Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
5301 CBTG Cabot Growth ETF 14.75 -0.07% 0.75%— -15.61% -51.65%
5302 BSTS Invesco Bulletshares 2028 Treasury Bond ETF 24.88 +0.12% 0.07%1.17% — —
5303 CHIK Global X MSCI China Information Technology ETF 13.20 0.00% 0.65%— — —
5304 APRD Innovator Etfs Trust - Premium Income 10… 24.55 +0.08% 0.79%— -0.57% +0.53%
5305 DADS Tidal ETF Trust - Digital Asset Debt Strategy… 18.55 -1.41% 1.04%5.21% -2.03% -15.39%
5306 TDNA T. Rowe Price Biotech ETF 22.72 -3.52% 0.55%— — —
5307 EAOM iShares ESG Aware 40/60 Moderate Allocation… 31.32 0.00% 0.31%2.26% +4.30% +7.30%
5308 IVSI Applied Finance IVS International Large ETF 29.25 +0.97% 0.65%0.04% +13.79% —
5309 DBEH iMGP DBi Hedge Strategy ETF 27.33 +0.13% 0.85%— — -0.04%
5310 MYCN State Street My2034 Corporate Bond ETF 23.39 -0.04% 0.15%5.22% -5.76% -6.81%
5311 XSHP Kurv ETF Trust - Kurv SpaceX Enhanced Income… 17.44 -3.11% 0.99%12.90% — —
5312 MINY YieldMax Strategic Metals & Mining Portfolio… 33.86 -0.23% 1.01%22.25% — —
5313 BKES BNY Mellon Sustainable Global Emerging… 37.33 -0.72% 0.75%— — —
5314 GIGE SoFi Be Your Own Boss ETF 17.39 +1.99% 0.59%— +21.53% +1.17%
5315 JDOC JPMorgan Healthcare Leaders ETF 62.19 -0.19% 0.65%0.82% +7.50% +14.64%
5316 ACSP ProShares S&P 500 Autocallable Income ETF 21.39 -1.74% 0.72%10.70% — —
5317 MOTO SmartETFs Smart Transportation & Technology… 59.77 0.00% 1.21%0.94% +10.97% +13.18%
5318 AGMI Themes Silver Miners ETF 67.05 +3.39% 0.35%4.27% +3.63% +10.62%
5319 AAPX T-REX 2X Long Apple Daily Target ETF 42.27 +0.55% 1.05%0.48% +38.68% +60.84%
5320 SCDL ETRACS 2x Leveraged US Dividend Factor TR ETN 61.65 0.00% 0.95%— +55.72% +54.78%
5321 PMDE PGIM S&P 500 Max Buffer ETF - December 26.31 -0.13% 0.50%— +4.78% —
5322 CHRI Global X S&P 500 Christian Values ETF 91.01 -1.15% 0.29%0.38% +11.75% +14.91%
5323 PANG Leverage Shares 2x Long PANW Daily ETF 27.75 -15.30% 0.75%4.67% +150.72% +73.79%
5324 RWIU Direxion FTSE Russell International Over US… 48.06 -1.97% 0.54%— -12.72% -3.91%
5325 CETH 21Shares Core Ethereum ETF 12.00 +4.48% 0.21%0.27% -28.59% -18.35%
5326 GCPU Grayscale AI Compute ETF 25.09 -10.16% 0.59%0.65% -16.45% -49.73%
5327 LYLD Cambria ETF Trust - Cambria LargeCap… 33.52 +0.49% 0.59%2.09% +20.40% +25.54%
5328 DRR Market Vectors Double Short Euro ETN 65.00 -2.99% 0.65%— -0.57% +5.17%
5329 SPXB ProShares S&P 500 Bond ETF 73.19 +0.23% 0.15%— -4.59% -2.41%
5330 SCDS JPMorgan Fundamental Data Science Small Core… 70.19 -1.61% 0.40%1.14% +16.89% +19.87%
5331 HYND WisdomTree Negative Duration High Yield Bond… 14.86 -0.70% 0.48%— -20.84% -23.40%
5332 GEMQ Goldman Sachs Data Enhanced Emerging Markets… 22.70 -5.33% 0.40%— — —
5333 IBGB iShares iBonds Dec 2045 Term Treasury ETF 22.77 +0.08% 0.07%4.90% -7.68% -10.82%
5334 CIFG Leverage Shares 2x Long CIFR Daily ETF 1.07 -21.03% 0.75%— -88.07% —
5335 HCOM Hartford Schroders Commodity Strategy ETF 14.55 0.00% 0.67%— +1.54% -4.28%
5336 NWLG Nuveen Winslow Large-Cap Growth ESG 29.35 +0.48% 0.65%15.71% -10.99% +15.61%
5337 HART NYLI Healthy Hearts ETF 30.67 +0.32% 0.45%— +0.07% -6.01%
5338 JHMC John Hancock Multifactor Consumer… 39.99 +0.86% 0.40%— -28.78% -31.18%
5339 ERSX ERShares NextGen Entrepreneurs ETF 11.27 -0.36% 0.75%— -10.81% -12.13%
5340 AVDG AVDR US LargeCap ESG ETF 25.75 0.00% 0.60%— — —
5341 MIDF iShares MSCI USA Mid-Cap Multifactor ETF 36.68 0.00% 0.25%— -10.25% -5.40%
5342 THRV Prospera Income ETF 23.25 +0.19% 1.20%7.68% -5.60% -6.48%
5343 GAVA Grayscale Avalanche Staking ETF 24.34 -0.53% 0.35%0.35% — —
5344 BPAY iShares FinTech Active ETF 24.91 -1.84% 0.66%7.34% -8.07% -19.04%
5345 LJUL Innovator ETFs Trust - Innovator Premium… 23.93 -0.10% 0.79%5.22% -0.23% +0.06%
5346 DFND Siren DIVCON Dividend Defender ETF 43.85 +0.14% 1.61%0.14% +10.73% +4.65%
5347 JOUL Corgi ETF Trust I - Corgi High Voltage Grid… 20.95 -1.92% 0.35%— — —
5348 GLXU ETF Opportunities Trust - T-REX 2X Long GLXY… 2.33 -23.36% 1.50%33.52% -77.75% -94.69%
5349 ARKC EA Series Trust ARK 21Shares Ac 33.92 +0.01% 0.70%— -11.57% -19.91%
5350 BETE ProShares - Bitcoin & Ether Equal Weight ETF 38.36 -1.40% 0.95%29.38% -16.63% -46.49%
5351 YPS Arrow Reverse Cap 500 ETF 22.35 +0.10% 0.29%— — —
5352 LUMA KraneShares Photonic and Optical ETF 21.26 -4.80% 1.00%— — —
5353 BKIS BNY Mellon Sustainable International Equity… 44.85 -0.81% 0.70%— — —
5354 BBBL BondBloxx BBB Rated 10+ Year Corporate Bond… 44.48 -0.25% 0.19%6.08% -7.93% -11.22%
5355 KALL KraneShares MSCI All China Index ETF 22.28 +0.14% 0.69%— +8.54% +15.46%
5356 ADVE Matthews Asia Dividend Active ETF ADVE 43.97 -1.38% 0.79%2.47% +12.44% +13.80%
5357 IDAT iShares Future Cloud 5G and Tech ETF 36.73 -0.52% 0.47%— +12.12% +17.88%
5358 IEFN iShares Evolved U.S. Financials ETF 31.00 -0.11% 0.18%— -6.75% -5.82%
5359 TSOL 21Shares Solana ETF 10.00 -2.81% 0.21%4.47% -19.86% —
5360 HGSD WisdomTree Global Hedged SmallCap Dividend… 24.90 -0.16% 0.43%— +10.13% -0.04%
5361 SPCL Defiance Pure Space Daily 2X Strategy ETF 13.36 -12.34% 1.29%— — —
5362 JJS iPath Series B Bloomberg Softs Subindex Total… 71.99 0.00% 0.45%— — —
5363 WTMU WisdomTree Core Laddered Municipal Fund 24.62 -0.08% 0.25%3.28% -4.87% -4.68%
5364 UTWY US Treasury 20 Year Bond ETF 40.01 +0.09% 0.15%4.98% -7.96% -11.03%
5365 BRZL MicroSectors 3X Long Brazil ETN 41.31 +1.52% 0.95%— — —
5366 GASZ Corgi ETF Trust I - Corgi Natural Gas Power &… 21.07 -0.02% 0.35%— — —
5367 MBNE State Street Nuveen Municipal Bond ESG ETF 29.00 +0.07% 0.43%1.92% -0.15% +1.12%
5368 DJCI UBS ETRACS Bloomberg Commodity Index Total… 13.82 +0.73% 0.50%— 0.00% -7.50%
5369 RFAP First Trust RiverFront Dynamic Asia Pacific… 58.36 0.00% 0.83%— +29.27% +48.68%
5370 PQX PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Quarterly… 25.53 -0.40% 0.50%— — —
5371 MTUL ETRACS 2x Leveraged MSCI US Momentum Factor… 58.08 +0.97% 0.95%— +54.14% +63.51%
5372 MYMF State Street My2026 Municipal Bond ETF 24.88 0.00% 0.20%2.47% -0.20% -0.24%
5373 BBLS Munificent Seven ETF 26.93 +2.09% 0.32%— — —
5374 EZMO AlphaDroid Broad Markets Momentum ETF 25.87 -1.67% 0.94%— -1.74% +3.40%
5375 ERM EquityCompass Risk Manager ETF 23.09 -0.17% 0.66%— +5.48% +9.19%
5376 FLAO AllianzIM U.S. Equity 6 Month Floor5 Apr/Oct… 28.78 -0.48% 0.74%— +1.30% +3.19%
5377 FLJJ AllianzIM U.S. Equity 6 Month Floor5 Jan/Jul… 34.67 0.00% 0.74%— +7.62% +10.52%
5378 SETH ProShares - Short Ether ETF 33.54 +1.76% 1.03%29.58% -20.12% -5.45%
5379 KNOW Fundamentals First ETF 12.87 +0.69% 1.10%1.22% +12.70% +14.50%
5380 ARVR First Trust Indxx Metaverse ETF 56.98 -2.09% 0.70%0.64% +16.42% +12.54%
5381 QBIV AIM ETF Products Trust - AllianzIM… 26.53 0.00% 0.74%— — —
5382 VNIE Vontobel International Equity Active ETF 24.38 0.00% 1.11%0.33% -2.36% -2.13%
5383 IMST Bitwise Funds Trust 7.23 +0.56% 0.96%109.42% -42.71% -84.61%
5384 MYMG State Street My2027 Municipal Bond ETF 24.65 +0.49% 0.20%2.75% -0.16% -0.32%
5385 ARKA ARK 21Shares Active Bitcoin Futures Strategy… 68.32 -0.02% 0.70%— +12.04% +51.25%
5386 GRU ELEMENTS Linked to the MLCX Grains Index -… 5.42 -0.09% 0.75%— -0.46% +6.58%
5387 HOYY GraniteShares YieldBOOST HOOD ETF 4.33 -0.89% 1.07%246.07% -68.26% -81.12%
5388 SOFA Direxion Daily SOFI Bull 2X ETF 8.75 -7.00% 0.99%1.81% — —
5389 UCC ProShares - Ultra Consumer Discretionary 42.75 -2.06% 1.67%1.45% -18.12% -14.91%
5390 ESNG Direxion MSCI USA ESG - Leaders vs. Laggards… 70.01 -1.21% 0.40%— — —
5391 MLDR Global X - Intermediate-Term Treasury Ladder… 47.02 0.00% 0.12%4.00% -5.12% -6.03%
5392 TBJL Innovator 20+ Year Treasury Bond 9 Buffer ETF… 18.78 +0.11% 0.79%— -5.68% -8.21%
5393 DBGR Xtrackers MSCI Germany Hedged Equity ETF 34.51 +0.01% 0.45%— — —
5394 FINU ProShares UltraPro Financial Select Sector 24.33 -9.69% 0.95%— -78.47% -68.58%
5395 EAOK iShares ESG Aware 30/70 Conservative… 28.16 -0.02% 0.30%2.73% +2.33% +4.88%
5396 UGLD Direxion Daily Gold Bull 2X ETF 19.82 -0.35% 1.09%0.66% — —
5397 MVRL ETRACS Monthly Pay 1.5x Leveraged Mortgage… 9.00 +0.81% 0.95%30.00% -39.96% -36.62%
5398 ORCS Direxion Daily ORCL Bear 1X ETF 32.06 +4.73% 0.99%1.90% +17.14% —
5399 QBIF AIM ETF Products Trust - AllianzIM… 25.98 +0.04% 0.74%— — —
5400 NFLW Roundhill Investments - NFLX WeeklyPay ETF 14.28 -3.45% 1.00%60.98% -47.88% -64.28%
← Vorige Pagina 54 / 74 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Een streepje betekent dat de bron geen waarde voor dit veld heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt