Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
3101 BNDS Infrastructure Capital Bond Income ETF 47.22 -0.64% 0.88%8.56% -5.53% -6.33%
3102 SOCL Global X - Social Media ETF 43.70 -1.94% 0.65%0.48% -19.28% -23.13%
3103 EXT WisdomTree U.S. ESG Fund 28.83 +7.64% 0.28%— +5.99% +11.02%
3104 GXRP Grayscale XRP Trust (XRP) 25.09 -3.39% 0.35%— -26.85% —
3105 SPXE ProShares - S&P 500 Ex-Energy ETF 81.76 -1.27% 0.09%0.90% +12.15% +15.09%
3106 MSFO YieldMax MSFT Option Income Strategy ETF 12.39 -1.80% 1.03%36.34% -18.35% -27.58%
3107 EGGQ NestYield Visionary ETF 45.33 -5.11% 0.95%8.62% +2.33% -4.97%
3108 MARW AllianzIM U.S. Equity Buffer20 Mar ETF 36.94 -0.33% 0.74%— +7.91% +10.35%
3109 MBSD Northern Trust Disciplined Duration MBS ETF 20.04 0.00% 0.21%4.19% -3.61% -4.30%
3110 VAMO Cambria Value and Momentum ETF 35.69 +0.19% 0.65%0.67% +4.42% +5.91%
3111 HUMN Roundhill Investments - Roundhill Humanoid… 25.70 -1.72% 0.75%0.82% -12.42% -12.19%
3112 JPY Lazard Japanese Equity ETF 38.27 -0.44% 0.60%1.14% +20.50% +22.26%
3113 FTCE First Trust New Constructs Core Earnings… 27.11 -1.42% 0.60%0.72% +10.40% +13.97%
3114 QXQ SGI Enhanced Nasdaq 100 ETF 31.55 -2.66% 0.98%15.04% +17.88% +4.06%
3115 RAYD Rayliant Quantitative Developed Market Equity… 38.45 +1.73% 0.80%12.68% -0.84% +2.81%
3116 GLIN VanEck India Growth Leaders ETF 44.81 +0.17% 0.72%0.87% -2.92% -2.22%
3117 CRWG Leverage Shares 2x Long CRWV Daily ETF 8.06 -26.62% 0.75%1.82% -59.45% -91.97%
3118 PTBD Pacer Trendpilot US Bond ETF 18.37 -0.11% 0.60%6.30% -5.21% -7.03%
3119 RSJN FT Vest U.S. Equity Equal Weight Buffer ETF -… 37.68 -0.32% 0.85%— +10.15% +12.34%
3120 EXPN Horizon Funds - Horizon Expansion Leaders ETF 24.70 -1.53% 0.75%— — —
3121 NSEP Innovator Growth-100 Power Buffer ETF -… 31.78 -1.38% 0.79%— +10.40% +12.72%
3122 XRPT Volatility Shares Trust - 2x XRP ETF 27.90 -7.40% 3.13%3.46% -69.44% -85.73%
3123 FLCE The Advisors' Inner Circle Fund II - Frontier… 31.69 -1.34% 0.86%0.29% +12.31% +14.76%
3124 RAYE Rayliant Quantamental Emerging Market… 29.00 -1.26% 0.88%2.21% +3.49% +30.39%
3125 RFEM First Trust RiverFront Dynamic Emerging… 99.61 +1.09% 0.85%2.50% +22.60% +25.85%
3126 GOOW Roundhill Investments - GOOGL WeeklyPay ETF 57.55 -3.20% 1.00%40.82% -16.11% -1.85%
3127 FCVT First Trust SSI Strategic Convertible… 45.90 -0.26% 0.95%1.19% +7.37% +4.01%
3128 DYNB Hartford Dynamic Bond ETF 37.94 -0.14% 0.70%4.10% -4.45% -5.35%
3129 TRUD VanEck Consumer Discretionary TruSector ETF 25.12 -1.30% 0.16%0.59% -2.78% -0.11%
3130 HYTI FT Vest High Yield & Target Income ETF 18.25 -0.46% 0.65%10.75% -7.38% -7.47%
3131 QABA First Trust NASDAQ ABA Community Bank Index… 64.73 +0.19% 0.63%2.38% +14.03% +17.07%
3132 BKSE BNY Mellon US Small Cap Core Equity ETF 41.28 -1.20% 0.04%3.23% +11.41% +11.92%
3133 ZMAY Innovator ETFs Trust - Innovator Equity… 26.36 -0.28% 0.79%— +3.95% +5.23%
3134 PGJ Invesco Golden Dragon China ETF 21.93 -1.48% 0.70%1.93% -22.74% -29.96%
3135 LOFF Direxion Daily SpaceX Bull 2X ETF 14.93 -7.15% 0.99%0.21% — —
3136 IQM Franklin Intelligent Machines ETF 97.31 -4.77% 0.50%— +14.98% +13.24%
3137 RSPR Invesco S&P 500 Equal Weight Real Estate ETF 34.11 +0.24% 0.40%3.00% +1.19% -2.49%
3138 SPYC Simplify US Equity PLUS Convexity ETF 44.89 -1.68% 0.53%1.10% +6.83% +7.31%
3139 HIBL Direxion Daily S&P 500 High Beta Bull 3X ETF 84.95 -10.88% 1.01%1.56% +45.17% +54.06%
3140 AIMS Acuitas Small Cap Active ETF 26.32 -1.53% 0.75%— — —
3141 RSIT Tidal Trust II - Return Stacked International… 20.91 -0.81% 0.98%— — —
3142 ITDB iShares LifePath Target Date 2030 ETF 34.76 -0.40% 0.09%1.93% +6.01% +5.53%
3143 FEDM Northern Trust ESG & Climate Developed… 64.27 -0.06% 0.16%2.89% +8.85% +9.78%
3144 BRIB FIS Bright Portfolios Core Bond ETF 24.35 +0.08% 0.49%2.10% — —
3145 IWMY R2000 Weekly Distribution ETF 16.36 -1.59% 1.05%37.47% -15.63% -26.62%
3146 NFEB Innovator ETFs Trust - Innovator Growth-100… 31.06 -0.51% 0.79%— +11.44% +14.88%
3147 YALL Truth Social God Bless America ETF 42.24 -1.58% 0.65%0.50% -0.74% -4.77%
3148 EINC VanEck Energy Income ETF 118.12 +2.35% 0.46%4.35% +19.96% +21.88%
3149 BSMM Invesco BulletShares (R) 2022 Municipal Bond… 25.23 -0.12% 0.18%— -0.63% -0.59%
3150 EVHY Eaton Vance High Yield ETF 50.69 -0.27% 0.48%7.23% -4.20% -4.76%
3151 FLMX Franklin FTSE Mexico ETF 36.33 +1.20% 0.19%3.96% +6.06% +11.77%
3152 TIPZ PIMCO Broad U.S. TIPS Index Exchange-Traded… 50.30 +0.05% 0.20%5.63% -4.01% -6.65%
3153 AFEM First Trust Active Factor Emerging Markets ETF 93.50 -1.28% 0.85%2.63% — —
3154 GMOM Cambria Global Momentum ETF 38.46 +0.12% 0.95%1.50% +14.59% +16.46%
3155 SPLS PIMCO US Stocks PLUS Active Bond ETF 54.85 -1.37% 0.43%0.66% — —
3156 PSL Invesco Dorsey Wright Consumer Staples… 114.02 -0.09% 0.76%0.70% +13.63% +3.41%
3157 DWFI SPDR Dorsey Wright Fixed Income Allocation ETF 25.82 -0.04% 0.60%— -1.74% +15.62%
3158 IBTR iShares iBonds Dec 2036 Term Treasury ETF 23.76 +0.11% 0.07%1.94% — —
3159 ZSL ProShares - UltraShort Silver 30.61 +1.68% 0.95%— +463.67% +154.44%
3160 PAYR Federated Hermes ETF Trust - Federated Hermes… 54.93 +1.15% 0.74%8.00% +7.36% +8.78%
3161 FCEF First Trust Income Opportunities ETF 22.59 -0.26% 0.85%6.63% -1.37% -0.64%
3162 SPXN ProShares - S&P 500 Ex-Financials ETF 83.91 -1.46% 0.09%0.85% +15.14% +18.50%
3163 RSEE Rareview Systematic Equity ETF 37.87 -1.89% 3.03%— +12.88% +16.59%
3164 IBII iShares iBonds Oct 2032 Term TIPS ETF 24.73 +0.26% 0.10%4.65% -4.14% -5.61%
3165 JULU AIM ETF Products Trust - AllianzIM U.S.… 32.52 -0.36% 0.74%— +9.93% +12.00%
3166 HEFT Hedgeye Fourth Turning ETF 26.59 +0.11% 0.70%0.02% +5.10% —
3167 TSEL Touchstone Sands Capital US Select Growth ETF 27.95 -2.98% 0.96%— +1.58% -2.34%
3168 PDEV Principal International Multi-Factor ETF 31.06 0.00% 0.25%— +13.63% +13.63%
3169 RUSC Russell Investments Exchange Traded Funds -… 35.42 -1.38% 0.69%0.33% +15.44% +17.86%
3170 CNXT VanEck ChiNext Innovators ETF 39.40 -2.14% 0.65%0.20% -8.02% -0.45%
3171 STXK Strive Small-Cap ETF 35.54 -0.82% 0.18%1.21% +8.28% +7.38%
3172 QARP Xtrackers Russell 1000 US Quality at a… 68.83 -0.63% 0.19%0.99% +17.23% +21.98%
3173 PXI Invesco Dorsey Wright Energy Momentum ETF 66.02 +1.90% 0.85%1.11% +43.77% +36.67%
3174 JANU AllianzIM U.S. Equity Buffer15 Uncapped Jan… 30.47 -0.55% 0.74%— +9.10% +11.39%
3175 GAA Cambria Global Asset Allocation ETF 35.21 +0.01% 0.32%3.45% +8.03% +10.65%
3176 TSLR GraniteShares 2x Long TSLA Daily ETF 15.23 -6.19% 1.05%— -49.29% -49.23%
3177 QPFF American Century Quality Preferred ETF 35.70 -0.11% 0.33%— -0.75% -5.68%
3178 ASCI abrdn International Small Cap Active ETF 36.52 +0.07% 1.05%0.76% +5.82% —
3179 QQQU Direxion Daily Magnificent 7 Bull 2X ETF 60.83 -4.35% 1.00%8.45% +12.91% +11.42%
3180 MSTW Roundhill Investments - MSTR WeeklyPay ETF 4.07 -12.66% 1.00%140.29% -52.50% -82.57%
3181 CRDU Tradr 2X Long CRDO Daily ETF 6.67 -8.81% 1.30%— -35.16% -34.17%
3182 ICPY Tweedy, Browne International Insider + Value… 13.07 -0.19% 0.80%0.24% +20.85% +29.96%
3183 WIMA WisdomTree International Adaptive Moving… 42.01 -0.27% 0.42%1.67% — —
3184 DHDG FT Vest U.S. Equity Quarterly 2.5 to 15… 37.70 -1.31% 0.85%— +12.32% +15.10%
3185 GDXW Roundhill Investments - Gold Miners WeeklyPay… 36.90 +0.14% 0.99%66.73% -36.52% —
3186 FINT The Advisors' Inner Circle Fund II - Frontier… 35.76 -0.50% 0.87%1.98% +13.84% +17.14%
3187 RAUS RACWI US ETF 30.05 -1.12% 0.01%0.22% +15.01% +18.61%
3188 SRTY ProShares - UltraPro Short Russell2000 29.09 +5.30% 0.01%5.60% -34.90% -34.40%
3189 QTPI Exchange Place Advisors Trust - North Square… 24.73 -0.50% 0.60%4.39% -3.25% -3.25%
3190 JULV VanEck U.S. Equity Buffer ETF - July 30.78 -0.44% 0.50%— — —
3191 APOC Innovator Equity Defined Protection ETF - 6mo… 26.67 -0.30% 0.79%— +2.06% +3.12%
3192 WDEF WisdomTree Europe Defense Fund 28.79 +2.37% 0.45%0.07% -3.07% -8.40%
3193 XBJL Innovator U.S. Equity Accelerated 9 Buffer ETF 41.09 -0.55% 0.79%— +8.06% +10.73%
3194 GLOW VictoryShares WestEnd Global Equity ETF 34.19 -1.18% 2.01%1.13% +12.19% +14.41%
3195 RFDA ALPS Dynamic US Dividend Advantage ETF 72.27 +0.29% 0.52%1.96% +12.99% +15.40%
3196 TUGN STF Tactical Growth & Income ETF 27.36 0.00% 0.65%11.42% +8.29% +9.24%
3197 BITI ProShares Short Bitcoin ETF 18.12 +1.20% 0.01%31.11% -22.70% -4.94%
3198 AMTR ETRACS Alerian Midstream Energy Total Return… 76.61 0.00% 0.75%— 0.00% +28.65%
3199 TMFE Motley Fool Capital Efficiency 100 Index ETF 30.77 -1.87% 0.50%0.30% +7.47% +8.10%
3200 AQLG HCM Large Cap Growth ETF 25.98 -0.95% 0.65%— — —
← Vorige Pagina 32 / 74 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Een streepje betekent dat de bron geen waarde voor dit veld heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurHalfgeleiders

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt