Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

5,950 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
2801 SPYC Simplify US Equity PLUS Convexity ETF 46.28 -0.08% 0.53%1.08% +8.37% +11.25%
2802 RFEM First Trust RiverFront Dynamic Emerging… 99.61 +1.09% 0.85%2.50% +22.60% +25.85%
2803 AFEM First Trust Active Factor Emerging Markets ETF 96.74 -0.62% 0.85%2.56% — —
2804 NUMI Nuveen Municipal Income 23.60 +0.32% 0.30%3.63% -6.27% -5.98%
2805 TRUD VanEck Consumer Discretionary TruSector ETF 25.41 +0.08% 0.16%0.59% -2.98% +1.73%
2806 RSPR Invesco S&P 500 Equal Weight Real Estate ETF 33.79 -0.04% 0.40%3.04% +0.09% -1.35%
2807 DYNB Hartford Dynamic Bond ETF 37.77 -0.03% 0.70%4.12% -4.92% -5.56%
2808 QABA First Trust NASDAQ ABA Community Bank Index… 64.00 -0.42% 0.63%2.39% +13.43% +19.64%
2809 ZMAY Innovator ETFs Trust - Innovator Equity… 26.46 0.00% 0.79%— +4.05% +5.46%
2810 YALL Truth Social God Bless America ETF 43.18 -0.42% 0.65%0.49% +0.28% -0.94%
2811 FLSW Franklin FTSE Switzerland ETF 41.36 +0.68% 0.09%2.41% -0.89% +5.63%
2812 ITDB iShares LifePath Target Date 2030 ETF 34.89 -0.03% 0.09%1.93% +6.01% +6.66%
2813 RSEE Rareview Systematic Equity ETF 39.05 -0.33% 3.03%— +14.31% +21.40%
2814 NRR Bitwise NEAR ETF 26.46 -7.45% 0.75%— — —
2815 FCEF First Trust Income Opportunities ETF 22.86 -0.26% 0.85%7.15% -0.23% +0.82%
2816 RDFI Rareview Dynamic Fixed Income ETF 21.34 -0.19% 4.23%9.08% -10.58% -10.81%
2817 RUSC Russell Investments Exchange Traded Funds -… 36.09 -0.48% 0.69%0.33% +16.52% +24.14%
2818 EVHY Eaton Vance High Yield ETF 50.80 -0.08% 0.48%7.22% -4.08% -3.68%
2819 ABLD Abacus FCF Real Assets Leaders ETF 31.27 -0.11% 0.59%2.50% +7.56% +12.31%
2820 BRIB FIS Bright Portfolios Core Bond ETF 24.23 +0.04% 0.49%2.11% — —
2821 FEDM Northern Trust ESG & Climate Developed… 63.61 0.00% 0.16%2.91% +7.67% +12.23%
2822 BSMM Invesco BulletShares (R) 2022 Municipal Bond… 25.23 -0.12% 0.18%— -0.63% -0.59%
2823 SPXN ProShares - S&P 500 Ex-Financials ETF 85.92 -0.06% 0.09%0.84% +16.25% +21.51%
2824 GMOM Cambria Global Momentum ETF 38.63 0.00% 0.95%1.49% +15.24% +20.49%
2825 TIPZ PIMCO Broad U.S. TIPS Index Exchange-Traded… 49.84 -0.10% 0.20%5.67% -4.74% -7.34%
2826 JULU AIM ETF Products Trust - AllianzIM U.S.… 32.82 0.00% 0.74%— +10.47% +13.92%
2827 FLMX Franklin FTSE Mexico ETF 35.34 -0.35% 0.19%4.00% +4.84% +12.88%
2828 EINC VanEck Energy Income ETF 117.44 -0.07% 0.46%4.28% +22.10% +24.02%
2829 SPLS PIMCO US Stocks PLUS Active Bond ETF 56.10 -0.01% 0.43%0.66% — —
2830 DWFI SPDR Dorsey Wright Fixed Income Allocation ETF 25.82 -0.04% 0.60%— -1.74% +15.62%
2831 RSIT Tidal Trust II - Return Stacked International… 21.51 -0.46% 0.98%— — —
2832 JANU AllianzIM U.S. Equity Buffer15 Uncapped Jan… 30.96 0.00% 0.74%— +10.02% +13.99%
2833 HEFT Hedgeye Fourth Turning ETF 26.75 +0.01% 0.70%0.02% +5.78% —
2834 PSL Invesco Dorsey Wright Consumer Staples… 111.41 +0.03% 0.76%0.72% +10.89% +2.63%
2835 IBII iShares iBonds Oct 2032 Term TIPS ETF 24.52 -0.06% 0.10%4.68% -4.64% -6.07%
2836 TSEL Touchstone Sands Capital US Select Growth ETF 29.54 -0.34% 0.96%— +4.51% +1.61%
2837 PDEV Principal International Multi-Factor ETF 31.06 0.00% 0.25%— +13.63% +13.63%
2838 STXK Strive Small-Cap ETF 35.98 -0.37% 0.18%1.21% +8.57% +12.14%
2839 GAA Cambria Global Asset Allocation ETF 35.26 +0.28% 0.32%3.44% +8.23% +12.74%
2840 RFDA ALPS Dynamic US Dividend Advantage ETF 71.77 -0.22% 0.52%1.97% +12.80% +16.39%
2841 NNOV Innovator ETFs Trust - Innovator Growth-100… 32.80 0.00% 0.79%— +14.29% +15.25%
2842 PAYR Federated Hermes ETF Trust - Federated Hermes… 53.06 -0.12% 0.74%8.18% +5.04% +7.66%
2843 QARP Xtrackers Russell 1000 US Quality at a… 68.86 +0.15% 0.19%1.00% +16.42% +23.12%
2844 VCHY Vanguard Malvern Funds - Vanguard U.S.… 72.64 -0.22% 0.05%2.09% — —
2845 IBLC iShares Blockchain and Tech ETF 42.31 -1.28% 0.47%5.97% +4.77% -30.44%
2846 QPFF American Century Quality Preferred ETF 35.70 -0.11% 0.33%— -0.75% -5.68%
2847 FINT The Advisors' Inner Circle Fund II - Frontier… 35.99 0.00% 0.87%1.98% +14.02% +20.06%
2848 REGS Columbia Large Cap Growth ETF 11.68 -0.17% 0.35%— — —
2849 DHDG FT Vest U.S. Equity Quarterly 2.5 to 15… 38.27 0.00% 0.85%— +12.53% +16.32%
2850 DISK Tema Memory ETF 32.87 -3.66% 0.75%— — —
2851 ASCI abrdn International Small Cap Active ETF 37.11 -0.13% 1.05%0.74% +7.74% —
2852 RAUS RACWI US ETF 30.57 0.00% 0.01%0.22% +15.76% +21.51%
2853 METL Sprott Active Metals & Miners ETF 24.36 -1.93% 0.99%1.01% -1.70% +9.43%
2854 GLOW VictoryShares WestEnd Global Equity ETF 34.54 -0.26% 2.01%1.13% +12.29% +17.11%
2855 WIMA WisdomTree International Adaptive Moving… 41.96 +0.29% 0.42%1.68% — —
2856 AQLG HCM Large Cap Growth ETF 26.44 -0.12% 0.65%— — —
2857 JULV VanEck U.S. Equity Buffer ETF - July 31.05 +0.10% 0.50%— — —
2858 XBJL Innovator U.S. Equity Accelerated 9 Buffer ETF 41.48 +0.16% 0.79%— +8.26% +11.43%
2859 APOC Innovator Equity Defined Protection ETF - 6mo… 26.74 -0.07% 0.79%— +2.14% +3.36%
2860 NACP Impact Shares NAACP Minority Empowerment ETF 61.65 -0.26% 0.49%0.54% +25.47% +32.12%
2861 QTPI Exchange Place Advisors Trust - North Square… 24.84 +0.58% 0.60%4.42% -3.85% -3.21%
2862 TMFE Motley Fool Capital Efficiency 100 Index ETF 31.29 +0.11% 0.50%0.30% +7.15% +9.17%
2863 PXI Invesco Dorsey Wright Energy Momentum ETF 66.66 +1.21% 0.85%1.09% +45.60% +43.38%
2864 WDEF WisdomTree Europe Defense Fund 27.28 +0.34% 0.45%0.08% -6.27% -14.87%
2865 ICPY Tweedy, Browne International Insider + Value… 12.99 +0.89% 0.80%0.24% +18.77% +28.88%
2866 TSLW Roundhill Investments - TSLA WeeklyPay ETF 17.87 -1.02% 0.99%78.40% -45.49% -50.00%
2867 WLTG WealthTrust DBS Long Term Growth ETF 38.43 -0.05% 0.77%4.01% +10.39% +11.84%
2868 AMTR ETRACS Alerian Midstream Energy Total Return… 76.61 0.00% 0.75%— 0.00% +28.65%
2869 IAUG Innovator Intl Developed Power Buffer ETF 30.15 +0.14% 0.85%— +5.83% +8.97%
2870 DDFY Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 20.63 +0.17% 0.79%— — —
2871 RACK VanEck ETF Trust - VanEck Data Center Supply… 47.72 -1.68% 0.50%— — —
2872 HECO State Street Galaxy Hedged Digital Asset… 56.84 -2.71% 0.90%— +47.38% +31.10%
2873 FNI First Trust Chindia ETF 43.54 0.00% 0.59%— — —
2874 SAGP Strategas Global Policy Opportunities ETF 35.37 -0.20% 0.65%3.30% +4.61% +5.05%
2875 HFIX Nomura High Yield Total Return ETF 25.25 +0.07% 0.45%— — —
2876 SURI Simplify Propel Opportunities ETF 17.26 -0.02% 2.82%15.76% +3.48% +8.62%
2877 FHDG FT Vest U.S. Equity Quarterly Dynamic Buffer… 37.60 +0.08% 0.85%— +10.73% +14.65%
2878 XUDV Franklin US Dividend Booster Index ETF 31.39 -0.78% 0.09%3.49% +19.49% +23.02%
2879 NULC Nuveen ESG Large-Cap 56.55 -0.04% 0.21%8.60% +18.18% +10.58%
2880 AVNV Avantis All International Markets Value ETF 9 84.06 +0.13% 0.34%3.17% +12.29% +19.79%
2881 FPFD Fidelity Preferred Securities & Income ETF 20.45 +0.05% 0.59%5.65% -6.24% -7.01%
2882 FTWO Strive Natural Resources and Security ETF 45.47 -0.42% 0.49%0.92% +12.13% +15.48%
2883 PRAY FIS Christian Stock Fund 35.19 +0.45% 0.68%0.62% +12.07% +14.23%
2884 FTOH Putnam ETF Trust - Franklin Ohio Municipal… 7.89 +0.38% 0.36%3.70% -6.21% —
2885 SASS M.D. Sass Concentrated Value ETF 23.61 +0.04% 0.75%— — —
2886 DDX Defined Duration 10 ETF 24.83 0.00% 0.29%3.17% +2.69% +3.54%
2887 HQDG Raub Brock Dividend Growth ETF 25.19 +0.04% 0.50%— — —
2888 IFGL iShares International Developed Real Estate… 20.38 +0.17% 0.50%4.69% -11.91% -9.88%
2889 AMAX Adaptive Hedged Multi-Asset Income ETF 7.50 0.00% 1.37%12.00% -5.06% -8.98%
2890 DDFJ Innovator Equity Dual Directional 15 Buffer… 20.20 0.00% 0.79%— — —
2891 SMOM Symmetry Panoramic Sector Momentum ETF 29.67 -0.26% 0.63%0.14% +15.27% +18.62%
2892 BBIB JPMorgan BetaBuilders U.S. Treasury Bond 3-10… 94.01 +0.06% 0.04%4.11% -5.43% -5.93%
2893 JGRW Jensen Quality Growth ETF 28.35 +0.16% 0.57%0.38% +4.58% +6.03%
2894 TDAX TDAQ Lift ETF 24.02 -0.37% 0.98%15.78% — —
2895 SLJY Amplify SILJ Covered Call ETF 27.01 -1.96% 0.76%25.99% -15.73% -6.61%
2896 STXV Strive 1000 Value ETF 38.40 -0.13% 0.18%2.15% +14.91% +21.52%
2897 IBTR iShares iBonds Dec 2036 Term Treasury ETF 23.50 +0.17% 0.07%1.96% — —
2898 QCJA First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 24.08 0.00% 0.90%— +9.16% +13.00%
2899 DTEC ALPS Disruptive Technologies ETF 51.84 -0.13% 0.50%0.03% +6.85% +2.83%
2900 EIRL iShares MSCI Ireland ETF 78.56 0.00% 0.50%2.40% +6.87% +18.21%
← Vorige Pagina 29 / 60 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt