Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

5,950 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
1401 IDUB Aptus International Enhanced Yield ETF 27.17 -0.51% 0.44%4.80% +12.25% +15.28%
1402 JCAL JPMorgan California Tax Free Bond ETF 47.34 +0.08% 0.44%1.18% — —
1403 IGN iShares U.S. Digital Infrastructure and Real… 64.17 -0.33% 0.37%1.10% +2.82% -7.84%
1404 DWX State Street SPDR S&P International Dividend… 45.43 -0.35% 0.45%4.22% +3.76% +7.45%
1405 VFQY Vanguard U.S. Quality Factor ETF 174.32 +0.09% 0.13%1.02% +13.53% +16.11%
1406 XMVM Invesco S&P MidCap Value with Momentum ETF 71.47 +0.49% 0.37%1.91% +10.85% +17.24%
1407 UTWO US Treasury 2 Year Note ETF 47.48 -0.03% 0.15%3.65% -2.22% -2.08%
1408 GRPM Invesco S&P MidCap 400 GARP ETF 139.19 +0.24% 0.35%0.56% +15.71% +16.12%
1409 RSPU Invesco S&P 500 Equal Weight Utilities ETF 73.72 +0.48% 0.40%2.79% -1.89% -6.42%
1410 PAPI Parametric Equity Premium Income ETF 26.93 +0.86% 0.29%7.71% +3.57% +3.41%
1411 IBD Inspire Corporate Bond ETF 23.06 -0.47% 0.41%4.35% -4.26% -4.10%
1412 MUST Columbia Multi-Sector Municipal Income ETF 19.28 +0.10% 0.23%3.58% -6.55% -6.19%
1413 GRNJ Fundstrat Granny Shots US Small- & Mid-Cap ETF 29.10 -2.18% 0.75%— +16.44% —
1414 RSSB Return Stacked Global Stocks & Bonds ETF 30.08 +0.13% 0.39%3.26% +6.83% +5.37%
1415 DJD Invesco Dow Jones Industrial Average Dividend… 64.24 +0.72% 0.07%2.38% +11.62% +16.26%
1416 AIPI REX AI Equity Premium Income ETF 37.65 -0.29% 0.65%37.02% -5.72% -12.47%
1417 BNDY Horizon Core Bond ETF 24.03 +0.17% 0.65%7.56% -6.87% -6.62%
1418 CPAI Northern Lights Fund Trust III - Counterpoint… 52.93 -0.69% 0.75%0.67% +32.92% +36.21%
1419 MUNY Vanguard New York Tax-Free Funds - Vanguard… 97.52 +0.14% 0.09%3.41% -5.66% -5.37%
1420 CVIE Calvert International Responsible Index ETF 82.24 -0.46% 0.18%2.41% +15.88% +19.64%
1421 IBMR iShares iBonds Dec 2029 Term Muni Bond ETF 24.85 +0.04% 0.10%2.57% -2.32% -2.40%
1422 AMDY YieldMax AMD Option Income Strategy ETF 48.49 -1.98% 1.00%59.22% +30.01% -5.23%
1423 IBTO iShares iBonds Dec 2033 Term Treasury ETF 23.00 -0.02% 0.07%4.33% -6.35% -6.54%
1424 INDY iShares India 50 ETF 40.67 +0.35% 0.65%10.10% -17.77% -21.41%
1425 AVSU Avantis Responsible U.S. Equity ETF 89.14 -0.07% 0.15%0.88% +16.91% +20.93%
1426 BUFM AB Active ETFs, Inc. - AB Moderate Buffer ETF 41.21 -0.12% 0.69%— +5.48% +7.51%
1427 FEP First Trust Europe AlphaDEX Fund 55.62 -0.52% 0.80%3.12% +4.02% +9.43%
1428 SETM Sprott Critical Materials ETF 28.10 -2.16% 0.65%1.58% -0.79% +4.59%
1429 DJUL FT Vest U.S. Equity Deep Buffer ETF - July 51.79 +0.12% 0.85%— +8.74% +10.51%
1430 AGGH Simplify Aggregate Bond ETF 18.98 0.00% 0.55%7.80% -8.31% -8.44%
1431 BGRN iShares USD Green Bond ETF 45.69 +0.10% 0.20%4.49% -4.80% -4.90%
1432 EFAX State Street SPDR MSCI EAFE Fossil Fuel… 53.12 -0.38% 0.20%3.20% +5.65% +7.72%
1433 TCPB Thrivent Core Plus Bond ETF 48.53 +0.14% 0.39%4.95% -5.55% -5.96%
1434 BDBT Bluemonte Core Bond ETF 24.20 -0.04% 0.28%4.08% -4.76% -5.17%
1435 BBH VanEck Biotech ETF 239.22 -0.38% 0.35%0.40% +27.06% +37.66%
1436 PDBA Invesco Agriculture Commodity Strategy No K-1… 38.00 +0.45% 0.75%2.99% +11.26% +7.35%
1437 NUBD Nuveen ESG U.S. Aggregate Bond 21.16 +0.02% 0.12%4.20% -5.37% -5.49%
1438 ABFL Abacus FCF Leaders ETF 81.48 -0.62% 0.49%0.58% +14.88% +14.85%
1439 DNL WisdomTree Global ex-U.S. Quality Growth Fund 45.01 -0.33% 0.42%1.14% +9.56% +10.90%
1440 BBLU EA Bridgeway Blue Chip ETF 17.63 0.00% 0.15%1.08% +15.53% +15.53%
1441 NUEM Nuveen ESG Emerging Markets Equity ETF 42.00 -0.79% 0.36%3.01% +18.97% +17.10%
1442 NCIQ Hashdex Nasdaq Crypto Index US ETF 20.79 +0.73% 0.25%— -9.19% -36.26%
1443 CSMD Congress SMID Growth ETF 34.43 -0.72% 0.68%— +9.68% +3.89%
1444 PBOG Portfolio Building Block Integrated Oil and… 36.50 +1.35% 0.13%0.12% +42.65% —
1445 ICOP iShares Copper and Metals Mining ETF 54.46 -0.03% 0.47%1.64% +22.95% +40.41%
1446 VGSR Vert Global Sustainable Real Estate ETF 10.67 +0.10% 0.51%2.97% +2.50% +2.11%
1447 XSW State Street SPDR S&P Software & Services ETF 203.31 -0.65% 0.35%— +9.36% +1.38%
1448 RMOP Rockefeller Opportunistic Municipal Bond ETF 23.34 +0.13% 0.80%5.58% -6.87% -6.95%
1449 AVGV Avantis All Equity Markets Value ETF 9 85.39 +0.15% 0.26%2.01% +16.51% +21.50%
1450 JPME JPMorgan Diversified Return U.S. Mid Cap… 121.37 +0.17% 0.24%1.83% +11.51% +12.78%
1451 PIT VanEck Commodity Strategy ETF 83.90 +0.58% 0.55%5.64% +57.94% +50.94%
1452 RYE Invesco S&P 500 Equal Weight Energy ETF 97.02 -1.34% 0.40%1.61% +34.34% —
1453 NTSI WisdomTree International Efficient Core Fund 45.61 -0.25% 0.26%3.16% +3.72% +5.86%
1454 GEME Pacific NoS Global EM Equity Active ETF 40.45 -0.80% 0.75%5.53% +26.72% +26.72%
1455 BSJM Invesco BulletShares 2022 High Yield… 22.01 0.00% 0.42%— -5.25% -5.21%
1456 SPSK SP Funds Dow Jones Global Sukuk ETF 17.44 -0.06% 0.50%4.83% -4.44% -5.62%
1457 VNM VanEck Vietnam ETF 16.58 -0.84% 0.66%0.23% -12.37% -10.83%
1458 BSEP Innovator U.S. Equity Buffer ETF 54.79 -0.07% 0.79%— +11.33% +13.21%
1459 IBHH iShares iBonds 2028 Term High Yield and… 23.10 -0.13% 0.35%6.22% -2.32% -2.16%
1460 ANGU SEI Ang Research Enhanced U.S. Large Cap ETF 25.73 -0.20% 0.10%0.20% — —
1461 XPH State Street SPDR S&P Pharmaceuticals ETF 64.01 -0.99% 0.35%0.42% +15.43% +32.92%
1462 AVXC Avantis Emerging Markets ex-China Equity ETF 81.46 -0.85% 0.33%2.18% +28.82% +35.16%
1463 AMZA InfraCap MLP ETF 48.30 +0.31% 1.72%8.16% +21.87% +24.10%
1464 BRRR CoinShares Bitcoin ETF 23.33 +0.69% 0.25%— -6.31% -32.21%
1465 EZA iShares MSCI South Africa ETF 63.77 -0.05% 0.59%7.91% -7.27% -1.94%
1466 GDE WisdomTree Efficient Gold Plus Equity… 64.71 -0.63% 0.20%4.09% +5.68% +9.94%
1467 DMAR FT Vest U.S. Equity Deep Buffer ETF - March 45.97 +0.01% 0.85%— +10.35% +12.51%
1468 EZBC Franklin Bitcoin ETF 47.82 +0.64% 0.19%— -6.09% -32.20%
1469 UUP Invesco DB US Dollar Index Bullish Fund 29.13 +0.38% 0.78%3.19% +7.36% +3.53%
1470 HEDG Equable Shares Hedged Equity ETF 30.96 +0.15% 0.96%2.76% +5.42% —
1471 FTMU Franklin Municipal Income ETF 7.30 0.00% 0.30%4.15% -6.65% —
1472 SOFR Amplify Samsung SOFR ETF 100.16 +0.01% 0.20%3.72% -0.04% -0.13%
1473 JPRE JPMorgan Realty Income ETF 50.37 +0.84% 0.71%2.41% +6.94% +6.41%
1474 MAYW AllianzIM U.S. Equity Buffer20 May ETF 35.76 0.00% 0.74%— +6.59% +8.43%
1475 MMIN NYLI MacKay Muni Insured ETF 22.39 +0.13% 0.40%4.30% -6.60% -6.13%
1476 WIP SPDR FTSE International Government… 38.32 +0.12% 0.50%6.29% -2.84% -1.67%
1477 MDAA Myriad Dynamic Asset Allocation ETF 117.87 0.00% 0.97%0.39% +18.69% +18.25%
1478 REM iShares Mortgage Real Estate ETF 17.38 -0.63% 0.48%11.32% -21.15% -20.17%
1479 VFMV Vanguard U.S. Minimum Volatility ETF 144.78 +0.50% 0.13%1.60% +10.51% +11.51%
1480 DEHP Dimensional - Emerging Markets High… 40.56 -1.03% 0.44%1.39% +27.07% +31.68%
1481 FILL iShares MSCI Global Energy Producers ETF 26.72 +0.34% 0.39%5.96% +11.05% +4.81%
1482 SECA Main Active Rotation ETF 25.28 -0.57% 0.69%— — —
1483 EUV Corgi Lithography & Semiconductor Photonics… 24.59 -4.73% 0.35%— — —
1484 SPTB State Street SPDR Portfolio Treasury ETF 28.86 +0.09% 0.03%4.30% -5.23% -5.66%
1485 DJAN FT Vest U.S. Equity Deep Buffer ETF - January 47.05 +0.02% 0.85%— +8.34% +11.28%
1486 JPUS JPMorgan Diversified Return U.S. Equity ETF 139.02 +0.26% 0.18%2.05% +11.87% +13.00%
1487 TEQI T. Rowe Price Equity Income ETF 51.70 +0.52% 0.54%1.49% +13.86% +17.34%
1488 MFDX PIMCO RAFI Dynamic Multi-Factor International… 41.08 -0.32% 0.40%2.98% +7.23% +11.62%
1489 TOAO The RBB Fund Trust - Twin Oak Active… 27.90 0.00% 0.35%— — —
1490 GXC State Street SPDR S&P China ETF 85.69 -0.96% 0.59%2.30% -10.63% -16.78%
1491 TDI Touchstone Dynamic International ETF 46.22 -0.34% 1.04%1.62% +19.91% +23.52%
1492 ZAP Global X - U.S. Electrification ETF 31.53 -0.19% 0.50%1.88% +8.71% +4.33%
1493 DFEB FT Vest U.S. Equity Deep Buffer ETF - February 52.09 +0.05% 0.85%— +9.09% +11.60%
1494 CXSE WisdomTree China ex-State-Owned Enterprises… 34.43 -1.42% 0.32%1.98% -12.89% -20.68%
1495 FXY Invesco CurrencyShares Japanese Yen Trust 57.78 -0.21% 0.40%— -1.31% -3.64%
1496 GMAY FT Vest U.S. Equity Moderate Buffer ETF - May 44.41 +0.06% 0.85%— +7.48% +9.34%
1497 POWR iShares U.S. Power Infrastructure ETF 25.49 +0.08% 0.39%6.25% +8.24% +1.80%
1498 BCD abrdn Bloomberg All Commodity Longer Dated… 39.40 +0.77% 0.30%13.63% +26.29% +12.71%
1499 DAUG FT Vest U.S. Equity Deep Buffer ETF - August 48.08 +0.05% 0.85%— +8.37% +9.95%
1500 VIDI Vident International Equity Strategy ETF 39.39 -0.85% 0.61%3.94% +17.86% +23.73%
← Vorige Pagina 15 / 60 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt