Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
5201 TOT LionShares U.S. Equity Total Return ETF 23.95 -1.20% 0.25%— +12.22% +15.80%
5202 IEME iShares Evolved U.S. Media and Entertainment… 27.77 0.00% 0.18%— -16.96% -26.04%
5203 ION ProShares S&P Global Core Battery Metals ETF 40.96 -2.49% 0.58%2.01% -20.71% +0.64%
5204 EFZ ProShares - Short MSCI EAFE 23.13 +0.24% 1.70%2.91% -8.80% -12.33%
5205 IONZ Defiance Daily Target 2x Short IONQ ETF 35.36 +18.70% 1.91%— +55.98% +71.32%
5206 BDCZ ETRACS MarketVector Business Development… 13.43 -4.14% 0.85%12.69% -20.20% -16.38%
5207 RDOG ALPS REIT Dividend Dogs ETF 37.99 +0.31% 0.35%6.47% +5.85% +5.82%
5208 QBQF AIM ETF Products Trust - AllianzIM Growth 100… 25.81 -0.65% 0.74%— — —
5209 TRYP SonicShares Airlines, Hotels, Cruise Lines ETF 3.65 -1.33% 0.75%— -21.34% -25.36%
5210 MATR Harbor Multi-Asset Explorer ETF 27.39 -1.05% 0.80%2.83% +4.57% +3.74%
5211 COIG Leverage Shares 2x Long COIN Daily ETF 4.71 -11.90% 0.75%— -67.46% -86.48%
5212 CUBS Asian Growth Cubs ETF 18.85 -0.30% 0.99%— — —
5213 CCML Roundhill MLCC & Electronic Components ETF 22.94 -4.13% 0.65%— — —
5214 QOWZ Invesco Nasdaq Free Cash Flow Achievers ETF 36.96 -1.53% 0.39%0.24% +3.18% +2.90%
5215 BAGY Amplify Bitcoin Max Income Covered Call ETF 22.71 -1.20% 0.65%47.90% -38.10% -52.94%
5216 RECI Columbia Research Enhanced Core Premium… 20.59 -0.33% 0.30%0.81% — —
5217 TSEE T. Rowe Price Small Cap ETF 23.96 -1.53% 0.59%— — —
5218 CTRU ARK Transparency ETF 12.90 -2.44% 0.55%— -34.03% —
5219 PMJN PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Max Buffer… 27.05 -0.11% 0.50%— +3.60% +4.97%
5220 PEX ProShares Global Listed Private Equity ETF 22.09 -1.14% 2.75%5.80% -10.58% -14.09%
5221 ECHX Leverage Shares 2X Long SATS Daily ETF 7.03 -3.26% 0.75%— — —
5222 XRPM Amplify ETF Trust - Amplify XRP 3% Monthly… 8.03 -3.72% 0.75%53.75% -62.86% —
5223 LBDC UBS ETRACS 2×Leveraged Long ETRACS Wells… 2.42 +0.21% 0.85%— -83.98% -83.39%
5224 MNTL Tema Neuroscience And Mental Health ETF 23.80 +0.28% 0.75%— -2.70% -9.13%
5225 FDTS First Trust Developed Markets ex-US Small Cap… 69.22 +0.08% 0.80%2.63% +18.59% +24.23%
5226 FDND First Trust Exchange-Traded Fund IV - FT Vest… 22.01 -3.61% 0.75%7.85% -2.26% -7.09%
5227 MLPR ETRACS Quarterly Pay 1.5X Leveraged Alerian… 68.51 +2.57% 0.95%9.94% +17.37% +29.95%
5228 QTR Global X - Nasdaq 100 Tail Risk ETF 33.52 -3.82% 0.25%16.92% +10.26% -5.82%
5229 SKF ProShares UltraShort Financials 24.31 -0.94% 1.54%3.75% -4.37% -15.36%
5230 RMRC ARMOR Core Risk-Managed ETF 25.63 -0.23% 0.60%0.92% — —
5231 EAFD Simplify Developed Ex-US PLUS Downside… 17.83 -0.39% 0.32%— — —
5232 SSPX Janus Henderson U.S. Sustainable Equity ETF 31.50 +0.09% 0.55%— +18.13% +12.19%
5233 JPAN Matthews Japan Active ETF JPAN 43.19 +1.46% 0.79%4.23% +20.61% +18.52%
5234 PCOV Principal Exchange-Traded Funds - Principal… 24.31 0.00% 0.34%1.31% — —
5235 BGUS Baillie Gifford U.S. Equity Growth ETF 26.29 -3.82% 0.60%— — —
5236 GCLN Goldman Sachs Bloomberg Clean Energy Equity… 34.10 -2.20% 0.45%— -3.03% +2.60%
5237 JOBX Tradr 2X Long JOBY Daily ETF 4.24 -6.40% 1.30%— -92.33% -95.49%
5238 USNG Amplify Samsung U.S. Natural Gas… 34.18 +0.95% 0.59%1.31% +24.47% +22.91%
5239 FLTN Rareview Inflation/Deflation ETF 19.09 -0.05% 1.01%— -6.10% -11.99%
5240 RND First Trust Bloomberg R&D Leaders ETF 33.09 -1.91% 0.60%— +8.85% +12.09%
5241 FMKT The Free Markets ETF 21.29 -1.12% 0.75%2.18% -1.34% -10.09%
5242 GEVG Leverage Shares 2x Long GEV Daily ETF 20.23 -1.22% 0.75%— +49.63% —
5243 NRGD MicroSectors U.S. Big Oil -3 Inverse… 9.84 -6.73% 0.95%— -87.81% -89.60%
5244 DUKQ Ocean Park Domestic ETF 31.09 -1.39% 2.96%0.29% +11.57% +14.24%
5245 WBND Western Asset Total Return ETF 20.17 +0.10% 0.69%— +3.54% -2.27%
5246 QMJ Direxion S&P 500 High minus Low Quality ETF 68.44 -1.07% 0.36%— — —
5247 SOGU AXS Short De-SPAC Daily ETF 25.00 +2.23% 0.95%— -32.96% -60.43%
5248 FIXP FolioBeyond Enhanced Fixed Income Premium ETF 19.09 -0.21% 1.03%5.69% -4.21% -3.59%
5249 EQOP Natixis U.S. Equity Opportunities ETF 28.93 +1.35% 0.85%— — —
5250 IBIA iShares Trust 25.09 +0.06% 0.10%— — -1.76%
5251 BELT iShares U.S. Select Equity Active ETF 40.04 +0.28% 0.75%0.02% +19.17% +22.07%
5252 SPAQ Horizon Kinetics SPAC Active ETF 92.88 -0.06% 0.85%16.29% +2.42% -11.43%
5253 CHNA Loncar China BioPharma ETF 13.53 -0.07% 0.79%— -47.95% -33.94%
5254 ENHE iShares Enhanced Emerging Markets Equity… 22.70 -1.37% 0.36%— — —
5255 ISDB Invesco Short Duration Bond ETF 24.99 +0.12% 0.30%3.68% +0.32% +0.40%
5256 JINT Janus Henderson International Core Alpha ETF 25.08 +0.63% 0.35%— — —
5257 XDJA Innovator U.S. Equity Accelerated ETF -… 28.47 -0.12% 0.79%— -0.12% +16.06%
5258 GMUN Goldman Sachs Access Municipal Bond ETF 49.80 0.00% 0.08%2.09% -1.62% +1.43%
5259 XCNY State Street SPDR S&P Emerging Markets… 32.96 -0.40% 0.19%2.26% +17.29% +18.21%
5260 WDAF WisdomTree Asia Defense Fund 28.06 +0.98% 0.45%0.14% -1.58% -7.28%
5261 RGTZ Defiance Daily Target 2X Short RGTI ETF 24.97 +12.17% 1.83%— +14.23% +122.35%
5262 ASGM Virtus ETF Trust II - Virtus AlphaSimplex… 32.92 -0.50% 0.86%3.65% +23.61% +20.46%
5263 HEET Hartford Schroders ESG US Equity ETF 24.59 0.00% 0.39%— — —
5264 MGIN Man Active Global Infrastructure ETF 24.76 0.00% 0.75%— — —
5265 BGRO iShares Large Cap Growth Active ETF 42.00 -2.71% 0.55%— +9.69% +10.50%
5266 FDCE Foundations Dynamic Core ETF 12.61 0.00% 0.79%— -0.87% +6.42%
5267 BKUS BNY Mellon Sustainable US Equity ETF 46.51 +0.53% 0.50%— — —
5268 OSCX Defiance Daily Target 2X Long OSCR ETF 35.50 -9.65% 1.32%— -3.53% -63.95%
5269 PLAT WisdomTree Growth Leaders Fund 30.49 -1.55% 0.20%— — —
5270 FLM First Trust Alerian U.S. NextGen… 49.81 +1.30% 0.65%1.32% — —
5271 YFYA Yields for You Income Strategy A ETF 9.66 -0.26% 1.16%5.25% -2.42% -2.13%
5272 EMSH ProShares Short Term USD Emerging Markets… 64.73 -0.17% 0.50%— — —
5273 MULT Franklin Multisector Income ETF 24.45 +0.74% 0.39%4.90% -3.44% -3.51%
5274 MUNG Northern Trust 2046 Tax-Exempt Distributing… 97.44 0.00% 0.18%0.33% — —
5275 AAOZ Investment Managers Series Trust II - Tradr… 19.61 +19.43% 1.49%— — —
5276 CEZ VictoryShares Emerging Market Volatility Wtd… 27.61 -0.13% 0.50%— +6.58% +51.53%
5277 SDYL UBS ETRACS Monthly Pay 2xLeveraged S&P… 85.78 -0.04% 0.30%— -15.14% -12.36%
5278 GERM ETFMG Treatments, Testing and Advancements ETF 19.16 -0.29% 0.68%— -2.04% -0.16%
5279 TCAN 21Shares Canton Network ETF 17.33 -4.80% 0.50%— — —
5280 MUNH Northern Trust 2056 Tax-Exempt Distributing… 96.62 0.00% 0.18%0.36% — —
5281 BCGD Baron ETF Trust - Baron Global Durable… 26.11 -1.10% 0.75%— +2.71% —
5282 BCCC Global X Bitcoin Covered Call ETF 13.03 -1.44% 0.75%42.20% -28.70% -41.77%
5283 JJA iPath Series B Bloomberg Agriculture Subindex… 24.60 -0.22% 0.45%— — —
5284 UGE ProShares - Ultra Consumer Staples 20.39 +1.95% 2.02%2.00% +21.95% +18.20%
5285 ZINC Zacks Income ETF 26.09 +0.58% 1.07%0.60% — —
5286 DZK Direxion Daily MSCI Developed Markets Bull 3X… 44.21 +0.64% 1.16%— -39.96% -32.40%
5287 CONI GraniteShares 2x Short COIN Daily ETF 26.56 +11.92% 2.11%2.25% -61.07% -35.58%
5288 XBTY GraniteShares YieldBOOST Bitcoin ETF 5.58 -0.73% 11.40%115.70% -50.19% -65.71%
5289 IPOS Renaissance International IPO ETF 19.17 -0.08% 0.80%0.75% +13.50% +11.71%
5290 BAD B.A.D. ETF 11.91 0.00% 0.75%— — —
5291 JHMI John Hancock Multifactor Industrials ETF 45.29 +0.99% 0.40%— -19.04% -17.67%
5292 USG USCF Gold Strategy Plus Income Fund 31.84 +0.25% 0.45%29.91% -8.37% -21.83%
5293 USFI BrandywineGLOBAL - U.S. Fixed Income ETF 23.82 -0.11% 0.39%4.46% -3.58% -4.74%
5294 AFSC abrdn Focused U.S. Small Cap Active ETF 36.08 -0.33% 1.09%0.07% +18.53% +21.52%
5295 MTVR L&G Metaverse ESG Exclusions UCITS ETF 17.53 -0.11% 0.39%— +22.07% +6.50%
5296 DMRI DeltaShares S&P International Managed Risk ETF 46.68 -0.98% 0.50%— — —
5297 EKG First Trust Nasdaq Lux Digital Health… 23.06 -2.93% 0.65%— +21.41% +29.02%
5298 PSMC Invesco Conservative Multi-Asset Allocation… 12.06 +0.21% 0.37%— +1.43% -1.47%
5299 GSIG Goldman Sachs Access Investment Grade… 47.23 +0.04% 0.08%2.88% -0.92% -0.02%
5300 AMYY GraniteShares YieldBOOST AMD ETF 12.39 -2.78% 1.07%123.41% -44.96% -51.54%
← Vorige Pagina 53 / 74 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Een streepje betekent dat de bron geen waarde voor dit veld heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt