Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
4601 GGM GGM Macro Alignment ETF 29.98 -0.90% 0.94%1.43% +10.06% +11.70%
4602 QLS IQ Hedge Long/Short Tracker ETF 25.09 +0.72% 0.57%— +4.06% -6.80%
4603 SMST Defiance Daily Target 2x Short MSTR ETF 15.51 +18.85% 1.38%— -83.29% -56.06%
4604 CHIX Global X MSCI China Financials ETF 10.57 0.00% 0.66%— — —
4605 MARB First Trust Merger Arbitrage ETF 21.09 +1.35% 1.69%6.12% +1.89% +2.34%
4606 PSMG Invesco Growth Multi-Asset Allocation ETF 16.62 +0.06% 0.32%— +1.88% +3.44%
4607 TPLS Thornburg Core Plus Bond ETF 24.26 +0.12% 0.45%5.00% -4.71% -6.19%
4608 SMHD MicroSectors -3x Short Semiconductor ETNs 45.32 +10.22% 0.70%— — —
4609 TLTI NEOS Enhanced Income 20+ Year Treasury Bond… 42.34 +0.06% 0.58%6.54% -8.10% -12.23%
4610 TSYX ETF Opportunities Trust - TSPY Lift ETF 22.72 -1.52% 0.98%12.81% — —
4611 IBFR Innovator International Developed Managed 10… 50.23 +0.34% 0.85%0.91% — —
4612 DVP Roundhill Acquirers Deep Value ETF 21.86 -0.62% 0.59%3.53% +8.25% +17.55%
4613 TIPA Northern Trust 2030 Inflation-Linked… 98.72 +0.14% 0.10%3.99% -1.07% -2.06%
4614 LYFE 2ndVote Life Neutral Plus ETF 33.58 -0.09% 0.75%— +15.80% +8.12%
4615 PSCM Invesco S&P SmallCap Materials ETF 93.21 -0.55% 0.29%1.11% +10.87% +19.25%
4616 ASEC American Century Securitized Credit ETF 49.14 +0.06% 0.29%1.80% — —
4617 CEW WisdomTree Emerging Currency Strategy Fund 19.80 +0.35% 0.55%2.36% +4.76% +4.76%
4618 SPXP Direxion U.S. 500 Plus ETF 48.31 -1.27% 0.92%— — —
4619 GDOC Goldman Sachs Future Health Care Equity ETF 36.87 -1.23% 0.75%0.31% +3.85% +10.58%
4620 IBMV iShares Trust - iShares iBonds Dec 2033 Term… 24.45 +0.17% 0.10%1.39% — —
4621 XMAY FT Vest U.S. Equity Enhance & Moderate Buffer… 36.94 -0.48% 0.85%— +5.91% +8.17%
4622 TAGS Teucrium Agricultural Fund 27.10 -0.95% 0.17%— +18.24% +17.83%
4623 PJFM PGIM Jennison Focused Mid-Cap ETF 65.00 0.00% 0.49%0.59% +4.55% +8.62%
4624 RNDM First Trust Developed International Equity… 50.35 -0.98% 0.65%— +10.51% +10.44%
4625 MOON Direxion Moonshot Innovators ETF 10.33 0.00% 0.65%— -9.15% -30.44%
4626 EVLU iShares MSCI Emerging Markets Value Factor ETF 40.44 -0.98% 0.35%3.83% +26.14% +29.95%
4627 MPDY m+ DualYield Autocall ETF 23.47 -2.29% 0.70%1.44% — —
4628 ECLN First Trust EIP Carbon Impact ETF 32.31 -0.64% 0.96%2.41% +15.59% +14.75%
4629 IBHM iShares Trust - iShares iBonds 2033 Term High… 24.19 -0.41% 0.35%3.37% — —
4630 ENAV Collaborative Investment Series Trust - Mohr… 24.12 +1.53% 0.98%0.49% — —
4631 BUFX FT Vest Laddered Enhance & Moderate Buffer ETF 22.72 -0.11% 0.10%— +6.73% +9.35%
4632 AAPD Direxion Daily AAPL Bear 1X ETF 10.00 -0.40% 0.96%4.49% -23.72% -30.70%
4633 NDJI Nationwide Dow Jones Risk-Managed Income ETF 21.46 +0.19% 0.68%— +2.09% +5.71%
4634 CRWU ETF Opportunities Trust - T-REX 2X Long CRWV… 16.18 -24.16% 1.50%2.65% -67.83% -93.82%
4635 TNXT T. Rowe Price Innovation Leaders ETF 27.96 -1.54% 0.49%— — —
4636 FRAK VanEck Vectors Unconventional Oil & Gas ETF 157.50 -0.07% 0.54%— +105.91% +168.47%
4637 APRQ Innovator Premium Income 40 Barrier ETF -… 24.50 +0.06% 0.79%— -0.37% +0.20%
4638 SEA U.S. Global Sea to Sky Cargo ETF 20.75 -0.81% 2.32%4.63% +45.92% +46.23%
4639 TBX ProShares - Short 7-10 Year Treasury 29.50 -0.10% 1.44%2.56% +6.14% +6.83%
4640 FFDI Fidelity Covington Trust - Fidelity… 31.15 -0.31% 0.55%2.21% +3.08% +3.59%
4641 RINF ProShares - Inflation Expectations ETF 32.53 +0.37% 0.30%3.33% +1.01% +1.20%
4642 DRGN Themes Etf Trust - China Generative… 28.71 -1.98% 0.39%1.38% -11.93% -14.85%
4643 SPCM Tradr 2X Long SpaceX Daily ETF 16.00 -3.50% 1.49%— — —
4644 AEHG Themes ETF Trust - Leverage Shares 2X Long… 3.07 -24.57% 0.99%— — —
4645 ICOI Bitwise Funds Trust 10.37 +0.10% 0.96%106.94% -35.47% -75.08%
4646 CDEI Calvert US Large-Cap Diversity, Equity And… 94.61 -0.51% 0.14%0.94% +14.37% +20.54%
4647 DDV EA Series Trust - Defined Duration 5 ETF 25.09 +0.08% 0.27%2.41% +0.18% —
4648 LIVR Intelligent Livermore ETF 29.41 +0.03% 0.69%0.77% +24.43% +14.96%
4649 MILK Pacer US Cash Cows Bond ETF 23.59 -0.20% 0.49%7.16% -4.01% -7.11%
4650 LITZ Investment Managers Series Trust II - Tradr… 30.12 +10.45% 1.49%— — —
4651 CVNY YieldMax CVNA Option Income Strategy ETF 16.24 -2.81% 1.09%120.64% -55.95% -55.09%
4652 XTAP Innovator U.S. Equity Accelerated Plus ETF 46.84 -0.49% 0.79%— +15.10% +18.81%
4653 SK Corgi ETF Trust I - Corgi SK hynix 2x Daily… 14.93 -13.40% 0.50%— — —
4654 TEXN iShares Texas Equity ETF 33.46 -0.78% 0.20%1.39% +23.52% +21.37%
4655 MSFX T-Rex 2X Long Microsoft Daily Target ETF 27.58 -3.90% 1.05%5.30% +0.84% -18.67%
4656 AMHI American Beacon Aberdeen Municipal High… 23.02 0.00% 0.55%1.26% — —
4657 AIQU MicroSectors 3A Long Artificial Intelligence… 16.13 -11.72% 0.95%— — —
4658 SAEF Schwab Ariel ESG ETF 24.27 -22.22% 0.59%29.19% -11.68% -10.01%
4659 CSRA Cohen & Steers Real Assets Active ETF 24.90 +0.25% 0.80%0.32% — —
4660 MPLY Strategy Shares - Monopoly ETF 32.67 -1.51% 0.79%0.12% +7.96% +11.05%
4661 CLCV Crossmark ETF Trust - Crossmark Large Cap… 31.04 +0.05% 0.50%0.34% +16.65% +23.03%
4662 RSMV Relative Strength Managed Volatility Strategy… 28.02 -1.63% 0.95%0.98% +2.36% +4.88%
4663 JJN iPath Series B Bloomberg Nickel Subindex… 28.40 0.00% 0.45%— — —
4664 GLDW Roundhill Investments - Gold WeeklyPay ETF 39.02 -0.49% 0.99%33.31% -26.64% —
4665 MBSX Regan Fixed Rate MBS ETF 26.50 +1.92% 0.40%3.75% +0.38% +0.19%
4666 FORH Formidable ETF 23.74 0.00% 1.19%1.85% -2.24% -11.37%
4667 DDTD Innovator Equity Dual Directional 10 Buffer… 20.90 -0.55% 0.79%— +9.14% —
4668 TFNS T. Rowe Price Financials ETF 28.37 +0.40% 0.44%0.48% +3.21% +11.44%
4669 AZAA AllianzIM U.S. Large Cap Buffer10 Apr ETF 27.30 +1.70% 0.74%— +9.72% +11.88%
4670 RMCA Rockefeller California Municipal Bond ETF 23.00 +0.11% 0.55%4.61% -4.92% -6.24%
4671 AQGX AI Quality Growth ETF 13.12 0.00% 0.96%— +7.94% -10.15%
4672 EWGS iShares MSCI Germany Small-Cap ETF 52.35 +0.32% 0.59%— -4.08% +5.99%
4673 WANT Direxion Daily Consumer Discretionary Bull 3X… 35.71 -2.32% 1.03%0.99% -28.88% -25.71%
4674 MSVX LHA Market State Alpha Seeker ETF 22.38 +0.04% 1.26%— -6.08% -4.48%
4675 DDTF Innovator Equity Dual Directional 10 Buffer… 20.77 -0.53% 0.79%— — —
4676 AAPB GraniteShares 2x Long AAPL Daily ETF 45.98 +0.54% 1.31%3.07% +43.40% +63.26%
4677 NOPE Noble Absolute Return ETF 8.37 +1.92% 1.82%— -68.00% —
4678 CSPF Cohen & Steers Preferred and Income… 25.18 -0.47% 0.59%5.58% -2.85% -3.34%
4679 MEXX Direxion Daily MSCI Mexico Bull 3X ETF 26.39 +3.98% 1.26%1.72% +5.60% +18.55%
4680 DVHL UBS ETRACS Monthly Pay 2xLeveraged… 4.15 +2.03% 0.85%— -76.52% -77.08%
4681 DDTJ Innovator Equity Dual Directional 10 Buffer… 20.67 -0.28% 0.79%— — —
4682 DULL MicroSectors Gold -3X Inverse Leveraged ETNs 63.76 +0.74% 0.95%— -24.10% -28.76%
4683 DECO State Street Galaxy Digital Asset Ecosystem… 58.47 -2.63% 0.65%0.90% +28.67% +8.88%
4684 RCLY Reckoner BBB-B CLO Annual ETF 103.61 0.00% 0.55%— — —
4685 VRAI Virtus Real Asset Income ETF 28.16 +1.62% 0.55%3.10% +21.33% +20.75%
4686 RAAR Reckoner Yield Enhanced AAA CLO Reinvesting… 51.60 +0.04% 0.40%— — —
4687 VSTL Tidal Trust II - Defiance Daily Target 2X… 23.42 -2.38% 1.30%— -37.65% -66.14%
4688 MUNX AMG GW&K Muni Income ETF 23.73 +0.02% 0.29%3.36% -4.85% —
4689 BCHI GMO Beyond China ETF 26.72 0.00% 0.65%40.12% -12.45% -6.34%
4690 GBUY Goldman Sachs Future Consumer Equity ETF 37.89 +0.30% 0.75%— +7.70% +19.53%
4691 ZTWO F/M 2-Year Investment Grade Corporate Bond Etf 49.88 +0.25% 0.15%4.19% -1.84% -2.15%
4692 MSTP GraniteShares 2x Long MSTR Daily ETF 21.56 -19.54% 2.30%— -60.65% -90.23%
4693 MOTG VanEck Morningstar Global Wide Moat ETF 39.69 -0.85% 0.52%17.34% +2.55% -11.29%
4694 IBMX iShares iBonds Dec 2035 Term Muni Bond ETF 23.91 +0.04% 0.10%1.23% — —
4695 FFLV Fidelity Fundamental Large Cap 28.40 -0.40% 0.38%1.32% +16.63% +23.56%
4696 XTOC Innovator U.S. Equity Accelerated Plus ETF 37.31 -0.82% 0.79%— +11.45% +15.60%
4697 TUSA First Trust Dividend Strength ETF 46.12 +1.70% 0.70%1.63% -3.74% -1.78%
4698 MIG VanEck Moody’s Analytics IG Corporate Bond ETF 20.44 +0.15% 0.20%4.80% -5.24% -6.75%
4699 LMLP UBS ETRACS Monthly Pay 2xLeveraged Wells… 3.00 +5.09% 0.85%— -83.17% -81.54%
4700 BKIV BNY Mellon Innovators ETF 39.64 -0.74% 0.50%— +12.45% +20.89%
← Önceki Sayfa 47 / 74 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Tire işareti, kaynağın bu alan için herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa