Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

5,949 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
901 FIBR iShares US Fixed Income Balanced Risk… 89.31 +0.06% 0.25%4.42% +3.71% +1.74%
902 MGNR American Beacon GLG Natural Resources ETF 49.65 -0.24% 0.75%0.80% +12.86% +21.12%
903 IBDN iShares iBonds Dec 2022 Term Corporate ETF 25.05 +0.14% 0.10%— -0.34% -0.30%
904 IGRO iShares International Dividend Growth ETF 88.80 0.00% 0.15%2.72% +7.29% +11.14%
905 DUSA Davis Select U.S. Equity ETF 55.95 +0.40% 0.59%0.88% +8.98% +16.52%
906 SUSL iShares ESG MSCI USA Leaders ETF 138.89 -0.02% 0.10%0.91% +14.55% +17.71%
907 MFSI MFS Active Exchange Traded Funds Trust - MFS… 32.59 -0.46% 0.59%0.77% +7.52% +10.35%
908 PSEP Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF 47.38 -0.01% 0.79%— +8.39% +10.13%
909 NUSC Nuveen ESG Small-Cap ETF 49.15 -0.24% 0.31%0.95% +10.35% +11.39%
910 AIS VistaShares Artificial Intelligence… 71.03 -3.75% 0.75%— +95.39% +96.91%
911 BBRE JPMorgan BetaBuilders MSCI US REIT ETF 100.33 +0.85% 0.11%2.94% +7.44% +6.42%
912 FOCT FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - October 54.70 +0.05% 0.85%— +11.59% +14.44%
913 DVYE iShares Emerging Markets Dividend ETF 35.55 +0.68% 0.49%4.93% +13.32% +20.14%
914 TRFK Pacer Data and Digital Revolution ETF 97.85 -3.07% 0.49%0.02% +57.59% +40.99%
915 RSPA Invesco S&P 500 Equal Weight Income Advantage… 52.70 +0.34% 0.32%9.24% +3.06% +2.54%
916 FLHY Franklin High Yield Corporate ETF 23.43 +0.04% 0.40%6.75% -4.09% -3.50%
917 IYC iShares U.S. Consumer Discretionary ETF 97.76 -0.14% 0.37%0.54% -5.07% -4.95%
918 FMAR FT Vest U.S. Equity Buffer ETF - March 54.03 +0.01% 0.85%— +13.82% +16.14%
919 TGRW T. Rowe Price Growth Stock ETF 48.95 -0.60% 0.52%— +7.00% +6.70%
920 HODL VanEck Bitcoin ETF 23.39 +0.58% 0.20%— -5.94% -32.07%
921 CRBN iShares Low Carbon Optimized MSCI ACWI ETF 258.36 -0.13% 0.20%1.97% +12.22% +13.21%
922 BSOL Bitwise Solana Staking ETF 14.93 -0.07% 0.20%— -8.90% —
923 GFLW Victory Portfolios II - Victoryshares Free… 33.80 -1.11% 0.50%0.33% +21.38% +18.97%
924 QQQJ Invesco NASDAQ Next Gen 100 ETF 44.59 -0.82% 0.15%0.73% +22.01% +24.27%
925 VCEB Vanguard ESG U.S. Corporate Bond ETF 59.72 +0.20% 0.12%4.99% -6.33% -6.86%
926 FFLC Fidelity Fundamental Large Cap Core ETF 59.83 -0.05% 0.38%1.00% +12.18% +14.11%
927 LCTU iShares U.S. Carbon Transition Readiness… 83.28 -0.06% 0.30%0.95% +12.47% +14.07%
928 EWA iShares MSCI Australia ETF 28.67 +0.17% 0.50%2.96% +9.28% +6.32%
929 UTES Virtus Reaves Utilities ETF 76.56 +0.17% 0.49%1.61% -3.19% -11.73%
930 STXF Strive 500 ETF 50.35 +0.10% 0.05%0.98% +14.11% +15.79%
931 STRV Strive 500 ETF 47.64 -2.68% 0.05%1.04% +9.39% +20.27%
932 GOVI Invesco Equal Weight 0-30 Year Treasury ETF 25.39 +0.04% 0.15%4.14% -7.88% -8.74%
933 RWO State Street SPDR Dow Jones Global Real… 46.58 +0.65% 0.50%3.52% +2.80% +3.51%
934 SDIV Global X - SuperDividend ETF 23.93 -0.13% 0.58%9.29% -0.29% +2.39%
935 SPLB State Street SPDR Portfolio Long Term… 20.49 +0.24% 0.04%5.91% -9.48% -11.13%
936 HFSI Hartford Strategic Income ETF 33.59 -0.06% 0.49%5.80% -5.27% -5.62%
937 FLGV Franklin U.S. Treasury Bond ETF 19.44 0.00% 0.09%4.31% -5.26% -5.63%
938 EWH iShares MSCI Hong Kong ETF 21.96 -0.45% 0.50%4.69% +3.81% +2.32%
939 ISPY ProShares - S&P 500 High Income ETF 48.58 -0.05% 0.56%5.46% +6.51% +7.26%
940 JHML John Hancock Investments - Multifactor Large… 91.09 +0.02% 0.29%0.94% +14.05% +15.92%
941 QLTA iShares Aaa - A Rated Corporate Bond ETF 45.17 +0.18% 0.15%4.76% -6.24% -6.68%
942 PCY Invesco Emerging Markets Sovereign Debt ETF 20.02 -0.05% 0.50%6.31% -7.53% -7.10%
943 SFGV Sequoia Global Value ETF 35.67 +0.25% 0.38%2.26% +12.63% +15.07%
944 EDIV State Street SPDR S&P Emerging Markets… 39.99 -0.12% 0.49%4.37% +2.27% +3.62%
945 CORB AB Active ETFs, Inc. - AB Core Bond ETF 28.13 +0.11% 0.28%3.87% -5.93% —
946 IBDY iShares iBonds Dec 2033 Term Corporate ETF 24.56 +0.16% 0.10%5.10% -6.20% -6.16%
947 JKI iShares Morningstar Mid-Cap Value ETF 185.78 -0.10% 0.06%0.70% -4.53% -0.87%
948 CAM Alliance Bernstein - AB California… 24.13 0.00% 0.27%3.35% -3.83% -3.56%
949 DFSI Dimensional International Sustainability Core… 44.89 -0.28% 0.24%2.30% +5.04% +9.54%
950 LGDS JPMorgan Fundamental Data Science Large… 51.05 -0.61% 0.40%— — —
951 MSTY YieldMax MSTR Option Income Strategy ETF 15.54 -0.77% 1.03%102.50% -47.09% -76.92%
952 VOTE TCW Transform 500 ETF 91.81 -0.08% 0.05%0.91% +14.55% +16.29%
953 AGIX KraneShares Public-Private AI & Technology ETF 47.67 -1.65% 1.00%0.90% +33.53% +25.70%
954 NASA Tema Space Innovators ETF 23.41 -2.86% 0.75%— — —
955 PTRB PGIM Total Return Bond ETF 39.57 +0.01% 0.49%4.92% -5.90% -6.12%
956 KXI iShares Global Consumer Staples ETF 67.89 +0.73% 0.38%2.38% +4.25% +5.31%
957 IMCV iShares Morningstar Mid-Cap Value ETF 94.84 +0.50% 0.06%1.94% +14.61% +18.33%
958 FTXN First Trust Nasdaq Oil & Gas ETF 41.12 +1.26% 0.60%1.76% +45.45% +45.71%
959 APIE ActivePassive International Equity ETF 38.40 -0.41% 0.45%3.42% +8.59% +7.38%
960 QLC Northern Trust US Quality Large Cap ETF 92.44 -0.09% 0.26%0.94% +14.24% +18.57%
961 EWI iShares MSCI Italy ETF 56.17 -0.27% 0.50%3.33% +3.66% +10.15%
962 IBTK iShares iBonds Dec 2030 Term Treasury ETF 18.98 -0.05% 0.07%3.84% -4.28% -4.19%
963 IQDF Northern Trust International Quality Dividend… 34.27 -0.35% 0.49%3.46% +13.12% +20.20%
964 OAKM Oakmark U.S. Large Cap ETF 30.36 +1.03% 0.64%0.63% +5.99% +14.04%
965 LGLV State Street SPDR US Large Cap Low Volatility… 179.19 +0.78% 0.12%2.18% +1.27% +1.04%
966 IDHQ Invesco S&P International Developed Quality… 43.59 -0.18% 0.29%1.95% +24.24% +28.21%
967 DGCB Dimensional - Global Credit ETF 52.25 +0.09% 0.21%5.73% -3.76% -5.90%
968 CERY State Street SPDR Bloomberg Enhanced Roll… 40.29 +0.95% 0.28%3.57% +39.79% +38.53%
969 PWZ Invesco California AMT-Free Municipal Bond ETF 22.32 +0.27% 0.28%4.08% -7.86% -7.29%
970 DFIP Dimensional - Inflation-Protected Securities… 39.24 +0.08% 0.11%5.54% -5.65% -7.22%
971 FXH First Trust Health Care AlphaDEX Fund 130.88 +0.56% 0.61%0.57% +14.35% +15.99%
972 EMCS Xtrackers MSCI Emerging Markets Climate… 45.91 -0.88% 0.15%1.46% +29.94% +33.38%
973 BUFC AB Conservative Buffer ETF 43.69 +0.05% 0.69%— +5.66% +7.48%
974 MOO VanEck Agribusiness ETF 80.83 +0.46% 0.56%2.23% +10.54% +10.42%
975 OMAH VistaShares Target 15 Berkshire Select Income… 17.97 +0.62% 0.95%15.63% -4.70% -6.69%
976 VIOG Vanguard S&P Small-Cap 600 Growth ETF 139.59 -0.18% 0.10%0.78% +15.29% +16.01%
977 BUFZ FT Vest Laddered Moderate Buffer ETF 28.83 +0.07% 0.10%— +8.59% +11.11%
978 XLSR State Street US Sector Rotation ETF 67.64 -0.01% 0.70%0.40% +8.57% +12.19%
979 BSCX Invesco BulletShares 2033 Corporate Bond ETF 20.15 +0.09% 0.10%5.11% -6.20% -6.28%
980 ETHB iShares Staked Ethereum Trust ETF 32.39 +1.73% 0.25%0.47% — —
981 MODL VictoryShares WestEnd U.S. Sector ETF 53.38 +0.02% 0.49%0.67% +12.31% +14.50%
982 BUFF Innovator Laddered Allocation Power Buffer ETF 54.46 +0.06% 0.10%— +9.17% +11.06%
983 LVHB Innovator Laddered Allocation Power Buffer ETF 31.79 +0.06% 0.10%— +5.87% +8.94%
984 TVAL T. Rowe Price Value ETF 43.08 +0.54% 0.33%0.95% +21.66% +25.40%
985 IMFL Invesco International Developed Dynamic… 33.11 -0.57% 0.34%3.46% +11.78% +18.80%
986 EIPI FT Energy Income Partners Enhanced Income ETF 22.18 +0.68% 1.11%6.81% +10.87% +11.88%
987 PEY Invesco High Yield Equity Dividend Achievers… 23.06 +0.52% 0.68%4.56% +12.51% +9.50%
988 BLOK Amplify Blockchain Technology ETF 59.02 -0.91% 0.70%0.82% +4.69% -19.62%
989 FTXH First Trust Nasdaq Pharmaceuticals ETF 41.25 -0.05% 0.60%0.70% +25.29% +41.00%
990 POCT Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF 48.46 0.00% 0.79%— +10.34% +12.15%
991 PAUG Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF -… 47.15 -0.08% 0.79%— +9.11% +10.85%
992 IYZ iShares U.S. Telecommunications ETF 41.78 -2.09% 0.37%1.58% +25.87% +29.30%
993 JSMD Janus Henderson Small/Mid Cap Growth Alpha ETF 90.19 -1.37% 0.30%0.36% +12.11% +10.57%
994 TDTF Northern Trust iBoxx 5-Year Target Duration… 22.81 +0.18% 0.19%5.19% -5.01% -6.03%
995 SKOR Northern Trust Credit-Scored US Corporate… 46.87 +0.07% 0.19%4.78% -4.68% -4.64%
996 DLS WisdomTree International SmallCap Dividend… 85.80 -0.38% 0.58%3.52% +6.32% +9.21%
997 GSSC Goldman Sachs ActiveBeta U.S. Small Cap… 86.26 -0.03% 0.20%1.00% +14.09% +15.21%
998 EUMV iShares Edge MSCI Min Vol Europe ETF 25.90 -0.07% 0.25%— -4.06% +3.51%
999 HYGV Northern Trust High Yield Value-Scored Bond… 38.75 +0.03% 0.38%7.67% -4.91% -4.91%
1000 PPH VanEck Pharmaceutical ETF 110.70 +0.19% 0.36%1.94% +7.10% +18.23%
← Vorige Pagina 10 / 60 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt