Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

5,950 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
2901 DVOL First Trust Dorsey Wright Momentum & Low… 35.46 -0.59% 0.60%0.83% +1.83% +2.56%
2902 CGGG Capital Group U.S. Large Growth ETF 29.01 -0.24% 0.39%0.09% +1.79% +4.19%
2903 IBIC iShares iBonds Oct 2026 Term TIPS ETF 25.66 -0.08% 0.10%4.03% +0.47% -0.16%
2904 PBJL PGIM S&P 500 Buffer 20 ETF - July 32.14 -0.06% 0.50%— +7.21% +10.11%
2905 ARP PMV Adaptive Risk Parity ETF 34.53 +0.16% 1.88%5.73% +14.17% +12.68%
2906 REXC Sprott Rare Earths Ex-China ETF 13.71 -3.83% 0.65%— — —
2907 XC WisdomTree True Emerging Markets Fund 31.20 +0.60% 0.32%12.37% -4.41% -8.98%
2908 MFUT Cambria Chesapeake Pure Trend ETF 20.05 0.00% 0.89%— +22.32% +28.29%
2909 MMAX iShares Large Cap Max Buffer Mar ETF 27.52 -0.09% 0.53%1.25% +5.03% +5.52%
2910 THYP 21Shares Hyperliquid ETF 46.57 -3.48% 0.30%0.47% — —
2911 DBEZ Xtrackers MSCI Eurozone Hedged Equity ETF 61.09 0.00% 0.45%1.29% +10.83% +15.09%
2912 KARS KraneShares Electric Vehicles & Future… 27.11 -1.13% 0.69%0.20% -10.22% -7.11%
2913 GTR WisdomTree Target Range Fund 27.41 -0.20% 0.70%5.29% +8.78% +7.67%
2914 WDTE S&P 500 Weekly Distribution ETF 28.88 +0.14% 1.03%32.48% -8.85% -12.07%
2915 NSIV North Square Disciplined Value ETF 25.83 0.00% 0.38%— — —
2916 NELS Collaborative Investment Series Trust -… 29.47 -0.12% 1.81%— +14.52% —
2917 RWEM Rayliant Wilshire NxtGen Emerging Markets… 35.24 -1.08% 0.52%1.80% +19.49% +27.26%
2918 SNOY YieldMax SNOW Option Income Strategy ETF 11.62 -0.90% 1.00%62.02% -4.09% -23.55%
2919 AAA Alternative Access First Priority CLO Bond ETF 24.97 +0.14% 0.19%4.63% -0.26% -0.38%
2920 XYLG Global X S&P 500 Covered Call & Growth ETF 29.95 -0.10% 0.35%12.64% +9.02% +5.34%
2921 HBR Canary HBAR ETF 11.75 -3.42% 0.95%— -16.84% —
2922 LEAD Siren DIVCON Leaders Dividend ETF 85.92 +0.13% 0.43%0.50% +12.71% +17.99%
2923 OTAX Optimal Tax Managed Equity ETF 50.71 0.00% 0.58%— — —
2924 PBL PGIM ETF Trust - PGIM Portfolio Ballast ETF 33.87 +0.21% 0.45%2.02% +9.39% +10.64%
2925 GOLY Strategy Shares Gold Enhanced Yield ETF 24.20 -0.85% 0.79%8.87% -30.16% -28.34%
2926 USOY Oil Enhanced Options Income ETF 7.49 +0.47% 1.12%50.52% +14.44% +3.47%
2927 MN Corgi MANGOS ETF 25.56 -0.85% 0.20%— — —
2928 DDIV First Trust Dorsey Wright Momentum & Dividend… 44.48 -0.70% 0.60%1.65% +7.85% +15.05%
2929 RSPE Invesco ESG S&P 500 Equal Weight ETF 34.10 0.00% 0.20%1.43% +14.47% +20.76%
2930 MTGP WisdomTree Mortgage Plus Bond Fund 42.14 +0.15% 0.45%4.72% -5.53% -6.04%
2931 AAPR Innovator ETFs Trust - Innovator Equity… 29.88 -0.08% 0.79%— +5.26% +7.46%
2932 LENS EA Series Trust - Sarmaya Thematic ETF 44.03 +0.05% 0.79%1.40% +13.90% +28.95%
2933 BUFH FT Vest Laddered Max Buffer ETF 21.79 +0.05% 0.10%— +4.44% +6.06%
2934 MOTI VanEck Morningstar International Moat ETF 35.44 +0.47% 0.58%3.35% -3.83% -5.28%
2935 PCL PGIM ETF Trust - PGIM Corporate Bond 10+ Year… 45.67 0.00% 0.25%6.28% -9.33% -11.58%
2936 AVRY Avory Foundational ETF 25.84 0.00% 0.89%— — —
2937 IBGA iShares iBonds Dec 2044 Term Treasury ETF 22.43 +0.22% 0.07%5.09% -9.43% -11.75%
2938 XDSQ Innovator U.S. Equity Accelerated ETF 45.38 -0.14% 0.79%— +9.18% +16.10%
2939 DEMZ Democratic Large Cap Core ETF 49.20 -0.33% 0.45%0.84% +15.71% +19.81%
2940 INKM State Street Income Allocation ETF 33.30 +0.08% 0.50%4.79% +0.88% +1.46%
2941 EEMO Invesco S&P Emerging Markets Momentum ETF 21.79 -2.47% 0.29%1.73% +27.29% +30.03%
2942 KDEC Innovator ETFs Trust - Innovator U.S. Small… 28.03 -0.54% 0.79%— +10.34% +11.92%
2943 FFTY CapForce IBD 50 ETF 34.99 -1.01% 0.80%1.33% +1.38% -7.25%
2944 XITK State Street SPDR FactSet Innovative… 199.13 -0.80% 0.45%— +12.37% +9.34%
2945 TPLE Timothy Plan US Large/Mid Cap Core Enhanced… 27.74 +0.47% 0.56%— +8.49% +6.20%
2946 DVYA iShares Asia/Pacific Dividend ETF 49.94 +0.46% 0.49%4.68% +12.26% +19.24%
2947 FMCE FM Compounders Equity ETF 29.00 0.00% 0.71%2.80% +10.39% +9.43%
2948 TDSD Cabana Target Drawdown 13 ETF 22.43 -0.11% 0.82%— -2.39% +6.00%
2949 ITDG iShares LifePath Target Date 2055 ETF 42.70 -0.22% 0.12%1.41% +13.72% +17.59%
2950 PZLV Pzena U.S. Large Cap Value ETF 30.46 0.00% 0.60%— — —
2951 LCF Touchstone US Large Cap Focused ETF 47.03 +0.40% 1.18%0.49% +10.84% +15.56%
2952 MNVT Moonvest ETF 26.09 -1.47% 0.75%— — —
2953 ZDIS VIRTUS ZEVENBERGEN DISCOVERY GROWTH ETF 60.55 -1.44% 0.75%— — —
2954 MVPA Miller Value Partners Appreciation ETF 35.03 -0.12% 0.60%0.53% +5.54% +6.44%
2955 VPX Variant Perception Cycle Aware US Equity ETF 31.50 -0.47% 0.75%— — —
2956 RISN Inspire Capital Appreciation ETF 30.38 -0.45% 0.72%1.06% +5.10% +5.06%
2957 NDOW Anydrus Advantage ETF 28.84 -0.07% 2.11%1.19% +4.68% +7.69%
2958 SPCT Liberty One Spectrum ETF 27.17 +0.04% 0.88%1.05% +6.51% +9.38%
2959 DSTX Distillate International Fundamental… 34.60 +0.79% 0.55%3.13% +8.30% +15.36%
2960 DHLX Diamond Hill Large Cap Concentrated ETF 13.80 +0.58% 0.55%0.91% +3.55% +7.27%
2961 BSMZ Invesco BulletShares 2035 Municipal Bond ETF 23.77 +0.51% 0.18%3.56% -7.04% -6.45%
2962 CNBS Amplify Seymour Cannabis ETF 24.49 +0.06% 1.09%— -12.85% -17.17%
2963 SOXY YieldMax Target 12 Semiconductor Option… 89.88 -2.29% 1.06%10.31% +54.73% +64.46%
2964 TEND iShares Trust - iShares Large Cap 10% Target… 28.37 0.00% 0.53%0.13% +11.45% +14.47%
2965 KBWR Invesco KBW Regional Banking ETF 69.31 +1.97% 0.35%2.15% +14.38% +23.87%
2966 NODE Onchain Economy ETF 36.06 -2.47% 0.67%5.10% +6.61% -16.92%
2967 GISC Guggenheim Funds Trust - Guggenheim… 49.23 0.00% 0.47%1.48% — —
2968 EASG Xtrackers MSCI EAFE Selection Equity ETF 38.73 +0.91% 0.14%3.81% +8.41% +9.56%
2969 FLEU Franklin FTSE Eurozone ETF 33.84 0.00% 0.09%2.84% +1.77% +6.99%
2970 ZAPR Innovator ETFs Trust - Innovator Equity… 27.07 -0.24% 0.79%— +5.26% +6.71%
2971 BKF iShares MSCI BIC ETF 39.66 0.00% 0.72%1.60% -9.47% -8.99%
2972 AZAO AllianzIM U.S. Large Cap Buffer10 Oct ETF 28.13 +1.57% 0.74%— +8.75% +12.27%
2973 MMKT Texas Capital Government Money Market ETF 100.17 +0.03% 0.20%3.57% -0.07% -0.08%
2974 JUNM FT Vest U.S. Equity Max Buffer ETF - June 35.54 -0.14% 0.85%— +3.86% +5.24%
2975 WUCT UBS AG ETRACS Whitney U.S. Crit 38.15 +4.88% 0.55%— -2.65% +12.24%
2976 NAUG Innovator Growth-100 Power Buffer ETF - August 33.60 -0.15% 0.79%— +13.74% +17.43%
2977 AZAJ AllianzIM U.S. Large Cap Buffer10 Jan ETF 25.49 +2.01% 0.74%— +8.43% +9.90%
2978 VAIE Vegashares US Equity Autocallable Income ETF 24.74 0.00% 0.74%6.52% — —
2979 PBJA PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 20… 33.24 0.00% 0.50%— +7.64% +10.98%
2980 FFEM Fidelity Covington Trust - Fidelity… 40.80 -1.22% 0.60%1.56% +23.61% +34.04%
2981 EMTL State Street DoubleLine Emerging Markets… 42.56 +0.11% 0.65%3.66% -1.75% -1.48%
2982 STXD Strive 1000 Dividend Growth ETF 39.30 -0.50% 0.35%1.09% +6.69% +9.74%
2983 EPRE Amundi FTSE Epra Europe Real Estate UCITS ETF… 16.42 -0.25% 0.30%— — —
2984 LSAT LeaderShares AlphaFactor Tactical Focused ETF 45.55 0.00% 0.99%1.62% +17.27% +13.90%
2985 BFLB EA Series Trust - BufferLABS US Equity… 56.12 0.00% 0.79%— +9.97% +13.63%
2986 PSTR Peakshares Sector Rotation ETF 31.49 -0.42% 2.88%4.86% +9.42% +11.90%
2987 GXPS Global X Funds - Global X PureCap MSCI… 27.08 +0.04% 0.25%1.24% +11.03% +10.85%
2988 SYZ Lazard US Systematic Small Cap Equity ETF 29.30 -0.23% 0.60%0.45% +16.12% +22.57%
2989 SGRT SMART Earnings Growth 30 ETF 34.89 -1.22% 0.59%0.11% +41.22% +49.98%
2990 KAUG Innovator US Small Cap Power Buffer ETF -… 28.24 -0.22% 0.79%— +6.68% +9.78%
2991 RESP WisdomTree U.S. ESG Fund 50.79 +0.24% 0.28%— +3.26% +14.91%
2992 LQDI iShares Inflation Hedged Corporate Bond ETF 24.89 -0.24% 0.33%4.93% -6.12% -7.34%
2993 EETH ProShares - Ether ETF 30.18 -0.41% 0.95%31.46% -18.55% -50.98%
2994 AUGM FT Vest U.S. Equity Max Buffer ETF - August 35.64 +0.10% 0.85%— +4.73% +6.17%
2995 BOTT Themes Humanoid Robotics ETF 39.05 -1.09% 0.35%0.15% -7.45% -1.86%
2996 LCR Leuthold Core Exchange Traded Fund 40.34 -0.21% 0.83%1.29% +6.14% +7.81%
2997 KNGZ First Trust S&P 500 Diversified Dividend… 41.24 +0.25% 0.50%2.58% +14.88% +19.00%
2998 DMXU Xtrackers Bloomberg Developed Markets Ex US… 37.17 -0.12% 0.03%3.96% +5.87% +8.87%
2999 TPHE Timothy Plan High Dividend Stock Enhanced ETF 26.16 +0.55% 0.55%— +5.44% +1.55%
3000 JPGE JPMorgan Diversified Return Global Equity ETF 55.59 -0.76% 0.29%— -10.65% -6.63%
← Vorige Pagina 30 / 60 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt