Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,950 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
1101 EPOL iShares MSCI Poland ETF 43.92 +0.23% 0.59%3.36% +24.52% +35.75%
1102 IEO iShares U.S. Oil & Gas Exploration &… 145.72 +1.40% 0.37%1.52% +61.00% +57.63%
1103 ARKF ARK Blockchain & Fintech Innovation ETF 47.56 -0.06% 0.75%0.09% -0.08% -18.86%
1104 RGEF Rockefeller Global Equity ETF 35.48 -0.21% 0.55%0.94% +15.98% +19.21%
1105 THYF T. Rowe Price U.S. High Yield ETF 50.07 +0.10% 0.50%6.96% -4.29% -4.01%
1106 NANR State Street SPDR S&P North American Natural… 87.43 +0.60% 0.35%1.63% +28.13% +35.04%
1107 ZALT Innovator U.S. Equity 10 Buffer ETF -… 34.82 +0.12% 0.69%— +6.79% +8.72%
1108 DOL WisdomTree True Developed International Fund 73.65 +0.19% 0.48%2.54% +11.63% +18.43%
1109 SFLO VictoryShares Small Cap Free Cash Flow ETF 38.50 +0.08% 0.56%0.75% +30.45% +33.67%
1110 FEM First Trust Emerging Markets AlphaDEX Fund 33.13 -0.11% 0.80%2.16% +21.24% +23.59%
1111 SFTY Horizon Funds - Horizon Managed Risk ETF 32.30 +0.12% 0.77%0.16% +14.64% +16.50%
1112 PMAY Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF - May 42.63 0.00% 0.79%— +7.68% +9.53%
1113 SECU iShares Securitized Income Active ETF 48.53 -0.10% 0.41%4.02% — —
1114 SDCI USCF SummerHaven Dynamic Commodity Strategy… 31.67 +0.89% 0.80%2.58% +42.49% +37.01%
1115 JETS U.S. Global Jets ETF 27.02 -1.57% 0.60%0.85% -2.21% +10.55%
1116 EQAL Invesco Russell 1000 Equal Weight ETF 58.50 -0.24% 0.20%1.73% +11.40% +12.23%
1117 ROCY JPMorgan Equity Premium Yield ETF 55.64 +0.08% 0.35%3.82% — —
1118 KOKU Xtrackers MSCI Kokusai Equity ETF 133.64 +0.40% 0.09%1.31% +11.72% +14.14%
1119 SAMT Strategas Macro Thematic Opportunities ETF 42.13 -0.61% 0.66%0.64% +10.08% +9.48%
1120 GCOR Goldman Sachs Access U.S. Aggregate Bond ETF 39.27 +0.05% 0.09%4.32% -5.47% -5.74%
1121 IGE iShares North American Natural Resources ETF 64.77 +0.75% 0.37%1.87% +28.07% +32.86%
1122 AMJB Alerian MLP Index ETN 34.94 +0.11% 0.85%5.76% +16.68% +22.20%
1123 FLBL Franklin Senior Loan ETF 22.73 +0.02% 0.45%7.61% -2.99% -4.34%
1124 AFLG First Trust Active Factor Large Cap ETF 45.24 0.00% 0.55%0.69% +15.70% +16.51%
1125 MSOS AdvisorShares Pure US Cannabis ETF 4.20 -3.23% 0.81%— -8.05% -19.63%
1126 BRTR iShares Total Return Active ETF 47.87 +0.10% 0.41%4.88% -5.81% -6.05%
1127 PRIV State Street IG Public & Private Credit ETF 24.00 -0.02% 0.55%4.74% -5.55% -5.73%
1128 GTOP Goldman Sachs Technology Opportunities ETF 51.96 -1.09% 0.65%— +32.95% —
1129 AVTM Avantis Total Equity Markets ETF 1 55.51 -0.18% 0.23%0.53% — —
1130 QQH HCM Defender 100 Index ETF 88.81 -0.66% 0.98%0.18% +15.56% +14.57%
1131 QDVO Amplify CWP Growth & Income ETF 30.30 -0.56% 0.56%10.34% +5.00% +3.29%
1132 OUSM ALPS O'Shares U.S. Small-Cap Quality Dividend… 46.76 +0.09% 0.48%2.08% +6.81% +6.91%
1133 JDVI John Hancock Investments - Disciplined Value… 39.77 +0.10% 0.69%2.15% +12.93% +16.51%
1134 MIGO MIG Core ETF 30.63 0.00% 0.45%— — —
1135 ROBT First Trust Nasdaq Artificial Intelligence… 59.36 -1.60% 0.65%0.02% +16.31% +7.89%
1136 TOPT iShares Top 20 U.S. Stocks ETF 35.50 0.00% 0.20%0.35% +13.67% +15.30%
1137 PFM Invesco Dividend Achievers ETF 56.43 +0.47% 0.52%1.34% +9.05% +10.42%
1138 HMOP Hartford Municipal Opportunities ETF 37.03 -0.03% 0.29%3.70% -5.29% -4.98%
1139 CLOZ Eldridge BBB-B CLO ETF 26.29 +0.08% 0.50%7.04% -0.79% -1.57%
1140 REZ iShares Residential and Multisector Real… 88.43 +0.67% 0.48%2.22% +6.29% +7.19%
1141 AVNM Avantis All International Markets Equity ETF 82.46 -0.43% 0.31%2.83% +12.65% +16.96%
1142 LEMB iShares J.P. Morgan EM Local Currency Bond ETF 42.42 +0.14% 0.30%2.40% +1.90% +3.04%
1143 SFTX Horizon International Managed Risk ETF 30.74 -0.29% 0.82%0.21% +20.15% —
1144 AVMV Avantis U.S. Mid Cap Value ETF 78.13 +0.17% 0.20%1.13% +9.55% +14.05%
1145 BSJS Invesco BulletShares 2028 High Yield… 21.55 0.00% 0.42%6.11% -2.05% -2.05%
1146 EQL ALPS Equal Sector Weight ETF 51.71 +0.41% 0.19%1.30% +11.04% +12.08%
1147 ROUS Hartford Multifactor US Equity ETF 68.11 +0.07% 0.19%1.30% +17.93% +18.78%
1148 VLU State Street SPDR S&P 1500 Value Tilt ETF 244.75 +0.35% 0.12%1.63% +15.79% +19.76%
1149 DBEU Xtrackers MSCI Europe Hedged Equity ETF 53.37 +0.26% 0.46%1.43% +10.90% +13.35%
1150 FMIL Fidelity Covington Trust - Fidelity… 39.51 -0.27% 0.38%1.20% +15.09% +40.57%
1151 PCEF Invesco CEF Income Composite ETF 19.45 -0.61% 2.76%7.69% -1.56% -2.88%
1152 EWJV iShares MSCI Japan Value ETF 47.74 -0.17% 0.15%4.67% +20.39% +23.06%
1153 MINO PIMCO Municipal Income Opportunities Active… 42.62 0.00% 0.49%4.13% -5.96% -5.90%
1154 IBTL iShares iBonds Dec 2031 Term Treasury ETF 19.46 -0.08% 0.07%4.04% -5.11% -5.11%
1155 SEIQ SEI QiM U.S. Large Cap Quality Active ETF 42.36 +0.38% 0.15%0.97% +8.40% +9.92%
1156 XBIL US Treasury 6 Month Bill ETF 50.05 0.00% 0.15%3.65% -0.04% -0.08%
1157 QINT American Century Quality Diversified… 69.00 -0.16% 0.34%2.81% +7.63% +12.45%
1158 PMMF iShares Prime Money Market ETF 100.29 0.00% 0.20%3.94% +0.06% -0.03%
1159 DIV Global X - SuperDividend U.S. ETF 18.97 +0.58% 0.45%6.70% +8.89% +10.04%
1160 PMAR Innovator U.S. Equity Power Buffer ETF - March 49.30 -0.06% 0.79%— +9.77% +12.01%
1161 QJUN FT Vest Nasdaq-100 Buffer ETF - June 34.50 -0.52% 0.90%— +8.92% +11.19%
1162 HEGD Swan Hedged Equity US Large Cap ETF 27.23 -0.11% 0.88%0.33% +8.13% +8.74%
1163 FEPI REX FANG & Innovation Equity Premium Income… 43.22 -0.67% 0.65%24.65% -4.48% -8.46%
1164 VOLT Tema Electrification ETF 36.20 -0.97% 0.75%0.36% +26.37% +23.93%
1165 FDRR Fidelity Dividend ETF for Rising Rates 69.66 +0.26% 0.15%2.01% +13.86% +18.28%
1166 RSMC Rockefeller U.S. Small-Mid Cap ETF 27.78 -0.06% 0.75%— +10.10% +6.72%
1167 DFSB Dimensional - Global Sustainability Fixed… 49.83 +0.01% 0.24%6.52% -3.82% -6.53%
1168 FSMO Fidelity Small-Mid Cap Opportunities ETF 24.76 +0.47% 0.43%0.48% +8.92% +28.93%
1169 JUSA JPMorgan U.S. Research Enhanced Large Cap ETF 69.83 -0.01% 0.18%0.70% +13.19% +15.40%
1170 CMDY iShares Bloomberg Roll Select Commodity… 64.64 +0.75% 0.29%9.80% +31.61% +20.60%
1171 ARKX ARK Space & Defense Innovation ETF 31.76 -1.37% 0.75%— +11.11% +1.83%
1172 IETC iShares U.S. Tech Independence Focused ETF 115.06 -1.45% 0.18%0.35% +14.92% +12.07%
1173 QSPT FT Vest Nasdaq-100 Buffer ETF - September 36.81 -0.43% 0.90%— +16.70% +18.27%
1174 FXU First Trust Utilities AlphaDEX Fund 45.93 +0.68% 0.61%2.46% +1.36% -1.68%
1175 BNO United States Brent Oil Fund LP 65.12 +1.77% 1.15%— +125.95% +116.11%
1176 IQQ iShares Nasdaq 100 ETF 25.24 -0.75% 0.12%0.08% — —
1177 ROCQ JPMorgan Nasdaq Equity Premium Yield ETF 56.30 -0.28% 0.35%5.99% — —
1178 FYLD Cambria Foreign Shareholder Yield ETF 39.58 0.00% 0.59%2.91% +21.82% +27.14%
1179 BBSC JPMorgan BetaBuilders U.S. Small Cap Equity… 85.19 -0.44% 0.09%1.07% +15.12% +14.28%
1180 DBJP Xtrackers MSCI Japan Hedged Equity ETF 117.76 -0.19% 0.45%1.21% +24.65% +32.11%
1181 XCHG Ab US Equity ETF 27.82 +0.12% 0.50%0.49% +10.98% —
1182 GSPY Gotham Enhanced 500 ETF 43.07 -0.05% 0.65%2.23% +17.00% +17.06%
1183 BITW Bitwise 10 Crypto Index ETF 53.58 +0.64% 0.75%— -9.39% -35.74%
1184 FLBR Franklin FTSE Brazil ETF 27.24 +0.22% 0.19%4.76% +42.68% +49.26%
1185 OUSA ALPS Funds O’Shares U.S. Quality Dividend ETF 61.34 +0.77% 0.48%1.37% +5.49% +8.27%
1186 SFY SoFi Select 500 ETF 155.66 -0.47% 0.19%0.80% +18.33% +19.27%
1187 BSJQ Invesco BulletShares 2026 High Yield… 22.82 -0.04% 0.43%5.43% -2.14% -2.39%
1188 MBBA iShares Mortgage-Backed Securities Active ETF 47.05 +0.15% 0.26%3.29% — —
1189 QDEC FT Vest Nasdaq-100 Buffer ETF - December 37.12 -0.12% 0.90%— +14.26% +18.41%
1190 ARGT Global X - MSCI Argentina ETF 89.20 +0.72% 0.59%1.16% -3.12% +20.13%
1191 WTAI WisdomTree Artificial Intelligence and… 42.94 -2.76% 0.45%1.19% +51.54% +45.22%
1192 CDC VictoryShares US EQ Income Enhanced… 73.35 +0.57% 0.38%3.25% +10.50% +10.20%
1193 BBHY JPMorgan BetaBuilders USD High Yield… 44.35 +0.02% 0.07%7.21% -4.62% -4.66%
1194 EWN iShares MSCI Netherlands ETF 66.06 -0.87% 0.50%4.26% +16.85% +15.11%
1195 ULTY YieldMax Ultra Option Income Strategy ETF 25.32 -0.78% 1.40%74.78% -31.64% -53.26%
1196 SMIN iShares MSCI India Small-Cap ETF 68.43 +2.06% 0.74%2.10% -4.09% -7.80%
1197 XMLV Invesco S&P MidCap Low Volatility ETF 63.81 +0.60% 0.25%3.15% +1.70% +1.39%
1198 TAXF American Century Diversified Municipal Bond… 47.35 +0.08% 0.25%4.06% -6.09% -5.66%
1199 TSLY YieldMax TSLA Option Income Strategy ETF 22.24 -0.94% 1.07%66.07% -40.20% -46.86%
1200 INMU iShares Intermediate Muni Income Active ETF 22.95 +0.13% 0.41%3.49% -4.66% -4.06%
← Önceki Sayfa 12 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa