31%
EFFI Harbor ETF Trust - Harbor Osmosis… 26.68 +0.87% 0.55%3.94% +9.43% +10.35%
AFDM First Trust Active Factor International ETF 89.36 +0.69% 0.80%3.49% +10.23% +15.70%
MTRA Invesco Actively Managed Exchange-Traded Fund… 25.62 +0.25% 0.54%0.70% -2.44% -2.78%
BKCI BNY Mellon Concentrated International ETF 53.38 +0.82% 0.75%1.35% +2.58% +0.21%
FEUZ First Trust Eurozone AlphaDEX ETF 63.61 +0.96% 0.80%3.17% +2.61% +9.16%
IDYN BlackRock ETF Trust - iShares International… 29.64 -0.03% 0.45%1.86% +5.28% +9.81%
TLCI Touchstone International Equity ETF 27.62 +1.04% 1.01%0.57% +4.98% +3.40%
IFLR Innovator International Developed Managed… 52.67 +0.60% 0.89%1.14% +3.69% —
FLEE Franklin FTSE Europe ETF 38.02 +0.82% 0.09%3.24% +3.19% +6.72%
QUIZ Zacks Quality International ETF 28.33 +0.60% 1.68%0.17% +6.18% +10.13%
LOEV Harding Loevner International Developed… 16.08 +0.51% 0.70%— — —
OAKI Oakmark International Large Cap ETF 26.46 +1.38% 0.70%0.04% +1.52% —
NORW Global X - MSCI Norway ETF 36.63 -0.22% 0.50%6.90% +22.20% +24.65%
FLSW Franklin FTSE Switzerland ETF 43.38 +1.37% 0.09%2.31% +3.25% +7.16%
FGM First Trust Germany AlphaDEX Fund 57.95 +0.90% 0.80%1.87% -7.90% -0.14%
FEDM Northern Trust ESG & Climate Developed… 63.94 0.00% 0.16%2.89% +8.23% +9.99%
WDEF WisdomTree Europe Defense Fund 28.45 +0.02% 0.45%0.07% -1.90% -5.29%
ICPY Tweedy, Browne International Insider + Value… 13.12 +0.46% 0.80%0.24% +20.48% +30.08%
EIRL iShares MSCI Ireland ETF 79.95 +1.36% 0.50%2.39% +7.31% +17.42%
MOTI VanEck Morningstar International Moat ETF 36.48 +0.36% 0.58%3.26% -1.20% -5.13%
DBEZ Xtrackers MSCI Eurozone Hedged Equity ETF 60.74 +0.53% 0.45%1.31% +9.62% +11.68%
FLEU Franklin FTSE Eurozone ETF 33.85 +0.49% 0.09%2.85% +1.43% +4.22%
EUDG WisdomTree Europe Quality Dividend Growth Fund 38.01 +0.94% 0.58%2.40% +0.34% +4.46%
EFAD ProShares - MSCI EAFE Dividend Growers ETF 45.13 +1.32% 0.50%2.51% +6.84% +4.97%
AIVI WisdomTree International AI Enhanced Value… 58.03 +1.55% 0.58%5.03% +10.00% +14.84%
EFAS Global X - MSCI SuperDividend EAFE ETF 22.09 +0.75% 0.55%4.96% +12.98% +18.15%
PJIO PGIM Jennison International Opportunities ETF 59.09 +0.17% 0.54%0.20% -3.70% -7.22%
XIDV Franklin International Dividend Booster Index… 38.05 +0.66% 0.19%5.93% +10.94% +17.64%
GIEQ Goldman Sachs Data Enhanced International… 41.34 +0.71% 0.30%— — —
EWUS iShares MSCI United Kingdom Small-Cap ETF 44.11 +1.39% 0.59%3.13% +3.98% +6.42%
IHY VanEck International High Yield Bond ETF 20.74 +0.10% 0.40%6.12% -5.95% -5.78%
FLGR Franklin FTSE Germany ETF 32.31 +0.97% 0.09%3.46% -4.56% -2.11%
FSZ First Trust Switzerland AlphaDEX Fund 80.44 +0.78% 0.80%2.05% -0.34% +3.12%
FKU First Trust United Kingdom AlphaDEX Fund 54.97 +0.95% 0.80%3.81% +6.96% +12.81%
PTEU Pacer Trendpilot European Index ETF 31.87 +0.62% 0.65%1.85% +3.74% +5.74%
OEFA ALPS O'Shares International Developed Quality… 35.72 +1.28% 0.48%1.62% +5.62% +4.80%
DWMF WisdomTree International Multifactor Fund 32.92 +0.65% 0.38%2.99% +0.52% +2.12%
JIDE JPMorgan International Dynamic ETF 50.79 0.00% 0.74%— — —
TACN T. Rowe Price Active Core International… 28.40 +0.79% 0.20%— +10.11% —
MIVL Mfs Active Exchange Traded Funds Trust -… 25.43 0.00% 0.57%— — —
DTAN Sparkline International Intangible Value ETF 33.76 +1.33% 0.55%1.93% +6.59% +9.82%
ENHI iShares Enhanced International Active ETF 26.62 +0.32% 0.27%1.20% — —
LCIV Logan Capital International ETF 25.55 0.00% 0.99%— — —
EUIG iShares Trust - iShares Euro Investment Grade… 49.14 +0.10% 0.18%2.66% -1.62% —
FFDI Fidelity Covington Trust - Fidelity… 31.01 +0.41% 0.55%2.23% +2.18% +3.07%
VDI Virtus International Dividend ETF 35.41 0.00% 0.39%3.37% +12.48% —
ARMY Tema International Defense Innovation ETF 23.33 -0.09% 0.75%— — —
JINT Janus Henderson International Core Alpha ETF 25.11 +0.03% 0.35%— — —
EUDV ProShares - MSCI Europe Dividend Growers ETF 53.82 0.00% 0.55%2.03% +3.00% +0.60%
HSBH HSBC Holdings plc ADRhedged 103.25 -0.38% 0.19%2.41% +19.93% +42.77%
PRXI Praxis Impact International ETF 24.70 0.00% 0.54%— — —
PDDL GraniteShares 2x Long PDD Daily ETF 11.61 +0.52% 1.51%0.81% -58.97% -69.28%
PGRI Putnam International Stock ETF 25.89 0.00% 0.55%0.12% +4.69% —
SHEH Shell plc ADRhedged 75.90 -0.93% 0.20%1.59% +43.12% +45.67%
REFA Columbia Research Enhanced International… 22.95 +0.42% 0.32%0.03% +11.51% —
TINS Templeton International Insights ETF 27.71 0.00% 0.55%0.22% +7.15% —
PJIN PGIM Jennison International Core Equity ETF 48.24 0.00% 0.23%— — —
ASMH ASML Holding NV ADRhedged 11.41 -0.95% 0.19%17.22% +59.34% +65.04%
XEML Xtrackers Europe Market Leaders ETF 24.84 +1.52% 0.35%1.98% -2.70% —
GENW Genter Capital International Dividend ETF 14.53 +0.64% 0.38%2.32% +7.85% +15.26%
FPXE First Trust IPOX Europe Equity Opportunities… 31.14 +0.90% 0.70%1.85% -1.83% -1.77%
ARMH Arm Holdings PLC ADRhedged 9.46 -3.47% 0.19%15.96% +110.75% +37.25%
XDEF Xtrackers Europe Defense Technologies ETF 21.40 +0.74% 0.35%1.64% — —
IGGY Alliance Bernstein - AB International Growth… 27.80 -0.07% 0.55%— -4.33% -7.20%
VEFA VanEck MSCI EAFE Analyst Sentiment ETF 80.91 -0.44% 0.30%0.78% — —
NVOH Precidian ETFs Trust - Novo Nordisk A/S (B… 22.10 +1.98% 0.19%7.19% -21.03% -27.06%
FHIL Federated Hermes Etf Trust - International… 34.92 -4.01% 0.59%— — —
BPH BP p.l.c. ADRhedged 77.00 -1.11% 0.19%2.15% +44.80% +50.42%
HWIV Hotchkis & Wiley International Value Fund 25.98 -0.78% 4.22%— — —
PIEL Pacer International Export Leaders ETF 28.44 +1.10% 0.60%— +11.32% —
PBWN Tidal Trust IV - Portfolio Building Block… 24.19 +0.05% 0.14%— — —
SAPH SAP SE ADRhedged 42.50 +0.03% 0.19%2.81% -4.35% -14.99%
GSKH GSK plc ADRhedged 71.11 +1.79% 0.17%2.97% +2.43% +12.97%

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Raporlanan ülke ağırlıklarından ve fon adlarından yapılan sınıflandırma; Metodoloji sayfasına bakın.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriBelediye TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

KüreselUluslararasıGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

TeknolojiFinansallarGayrimenkul / GYOEnerjiSağlıkAltyapıSanayiTemiz EnerjiHammaddeler

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa