Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,950 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
801 PHYL PGIM Active High Yield Bond ETF 33.65 +0.03% 0.39%7.13% -5.19% -4.89%
802 FPX First Trust US Equity Opportunities ETF 178.50 -1.10% 0.57%0.18% +10.33% +8.03%
803 LIT Global X - Lithium & Battery Tech ETF 68.37 -1.95% 0.75%0.72% +7.51% +17.95%
804 FAUG FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - August 58.45 +0.03% 0.85%— +10.37% +12.41%
805 EXI iShares Global Industrials ETF 189.42 -0.18% 0.38%1.12% +8.22% +9.54%
806 CARY Angel Oak Income ETF 20.17 -0.02% 1.00%5.97% -3.12% -3.49%
807 FJUN FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - June 62.03 -0.02% 0.85%— +8.73% +10.75%
808 SMIG Bahl & Gaynor Small/Mid Cap Income Growth ETF 31.45 +0.05% 0.60%1.73% +9.17% +7.78%
809 FFSM Fidelity Fundamental Small-Mid Cap ETF 34.02 -0.32% 0.43%0.49% +11.21% +17.49%
810 BUYW Main BuyWrite ETF 14.56 -0.07% 0.99%5.91% +1.75% +2.39%
811 BIZD VanEck BDC Income ETF 12.10 +0.17% 9.69%12.91% -14.81% -11.57%
812 IDVO Amplify CWP International Enhanced Dividend… 41.57 -0.02% 0.65%5.97% +8.42% +11.98%
813 FSEP FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - September 57.85 -0.06% 0.85%— +12.28% +14.16%
814 IGEB iShares Investment Grade Systematic Bond ETF 42.90 +0.12% 0.18%5.36% -6.15% -6.56%
815 FLQM Franklin U.S. Mid Cap Multifactor Index ETF 58.99 +0.27% 0.30%1.67% +4.57% +4.88%
816 RLY State Street Multi-Asset Real Return ETF 37.06 +0.52% 0.50%2.92% +17.23% +18.82%
817 PJAN Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF 51.18 +0.04% 0.79%— +8.80% +11.58%
818 EQTY Kovitz Core Equity ETF 29.51 +0.23% 0.99%0.02% +9.08% +12.93%
819 VGFO Virtus WMC Global Factor Opportunities ETF 26.22 +0.57% —3.30% +0.29% +14.18%
820 IBTF iShares iBonds Dec 2025 Term Treasury ETF 23.30 0.00% 0.07%0.67% -0.09% -0.17%
821 IDU iShares U.S. Utilities ETF 106.20 +0.56% 0.37%2.44% -2.54% -7.69%
822 ALAI Alger AI Enablers & Adopters ETF 46.48 -1.46% 0.58%1.15% +30.63% +23.51%
823 RSSL Global X - Russell 2000 ETF 108.72 -0.34% 0.08%1.34% +12.94% +13.41%
824 SQS Sapient Quality Select ETF 28.48 -0.07% 0.80%— — —
825 BTCI NEOS Bitcoin High Income ETF 33.38 +0.54% 0.99%30.53% -24.58% -46.62%
826 FJUL FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - July 62.04 -0.03% 0.85%— +10.98% +13.06%
827 EWW iShares MSCI Mexico ETF 73.24 +1.79% 0.50%3.43% +3.78% +9.98%
828 FDT First Trust Developed Markets ex-US AlphaDEX… 91.40 -1.33% 0.80%2.97% +16.59% +22.62%
829 DDWM WisdomTree Dynamic International Equity Fund 45.43 -0.37% 0.40%2.57% +4.73% +9.17%
830 FQAL Fidelity Quality Factor ETF 85.08 +0.14% 0.15%1.14% +12.40% +13.75%
831 COMT iShares GSCI Commodity Dynamic Roll Strategy… 37.88 +1.04% 0.49%5.14% +50.62% +39.63%
832 NVDY YieldMax NVDA Option Income Strategy ETF 12.43 -1.11% 1.09%50.38% -13.96% -23.68%
833 CAIE Calamos Autocallable Income ETF 26.92 -0.04% 0.74%14.24% +0.71% -1.89%
834 VTWV Vanguard Russell 2000 Value ETF 185.97 +0.08% 0.06%1.72% +16.18% +18.74%
835 EWG iShares MSCI Germany ETF 40.96 0.00% 0.49%2.03% -3.62% -2.68%
836 RAAX VanEck Real Assets ETF 40.84 0.00% 0.55%2.00% +16.92% +18.34%
837 RDIV Invesco S&P Ultra Dividend Revenue ETF 57.38 +0.33% 0.39%3.72% +9.90% +11.35%
838 DRSK Aptus Defined Risk ETF 27.25 -0.07% 0.78%4.02% -4.21% -7.43%
839 CATH Global X - S&P 500 Catholic Values ETF 92.61 +0.04% 0.29%0.74% +12.59% +13.60%
840 FTXL First Trust Nasdaq Semiconductor ETF 241.91 -2.66% 0.60%0.07% +91.86% +110.35%
841 IBDM iShares iBonds Dec 2021 Term Corporate ETF 24.72 +0.04% 0.10%— -0.76% -0.72%
842 FFEB FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - February 63.27 +0.11% 0.85%— +11.62% +14.33%
843 ASHR Xtrackers Harvest CSI 300 China A-Shares ETF 32.17 -0.65% 0.65%2.34% -1.43% -1.79%
844 FDLO Fidelity Low Volatility Factor ETF 73.08 +0.58% 0.15%1.37% +8.85% +10.48%
845 IYM iShares U.S. Basic Materials ETF 181.88 +0.06% 0.37%1.26% +18.07% +22.23%
846 FTC First Trust Large Cap Growth AlphaDEX Fund 180.26 -1.13% 0.58%0.11% +14.05% +12.26%
847 LRGC AB US Large Cap Strategic Equities ETF 87.30 +0.08% 0.39%0.52% +12.21% +12.70%
848 UYLD Angel Oak Ultrashort Income ETF 50.86 -0.04% 0.56%4.61% -0.51% -0.59%
849 NTSX WisdomTree U.S. Efficient Core Fund 59.66 -0.03% 0.20%1.05% +8.89% +10.21%
850 JAGG JPMorgan U.S. Aggregate Bond ETF 47.25 +0.32% 0.03%3.17% -4.50% -4.67%
851 FSTA Fidelity MSCI Consumer Staples Index ETF 53.37 +1.21% 0.08%2.24% +7.20% +6.18%
852 SDOG ALPS Sector Dividend Dogs ETF 69.12 +0.47% 0.36%3.56% +13.78% +16.02%
853 ILCV iShares Morningstar Value ETF 108.52 +0.63% 0.04%1.53% +14.29% +19.98%
854 IHF iShares U.S. Healthcare Providers ETF 57.17 +0.72% 0.37%0.96% +18.40% +11.80%
855 CLTL Invesco Treasury Collateral ETF 105.41 0.00% 0.08%3.03% -0.03% +0.03%
856 FTA First Trust Large Cap Value AlphaDEX Fund 98.02 +0.57% 0.58%1.80% +13.13% +17.55%
857 CHPY YieldMax Semiconductor Portfolio Option… 66.60 -1.94% 1.03%40.72% +22.14% +17.69%
858 FREL Fidelity MSCI Real Estate Index ETF 27.69 +0.76% 0.08%3.54% +2.19% +1.36%
859 FVAL Fidelity Value Factor ETF 82.39 +0.09% 0.15%1.49% +13.91% +18.89%
860 PMBS PIMCO ETF Trust - PIMCO Mortgage-Backed… 46.26 -0.04% 0.71%5.01% -6.86% -6.52%
861 FYC First Trust Small Cap Growth AlphaDEX Fund 114.85 -0.44% 0.70%0.11% +20.02% +24.55%
862 FAPR FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - April 48.37 +0.03% 0.85%— +8.85% +10.95%
863 BAR GraniteShares Gold Trust 41.04 -0.56% 0.17%— -2.87% +5.42%
864 FNX First Trust Mid Cap Core AlphaDEX Fund 136.87 -0.22% 0.62%1.01% +8.81% +9.43%
865 FDEC FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - December 56.62 +0.04% 0.85%— +10.61% +14.57%
866 FYX First Trust Small Cap Core AlphaDEX Fund 135.50 +0.09% 0.58%1.12% +19.66% +24.41%
867 JKF iShares Morningstar Value ETF 122.19 -0.44% 0.04%1.01% +0.87% +6.64%
868 CTA Simplify Managed Futures Strategy ETF 29.62 +1.47% 0.75%5.21% +7.08% +2.64%
869 DBA Invesco DB Agriculture Fund 28.44 +0.39% 0.90%3.22% +11.01% +6.95%
870 CORP PIMCO Investment Grade Corporate Bond Index… 91.96 +0.05% 0.41%5.17% -6.07% -6.53%
871 MLRG iShares MSCI USA ETF 107.92 -0.06% 0.03%0.96% — —
872 LDUR PIMCO Enhanced Low Duration Active… 94.05 +0.01% 0.54%4.23% -1.99% -1.97%
873 FIENX Fidelity International Enhanced Index Fund 10.14 +1.30% 0.55%— 0.00% 0.00%
874 RYLD Global X - Russell 2000 Covered Call ETF 15.54 -0.19% 0.60%12.02% +1.76% +2.10%
875 IWC iShares Micro-Cap ETF 181.66 -0.73% 0.60%1.06% +16.04% +18.57%
876 IGOV iShares International Treasury Bond ETF 39.58 -0.40% 0.35%1.48% -4.61% -5.31%
877 XTEN BondBloxx Bloomberg Ten Year Target Duration… 42.40 +0.05% 0.07%4.62% -8.31% -8.96%
878 PJUL Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF 50.23 -0.18% 0.79%— +8.38% +10.25%
879 BKIE BNY Mellon International Equity ETF 33.12 +0.06% 0.04%8.66% +7.29% +10.96%
880 TDVG T. Rowe Price Dividend Growth ETF 49.48 +0.39% 0.50%0.99% +9.61% +12.15%
881 FTGS First Trust Growth Strength ETF 38.62 -0.45% 0.60%0.04% +9.73% +6.95%
882 ILCB iShares Morningstar U.S. Equity ETF 106.74 +0.72% 0.03%0.97% +14.53% +15.96%
883 IAI iShares U.S. Broker-Dealers & Securities… 178.83 +0.19% 0.37%1.19% -0.49% +1.31%
884 IWMI NEOS Russell 2000 High Income ETF 49.14 -0.20% 0.76%14.74% +1.15% +0.29%
885 PTNQ Pacer Trendpilot 100 ETF 89.95 -0.68% 0.65%0.77% +15.18% +14.96%
886 PIEQ Principal Exchange-Traded Funds - Principal… 35.43 -0.45% 0.48%1.19% +7.98% +11.53%
887 SUSB iShares ESG Aware 1-5 Year USD Corporate Bond… 24.43 +0.02% 0.12%4.62% -3.21% -3.17%
888 SYSB iShares Systematic Bond ETF 84.36 +0.11% 0.25%4.69% -6.11% -6.07%
889 SEIE SEI Exchange Traded Funds - SEI Select… 35.24 -0.09% 0.50%2.37% +8.42% +16.10%
890 JKD iShares Morningstar U.S. Equity ETF 221.91 +0.08% 0.03%0.34% +18.77% +15.07%
891 RWK Invesco S&P MidCap 400 Revenue ETF 142.06 +0.28% 0.39%1.08% +12.02% +14.61%
892 FNOV FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - November 60.78 +0.05% 0.85%— +10.80% +14.39%
893 BWX SPDR Bloomberg International Treasury Bond ETF 21.14 -0.14% 0.35%2.48% -6.04% -6.24%
894 NYM AB Active ETFs Inc. - AB New York… 24.12 +0.02% 0.27%2.80% -3.52% —
895 SUSC iShares ESG Aware USD Corporate Bond ETF 22.02 +0.14% 0.18%4.78% -5.95% -6.43%
896 WINN Harbor Long-Term Growers ETF (WINN) 35.11 -0.40% 0.57%— +13.34% +11.27%
897 MGNR American Beacon GLG Natural Resources ETF 49.65 -0.24% 0.75%0.80% +12.86% +21.12%
898 UNIY WisdomTree Voya Yield Enhanced USD Universal… 46.28 +0.05% 0.15%5.04% -5.69% -6.09%
899 AVGE Avantis All Equity Markets ETF 99.59 +0.02% 0.23%1.73% +15.90% +19.37%
900 IHAK iShares Cybersecurity and Tech ETF 71.34 -2.19% 0.47%0.06% +51.58% +38.04%
← Önceki Sayfa 9 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa