Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

China ETF'ler

58 ABD borsasındaki fonlar şuna odaklanır: China, fon isimlerinden tespit edildi, raporlanan ülke ağırlıklarıyla doğrulandı.

En İyi Performans (1Y)

ETF Fiyat Bugün AUM
TTTN TigerShares UP Fintech China-U.S. Internet… 43.69 +0.48% $16.7M
DRAG Roundhill China Dragons ETF 28.63 +0.23% $33.4M
KESG KraneShares MSCI China ESG Leaders Index ETF 16.81 -2.33% $4.3M
NBCE Neuberger Berman China Equity ETF 36.36 0.00% $16.8M
BCNA Reality Shares Nasdaq NexGen Economy China ETF 20.83 +0.05% $2.0M

En Düşük Maliyet

ETF Fiyat Bugün GiderAUMGetiri (TTM)1Y
FLCH Franklin FTSE China ETF 20.76 +2.32% 0.19%$289.0M 2.46%-19.13%
CHIL Global X MSCI China Large-Cap 50 ETF 33.79 +1.50% 0.29%$13.3M —-5.75%
CXSE WisdomTree China ex-State-Owned Enterprises… 34.94 +2.24% 0.32%$453.7M 1.98%-20.68%
DRGN Themes Etf Trust - China Generative… 31.35 +3.04% 0.39%$21.0M 1.26%-15.61%
CYB WisdomTree Chinese Yuan Strategy Fund 24.27 0.00% 0.45%$23.1M ——

En Yüksek Getiri

ETF Fiyat Bugün Getiri (TTM)AUMGider1Y Toplam Getiri
KCAI KraneShares China Alpha Index ETF 32.50 +0.04% 33.22%$3.3M 0.79%+18.14%
CGRO CoreValues Alpha Greater China Growth ETF 15.94 0.00% 30.89%$1.6M 0.85%-45.55%
KWEB KraneShares CSI China Internet ETF 24.93 +3.79% 8.41%$4.37B 0.69%-36.01%
ECNS iShares MSCI China Small-Cap ETF 27.45 +1.72% 6.92%$61.3M 0.59%-24.30%
FCA First Trust China AlphaDEX Fund 25.75 +1.06% 5.53%$29.4M 0.80%-9.84%

Tümü China ETF'ler

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
1 MCHI iShares MSCI China ETF 52.55 +2.32% 0.59%2.09% -12.52% -19.30%
2 KWEB KraneShares CSI China Internet ETF 24.93 +3.79% 0.69%8.41% -26.78% -39.70%
3 FXI iShares China Large-Cap ETF 34.24 +2.36% 0.73%1.98% -10.58% -15.48%
4 ASHR Xtrackers Harvest CSI 300 China A-Shares ETF 32.38 +0.75% 0.65%2.34% -1.43% -1.79%
5 CXSE WisdomTree China ex-State-Owned Enterprises… 34.94 +2.24% 0.32%1.98% -12.89% -20.68%
6 GXC State Street SPDR S&P China ETF 86.47 +1.87% 0.59%2.30% -10.63% -16.78%
7 KSTR KraneShares China Technology & Semiconductor… 21.08 +1.01% 0.89%— +13.27% +3.64%
8 FLCH Franklin FTSE China ETF 20.76 +2.32% 0.19%2.46% -12.77% -19.13%
9 CNYA iShares MSCI China A ETF 33.26 +0.42% 0.60%1.95% -3.82% -3.43%
10 KBA KraneShares Bosera MSCI China A 50 Connect… 30.86 +1.25% 0.79%1.57% -0.13% +2.73%
11 KURE KraneShares MSCI All China Health Care Index… 18.72 +0.43% 0.79%3.82% +9.86% -9.39%
12 CHIQ Global X - MSCI China Consumer Discretionary… 16.17 +2.99% 0.65%1.76% -23.98% -31.37%
13 PGJ Invesco Golden Dragon China ETF 22.18 +2.79% 0.70%1.94% -23.01% -32.42%
14 ECNS iShares MSCI China Small-Cap ETF 27.45 +1.72% 0.59%6.92% -16.21% -28.53%
15 KGRN KraneShares MSCI China Clean Technology Index… 21.68 +1.31% 0.79%1.06% -19.67% -31.04%
16 CNQQ Rayliant-ChinaAMC Transformative China Tech… 21.19 +1.83% 0.75%0.45% -8.86% -16.31%
17 TCHI iShares MSCI China Multisector Tech ETF 21.47 +1.74% 0.59%2.52% -8.25% -19.23%
18 DRAG Roundhill China Dragons ETF 28.63 +0.23% —3.41% +30.65% +24.62%
19 ASHS Xtrackers Harvest CSI 500 China A-Shares… 39.42 +0.55% 0.65%— +1.81% +3.96%
20 FCA First Trust China AlphaDEX Fund 25.75 +1.06% 0.80%5.53% -8.91% -11.51%
21 CBON VanEck China Bond ETF 24.14 -0.12% 0.50%1.42% +5.65% +7.92%
22 CYB WisdomTree Chinese Yuan Strategy Fund 24.27 0.00% 0.45%— — —
23 DRGN Themes Etf Trust - China Generative… 31.35 +3.04% 0.39%1.26% -3.83% -15.61%
24 MCH Matthews China Active ETF 26.50 0.00% 0.79%1.87% -4.43% -10.22%
25 CHIX Global X MSCI China Financials ETF 10.57 0.00% 0.66%— — —
26 NBCE Neuberger Berman China Equity ETF 36.36 0.00% 5.01%1.22% +9.41% +9.54%
27 TTTN TigerShares UP Fintech China-U.S. Internet… 43.69 +0.48% 0.59%— +48.75% +53.46%
28 SMHC VanEck China Semiconductor ETF 40.95 +0.48% 0.65%— — —
29 JCHI JPMorgan Active China ETF Active China ETF 51.21 +1.96% 0.65%1.93% -6.41% -13.67%
30 WCHN WisdomTree ICBCCS S&P China 500 Fund 27.83 -0.86% 0.55%— -5.62% +3.91%
31 CHIL Global X MSCI China Large-Cap 50 ETF 33.79 +1.50% 0.29%— -14.48% -5.75%
32 MAGC Roundhill Investments - China Magnificent… 18.03 +4.78% 0.59%5.41% -24.10% -35.95%
33 CHNA Loncar China BioPharma ETF 13.53 -0.07% 0.79%— -47.95% -33.94%
34 CHIK Global X MSCI China Information Technology ETF 13.20 0.00% 0.65%— — —
35 KFVG KraneShares CICC China 5G & Semiconductor… 14.40 +0.48% 0.79%— -3.23% -3.23%
36 CHIS Global X MSCI China Consumer Staples ETF 14.73 0.00% 0.65%— -11.46% -35.98%
37 CNY Market Vectors Chinese Renminbi/USD ETN 44.25 +1.96% 0.55%— +2.91% -0.23%
38 CHIH Global X MSCI China Health Care ETF 12.38 0.00% 0.65%— — —
39 CHIR Global X MSCI China Real Estate ETF 12.33 0.00% 0.66%— — —
40 CHIE Global X MSCI China Energy ETF 16.39 0.00% 0.66%— — —
41 CHIC Global X MSCI China Communication Services ETF 12.25 0.00% 0.65%— -7.96% -23.77%
42 KBUY KraneShares CICC China Consumer Leaders Index… 14.73 +0.45% 0.69%— — —
43 KFYP KraneShares CICC China Leaders 100 Index ETF* 21.82 -1.60% 0.69%— -3.02% +4.20%
44 KESG KraneShares MSCI China ESG Leaders Index ETF 16.81 -2.33% 0.59%— -11.57% +13.66%
45 CHII Global X MSCI China Industrials ETF 9.80 0.00% 0.65%— — —
46 KCAI KraneShares China Alpha Index ETF 32.50 +0.04% 0.79%33.22% +6.86% -13.12%
47 KCNY KraneShares Bloomberg China Bond Inclusion… 35.30 -0.98% 0.69%— +1.34% -3.51%
48 CHIM Global X MSCI China Materials ETF 13.29 0.00% 0.65%— — —
49 CROB Defiance China Robotics ETF 20.16 +0.91% 0.89%0.18% — —
50 CHIU Global X MSCI China Utilities ETF 12.94 0.00% 0.66%— — —
51 BCNA Reality Shares Nasdaq NexGen Economy China ETF 20.83 +0.05% 0.76%— +15.15% +8.19%
52 AICH China AI ETF 23.72 +0.98% 0.86%— — —
53 CGRO CoreValues Alpha Greater China Growth ETF 15.94 0.00% 0.85%30.89% -38.80% -47.04%
54 CHB Global X China Biotech Innovation ETF 6.64 -0.38% 0.65%— -18.02% -33.20%
55 TGRZ China AI Tigers LLM ETF 13.14 +2.73% 0.86%— — —
56 KEJI Global X China Innovation ETF 10.88 +0.65% 0.75%— -9.86% -10.38%
57 SWEB AXS Short China Internet ETF 19.98 +0.02% 0.95%— +0.05% -17.54%
58 CRAM Defiance China Memory ETF 22.24 +1.89% 0.67%— — —

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa