Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

China ETF's

58 In de VS genoteerde fondsen richten zich op China, geïdentificeerd op basis van fondsnamen, bevestigd door gerapporteerde landgewichten.

Best Presterende (1J)

ETF Koers Vandaag AUM
TTTN TigerShares UP Fintech China-U.S. Internet… 43.69 +0.48% $16.7M
DRAG Roundhill China Dragons ETF 28.63 +0.23% $33.4M
KESG KraneShares MSCI China ESG Leaders Index ETF 16.81 -2.33% $4.3M
NBCE Neuberger Berman China Equity ETF 36.36 0.00% $16.8M
BCNA Reality Shares Nasdaq NexGen Economy China ETF 20.83 +0.05% $2.0M

Laagste kosten

ETF Koers Vandaag KostenAUMYield (TTM)1J
FLCH Franklin FTSE China ETF 20.76 +2.32% 0.19%$289.0M 2.46%-19.13%
CHIL Global X MSCI China Large-Cap 50 ETF 33.79 +1.50% 0.29%$13.3M —-5.75%
CXSE WisdomTree China ex-State-Owned Enterprises… 34.94 +2.24% 0.32%$453.7M 1.98%-20.68%
DRGN Themes Etf Trust - China Generative… 31.35 +3.04% 0.39%$21.0M 1.26%-15.61%
CYB WisdomTree Chinese Yuan Strategy Fund 24.27 0.00% 0.45%$23.1M ——

Hoogste rendement

ETF Koers Vandaag Yield (TTM)AUMKostenTotaalrendement 1 jaar
KCAI KraneShares China Alpha Index ETF 32.50 +0.04% 33.22%$3.3M 0.79%+18.14%
CGRO CoreValues Alpha Greater China Growth ETF 15.94 0.00% 30.89%$1.6M 0.85%-45.55%
KWEB KraneShares CSI China Internet ETF 24.93 +3.79% 8.41%$4.37B 0.69%-36.01%
ECNS iShares MSCI China Small-Cap ETF 27.45 +1.72% 6.92%$61.3M 0.59%-24.30%
FCA First Trust China AlphaDEX Fund 25.75 +1.06% 5.53%$29.4M 0.80%-9.84%

Alle China ETF's

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
1 MCHI iShares MSCI China ETF 52.55 +2.32% 0.59%2.09% -12.52% -19.30%
2 KWEB KraneShares CSI China Internet ETF 24.93 +3.79% 0.69%8.41% -26.78% -39.70%
3 FXI iShares China Large-Cap ETF 34.24 +2.36% 0.73%1.98% -10.58% -15.48%
4 ASHR Xtrackers Harvest CSI 300 China A-Shares ETF 32.38 +0.75% 0.65%2.34% -1.43% -1.79%
5 CXSE WisdomTree China ex-State-Owned Enterprises… 34.94 +2.24% 0.32%1.98% -12.89% -20.68%
6 GXC State Street SPDR S&P China ETF 86.47 +1.87% 0.59%2.30% -10.63% -16.78%
7 KSTR KraneShares China Technology & Semiconductor… 21.08 +1.01% 0.89%— +13.27% +3.64%
8 FLCH Franklin FTSE China ETF 20.76 +2.32% 0.19%2.46% -12.77% -19.13%
9 CNYA iShares MSCI China A ETF 33.26 +0.42% 0.60%1.95% -3.82% -3.43%
10 KBA KraneShares Bosera MSCI China A 50 Connect… 30.86 +1.25% 0.79%1.57% -0.13% +2.73%
11 KURE KraneShares MSCI All China Health Care Index… 18.72 +0.43% 0.79%3.82% +9.86% -9.39%
12 CHIQ Global X - MSCI China Consumer Discretionary… 16.17 +2.99% 0.65%1.76% -23.98% -31.37%
13 PGJ Invesco Golden Dragon China ETF 22.18 +2.79% 0.70%1.94% -23.01% -32.42%
14 ECNS iShares MSCI China Small-Cap ETF 27.45 +1.72% 0.59%6.92% -16.21% -28.53%
15 KGRN KraneShares MSCI China Clean Technology Index… 21.68 +1.31% 0.79%1.06% -19.67% -31.04%
16 CNQQ Rayliant-ChinaAMC Transformative China Tech… 21.19 +1.83% 0.75%0.45% -8.86% -16.31%
17 TCHI iShares MSCI China Multisector Tech ETF 21.47 +1.74% 0.59%2.52% -8.25% -19.23%
18 DRAG Roundhill China Dragons ETF 28.63 +0.23% —3.41% +30.65% +24.62%
19 ASHS Xtrackers Harvest CSI 500 China A-Shares… 39.42 +0.55% 0.65%— +1.81% +3.96%
20 FCA First Trust China AlphaDEX Fund 25.75 +1.06% 0.80%5.53% -8.91% -11.51%
21 CBON VanEck China Bond ETF 24.14 -0.12% 0.50%1.42% +5.65% +7.92%
22 CYB WisdomTree Chinese Yuan Strategy Fund 24.27 0.00% 0.45%— — —
23 DRGN Themes Etf Trust - China Generative… 31.35 +3.04% 0.39%1.26% -3.83% -15.61%
24 MCH Matthews China Active ETF 26.50 0.00% 0.79%1.87% -4.43% -10.22%
25 CHIX Global X MSCI China Financials ETF 10.57 0.00% 0.66%— — —
26 NBCE Neuberger Berman China Equity ETF 36.36 0.00% 5.01%1.22% +9.41% +9.54%
27 TTTN TigerShares UP Fintech China-U.S. Internet… 43.69 +0.48% 0.59%— +48.75% +53.46%
28 SMHC VanEck China Semiconductor ETF 40.95 +0.48% 0.65%— — —
29 JCHI JPMorgan Active China ETF Active China ETF 51.21 +1.96% 0.65%1.93% -6.41% -13.67%
30 WCHN WisdomTree ICBCCS S&P China 500 Fund 27.83 -0.86% 0.55%— -5.62% +3.91%
31 CHIL Global X MSCI China Large-Cap 50 ETF 33.79 +1.50% 0.29%— -14.48% -5.75%
32 MAGC Roundhill Investments - China Magnificent… 18.03 +4.78% 0.59%5.41% -24.10% -35.95%
33 CHNA Loncar China BioPharma ETF 13.53 -0.07% 0.79%— -47.95% -33.94%
34 CHIK Global X MSCI China Information Technology ETF 13.20 0.00% 0.65%— — —
35 KFVG KraneShares CICC China 5G & Semiconductor… 14.40 +0.48% 0.79%— -3.23% -3.23%
36 CHIS Global X MSCI China Consumer Staples ETF 14.73 0.00% 0.65%— -11.46% -35.98%
37 CNY Market Vectors Chinese Renminbi/USD ETN 44.25 +1.96% 0.55%— +2.91% -0.23%
38 CHIH Global X MSCI China Health Care ETF 12.38 0.00% 0.65%— — —
39 CHIR Global X MSCI China Real Estate ETF 12.33 0.00% 0.66%— — —
40 CHIE Global X MSCI China Energy ETF 16.39 0.00% 0.66%— — —
41 CHIC Global X MSCI China Communication Services ETF 12.25 0.00% 0.65%— -7.96% -23.77%
42 KBUY KraneShares CICC China Consumer Leaders Index… 14.73 +0.45% 0.69%— — —
43 KFYP KraneShares CICC China Leaders 100 Index ETF* 21.82 -1.60% 0.69%— -3.02% +4.20%
44 KESG KraneShares MSCI China ESG Leaders Index ETF 16.81 -2.33% 0.59%— -11.57% +13.66%
45 CHII Global X MSCI China Industrials ETF 9.80 0.00% 0.65%— — —
46 KCAI KraneShares China Alpha Index ETF 32.50 +0.04% 0.79%33.22% +6.86% -13.12%
47 KCNY KraneShares Bloomberg China Bond Inclusion… 35.30 -0.98% 0.69%— +1.34% -3.51%
48 CHIM Global X MSCI China Materials ETF 13.29 0.00% 0.65%— — —
49 CROB Defiance China Robotics ETF 20.16 +0.91% 0.89%0.18% — —
50 CHIU Global X MSCI China Utilities ETF 12.94 0.00% 0.66%— — —
51 BCNA Reality Shares Nasdaq NexGen Economy China ETF 20.83 +0.05% 0.76%— +15.15% +8.19%
52 AICH China AI ETF 23.72 +0.98% 0.86%— — —
53 CGRO CoreValues Alpha Greater China Growth ETF 15.94 0.00% 0.85%30.89% -38.80% -47.04%
54 CHB Global X China Biotech Innovation ETF 6.64 -0.38% 0.65%— -18.02% -33.20%
55 TGRZ China AI Tigers LLM ETF 13.14 +2.73% 0.86%— — —
56 KEJI Global X China Innovation ETF 10.88 +0.65% 0.75%— -9.86% -10.38%
57 SWEB AXS Short China Internet ETF 19.98 +0.02% 0.95%— +0.05% -17.54%
58 CRAM Defiance China Memory ETF 22.24 +1.89% 0.67%— — —

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt