Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,950 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
2201 UGA United States Gasoline Fund, LP 144.56 -2.08% 1.08%— +139.15% +142.41%
2202 SPYT Defiance S&P 500 Target Income ETF 17.19 +0.06% 0.92%20.61% -1.77% -3.32%
2203 BRIF FIS Bright Portfolios Focused Equity ETF 38.12 -0.37% 0.65%0.41% +26.90% +28.09%
2204 FMUN Fidelity Systematic Municipal Bond Index ETF 47.24 +0.21% 0.05%3.51% -6.16% -5.82%
2205 BBBS BondBloxx BBB Rated 1-5 Year Corporate Bond… 49.90 +0.04% 0.19%4.67% -3.07% -3.24%
2206 CTAP Simplify US Equity PLUS Managed Futures… 30.80 -0.03% 0.28%2.60% +20.25% —
2207 SPVU Invesco S&P 500 Enhanced Value ETF 61.30 -0.03% 0.13%1.78% +4.62% +15.40%
2208 RAFE PIMCO RAFI ESG U.S. ETF 49.82 +0.39% 0.30%1.49% +18.65% +25.30%
2209 IBIG iShares iBonds Oct 2030 Term TIPS ETF 25.07 -0.24% 0.10%5.06% -3.53% -5.06%
2210 BTCW WisdomTree Bitcoin Fund 87.45 +0.64% 0.25%— -5.64% -29.14%
2211 FYT First Trust Small Cap Value AlphaDEX Fund 68.28 +0.98% 0.70%1.91% +19.26% +27.62%
2212 ROKT State Street SPDR S&P Kensho Final Frontiers… 101.95 -0.58% 0.45%0.20% +20.94% +32.65%
2213 FRGN Horizon International Equity ETF 31.06 -0.21% 0.75%0.21% +21.44% —
2214 POWA Invesco Bloomberg Pricing Power ETF 89.13 +0.31% 0.40%0.95% -1.14% +0.58%
2215 BSMC Brandes U.S. Small-Mid Cap Value ETF 38.47 +0.42% 0.70%0.99% +10.34% +17.95%
2216 TSEC Touchstone Securitized Income ETF 25.12 +0.10% 0.69%7.54% -4.01% -4.38%
2217 HAPS Harbor Human Capital Factor US Small Cap ETF 36.68 0.00% 0.61%0.49% +16.47% +20.42%
2218 GPRF Goldman Sachs Access U.S. Preferred Stock and… 47.71 -0.33% 0.45%5.87% -5.46% -6.20%
2219 KOCT Innovator U.S. Small Cap Power Buffer ETF 37.72 +0.08% 0.79%— +11.94% +14.80%
2220 RFDI First Trust RiverFront Dynamic Developed… 91.75 +0.75% 0.80%3.38% +9.84% +14.56%
2221 SOF Amplify ETF Trust - Samsung SOFR ETF 100.61 -0.01% 0.20%3.09% +0.13% —
2222 GSEU Goldman Sachs ActiveBeta Europe Equity ETF 47.17 -0.04% 0.25%2.86% +3.24% +9.29%
2223 XAIX Xtrackers Artificial Intelligence and Big… 59.00 -0.63% 0.35%0.37% +38.40% +44.74%
2224 HKND Humankind US Stock ETF 35.36 +0.01% 0.11%0.45% +11.09% +6.47%
2225 VEGI iShares MSCI Agriculture Producers ETF 44.98 +0.72% 0.39%1.92% +15.79% +16.73%
2226 PQUS Pictet AI Enhanced US Equity ETF 29.01 -0.14% 0.22%— — —
2227 SEPU AllianzIM U.S. Equity Buffer15 Uncapped Sep… 32.04 -0.12% 0.74%— +10.85% +14.16%
2228 KGLD Kurv Gold Enhanced Income ETF 25.49 +0.17% 0.99%16.90% -16.61% -11.66%
2229 GKAT Scharf Global Opportunity ETF 44.95 +0.16% 0.59%0.73% +9.63% +13.05%
2230 FID First Trust S&P International Dividend… 22.39 +0.86% 0.60%4.02% +8.03% +13.96%
2231 AVMU Avantis Core Municipal Fixed Income ETF 43.12 +0.26% 0.15%3.71% -6.99% -5.80%
2232 PAYM TrueShares S&P Autocallable Defensive Income… 25.77 +0.59% 0.74%7.26% +3.05% —
2233 EGGY NestYield Dynamic Income ETF 31.39 -3.76% 0.95%35.98% -6.99% -17.82%
2234 YDEC FT Vest International Equity Moderate Buffer… 27.88 +0.50% 0.90%— +5.92% +8.36%
2235 SECR NYLI MacKay Securitized Income ETF 24.17 +0.10% 0.40%6.62% -6.37% -7.95%
2236 RSBT Return Stacked Bonds & Managed Futures ETF 19.55 -0.81% 1.01%2.91% +9.99% +12.56%
2237 KNCT Invesco Next Gen Connectivity ETF 197.94 -1.90% 0.40%0.81% +50.61% +59.62%
2238 CRTC Xtrackers US National Critical Technologies… 42.13 -0.09% 0.35%0.91% +14.92% +17.45%
2239 BNDC Northern Trust Core Bond ETF 21.19 +0.42% 0.49%4.34% -5.66% -6.41%
2240 MAXJ iShares Trust - iShares Large Cap Max Buffer… 29.65 -0.10% 0.53%0.96% +5.18% +5.93%
2241 MGMT Ballast Small/Mid Cap ETF 49.08 -0.22% 1.17%0.31% +10.72% +15.92%
2242 BLES Inspire Global Hope ETF 47.78 +0.25% 0.60%1.88% +10.30% +14.40%
2243 TUR iShares MSCI Turkey ETF 34.02 +0.62% 0.59%2.48% -1.77% +2.95%
2244 MINV Matthews Asia Innovators Active ETF 46.58 -1.82% 0.79%1.12% +34.38% +33.36%
2245 GTOQ Invesco High Yield Systematic Bond ETF 21.64 -0.09% 0.39%7.16% — —
2246 KRMA Global X - Conscious Companies ETF 47.82 +0.61% 0.43%2.38% +9.23% +14.06%
2247 GLRY Inspire Growth ETF 37.87 -0.26% 0.87%0.16% +6.00% +5.94%
2248 BLTD Bluemonte Long Term Bond ETF 23.67 +0.47% 0.28%4.67% -7.32% -9.49%
2249 ZAUG Innovator Equity Defined Protection ETF - 1… 28.02 +0.04% 0.79%— +4.87% +6.30%
2250 FEBT AllianzIM U.S. Equity Buffer10 Feb ETF 42.73 +0.01% 0.74%— +11.92% +16.35%
2251 IEUS iShares MSCI Europe Small-Cap ETF 69.64 +0.69% 0.41%3.26% +0.90% +3.81%
2252 IHYF Invesco High Yield Bond Factor ETF 22.75 +0.11% 0.39%6.82% -1.99% -1.90%
2253 BUFT FT Vest Buffered Allocation Defensive ETF 26.54 +0.04% 0.20%— +7.80% +10.31%
2254 SDG iShares MSCI Global Sustainable Development… 87.42 +0.02% 0.50%1.73% +3.77% +7.83%
2255 TOLZ ProShares - DJ Brookfield Global… 56.78 +0.49% 0.46%3.20% +4.36% +5.96%
2256 DCMB Doubleline Etf Trust - Commercial Real Estate… 51.36 +0.20% 0.39%3.96% +0.45% —
2257 YMAR FT Vest International Equity Moderate Buffer… 29.03 +0.21% 0.90%— +7.22% +11.25%
2258 UDIV Franklin U.S. Core Dividend Tilt Index ETF 62.28 +0.06% 0.06%1.39% +17.13% +21.81%
2259 IBCB iShares iBonds Dec 2036 Term Corporate ETF 23.78 +0.27% 0.10%2.25% — —
2260 GXIG Global X - Investment Grade Corporate Bond ETF 23.59 +0.04% 0.15%6.63% -6.69% -8.74%
2261 COMB GraniteShares Bloomberg Commodity Broad… 28.50 +0.09% 1.15%6.71% +34.87% +31.20%
2262 AZBO AllianzIM U.S. Large Cap Buffer20 Oct ETF 27.59 +0.60% 0.74%— +6.60% +13.01%
2263 LDSF First Trust Low Duration Strategic Focus ETF 18.49 -0.03% 0.10%4.78% -3.50% -3.24%
2264 MOOD Relative Sentiment Tactical Allocation ETF 44.91 -0.14% 0.77%0.34% +17.03% +24.93%
2265 HFGM Unlimited HFGM Global Macro ETF 31.77 +0.13% 1.00%10.20% +10.16% +4.96%
2266 SVAL iShares US Small Cap Value Factor ETF 42.70 +0.89% 0.20%2.20% +23.43% +32.05%
2267 BKHY BNY Mellon High Yield ETF 45.77 -0.12% 0.22%7.56% -4.67% -4.59%
2268 RDTE Roundhill Investments - Russell 2000 0DTE… 26.08 +0.12% 0.97%43.53% -11.27% -19.60%
2269 XMAR FT Vest U.S. Equity Enhance & Moderate Buffer… 43.78 -0.06% 0.85%— +9.72% +11.99%
2270 UAPR Innovator U.S. Equity Ultra Buffer ETF 36.10 -0.03% 0.79%— +10.19% +12.84%
2271 ENDW Cambria Endowment Style ETF 34.87 +0.94% 0.22%2.36% +11.67% +16.33%
2272 HOOY YieldMax HOOD Option Income Strategy ETF 25.72 +0.16% 0.99%128.21% -45.86% -65.37%
2273 SLX VanEck Steel ETF 103.10 -0.67% 0.55%1.28% +21.49% +43.55%
2274 DDFL Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 21.72 -0.16% 0.79%— +5.91% +8.23%
2275 MFMS MFAM Small-Cap Growth ETF 36.51 +0.50% 0.85%— +22.66% +21.86%
2276 NPFI Nuveen Preferred and Income 25.10 +0.12% 0.56%6.74% -4.31% -4.42%
2277 COPJ Sprott Junior Copper Miners ETF 42.36 -1.40% 0.75%10.58% +9.34% +23.91%
2278 FINX Global X - FinTech ETF 24.86 -0.10% 0.68%0.86% -15.44% -25.61%
2279 PPI Astoria Real Assets ETF 20.45 +0.22% 0.58%1.44% +9.50% +10.68%
2280 FITE State Street SPDR S&P Kensho Future Security… 110.61 -2.00% 0.45%0.11% +29.63% +27.36%
2281 SHDG Soundwatch Hedged Equity ETF 33.95 +0.04% 1.01%0.47% +5.09% +8.66%
2282 CPSL Calamos ETF Trust - Laddered S&P 500… 28.45 -0.07% 0.10%— +4.67% +6.03%
2283 TOS Twin Oak Strategic Solutions ETF 29.99 -1.45% 0.36%— — —
2284 MFEM PIMCO RAFI Dynamic Multi-Factor Emerging… 28.66 -0.92% 0.50%2.20% +23.96% +33.18%
2285 DIM WisdomTree International MidCap Dividend Fund 85.85 +0.73% 0.58%3.10% +5.80% +12.60%
2286 DFE WisdomTree Europe SmallCap Dividend Fund 73.50 +0.84% 0.58%4.15% +1.43% +5.37%
2287 XLEI State Street Energy Select Sector SPDR… 28.73 +0.31% 0.35%18.31% +18.79% +20.89%
2288 ISRA VanEck Israel ETF 66.23 +1.32% 0.59%1.33% +10.90% +20.58%
2289 VSMV VictoryShares US Multi-Factor Minimum… 60.88 +0.30% 0.42%1.32% +9.82% +14.98%
2290 IBHC iShares iBonds 2023 Term High Yield and… 23.61 -0.32% 0.35%— +0.64% +0.77%
2291 ACVF American Conservative Values ETF 55.59 -0.37% 0.75%0.48% +12.55% +14.67%
2292 NCLO Nushares ETF Trust - Nuveen AA-BBB CLO ETF 25.00 -0.18% 0.26%5.62% -0.04% +0.24%
2293 FAB First Trust Multi Cap Value AlphaDEX Fund 101.67 +0.65% 0.66%1.75% +13.30% +20.06%
2294 RINT Russell Investments Exchange Traded Funds -… 31.92 +0.19% 0.59%0.81% +9.11% +15.73%
2295 GIND Goldman Sachs India Equity ETF 24.04 +1.93% 0.75%0.73% -10.70% -9.98%
2296 DEW WisdomTree Global High Dividend Fund 70.32 +0.68% 0.58%3.13% +13.53% +19.20%
2297 TRPA Hartford AAA CLO ETF 39.05 0.00% 0.24%4.85% +0.36% +0.44%
2298 QMMY FT Vest Nasdaq-100 Moderate Buffer ETF - May 27.05 -0.61% 0.90%— +8.69% +12.13%
2299 JEDI Drone and Modern Warfare ETF 22.34 -2.30% 0.69%— -5.81% -13.77%
2300 GLNK Grayscale Chainlink Trust Link 11.53 +0.26% 0.35%— +5.60% -58.93%
← Önceki Sayfa 23 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa