Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
4001 VEMY Virtus Stone Harbor Emerging Markets High… 27.57 -0.18% 0.55%8.26% -0.90% -0.43%
4002 FDAT Tactical Advantage ETF 21.84 -0.67% 0.74%5.98% +1.88% -4.04%
4003 RETL Direxion Daily Retail Bull 3X Shares 8.33 -2.80% 0.96%0.86% -7.05% -10.54%
4004 SQY YieldMax SQ Option Income Strategy ETF 10.49 -1.87% 1.01%143.75% -40.34% -52.29%
4005 INOV Innovator Intl Developed Power Buffer ETF 36.65 -0.14% 0.85%— +6.27% +9.80%
4006 AADR AdvisorShares Dorsey Wright 80.32 -0.46% 1.17%1.18% -6.46% -5.14%
4007 BIGT Listed Funds Trust - Roundhill BIG Tech ETF 31.33 +0.58% 0.29%3.12% — —
4008 AUGT AllianzIM U.S. Equity Buffer10 Aug ETF 39.22 -0.81% 0.74%— +11.05% +13.83%
4009 TGLR Wedbush Laffer Tengler New Era Value ETF 39.01 -0.75% 0.85%1.01% +8.80% +10.48%
4010 KOL VanEck Vectors Coal ETF 94.92 -0.10% 0.60%— 0.00% -4.85%
4011 IDX VanEck Indonesia Index ETF 8.97 -12.91% 0.57%3.34% -37.61% -35.75%
4012 KCOP Kurv Copper & Mining Enhanced Income ETF 21.77 -0.86% 0.99%9.60% — —
4013 MARU AIM ETF Products Trust - AllianzIM U.S.… 29.97 -1.03% 0.74%— +9.04% +11.00%
4014 EET ProShares - Ultra MSCI Emerging Markets 95.17 -3.39% 1.18%1.78% +22.37% +27.19%
4015 FKU First Trust United Kingdom AlphaDEX Fund 54.95 +0.40% 0.80%3.79% +7.49% +12.83%
4016 DYLD LeaderShares Dynamic Yield ETF 22.12 +0.36% 0.75%4.24% -2.56% -3.21%
4017 CPSF Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 26.65 -0.19% 0.69%— +4.38% +6.16%
4018 GMET VanEck Green Metals ETF 44.79 -2.63% 0.61%1.52% +12.58% +93.50%
4019 NVBU AIM ETF Products Trust - AllianzIM U.S.… 31.12 -1.05% 0.74%— +8.65% +11.42%
4020 CCUP T-REX 2X Long CRCL Daily Target ETF 20.30 -10.77% 1.50%— -47.58% -84.97%
4021 BCSM Baron ETF Trust - Baron SMID Cap ETF 23.90 -2.92% 0.75%— +1.82% —
4022 FBDC FT Confluence BDC & Specialty Finance Income… 16.41 -1.74% 0.95%12.13% -13.88% -13.16%
4023 CPRY Calamos Russell 2000 Structured Alt… 28.17 -0.28% 0.69%— +4.65% +7.48%
4024 DECM First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 34.35 -0.13% 0.85%— +4.72% +6.57%
4025 PTEU Pacer Trendpilot European Index ETF 31.92 -0.22% 0.65%1.84% +4.15% +7.37%
4026 ADBG Leverage Shares 2x Long ADBE Daily ETF 3.84 -5.42% 0.75%— -60.27% -57.40%
4027 ARMW Roundhill ARM WeeklyPay ETF 32.52 -8.57% 1.00%91.70% +31.40% —
4028 ESSC Eventide Small Cap ETF 27.76 -1.81% 0.49%0.61% +9.15% +11.21%
4029 BBLB JPMorgan BetaBuilders U.S. Treasury Bond 20+… 75.49 0.00% 0.04%5.14% -8.30% -11.88%
4030 GASL Direxion Daily Natural Gas Related Bull 3X… 6.34 -21.34% 1.04%— -99.35% -99.79%
4031 FTVA Aptus Fortified Value ETF 27.51 +0.11% 0.79%— +16.27% +16.10%
4032 ZMUN F/m Ultrashort Tax-Free Municipal ETF 49.81 -0.09% 0.30%3.59% -0.47% -0.53%
4033 JDST Direxion Daily Junior Gold Miners Index Bear… 26.60 -0.67% 0.92%4.12% -49.09% -61.63%
4034 PSCC Invesco S&P SmallCap Consumer Staples ETF 35.24 -0.02% 0.29%1.90% +13.25% +7.74%
4035 TUG STF Tactical Growth ETF 46.25 -2.01% 0.65%1.40% +19.53% +20.41%
4036 CAAA First Trust AAA CMBS ETF 19.81 -0.10% 0.30%4.91% -3.27% -3.97%
4037 ISWN Amplify BlackSwan ISWN ETF (International) 21.03 0.00% 0.49%3.11% -2.14% -1.27%
4038 LDRI iShares iBonds 1-5 Year TIPS Ladder ETF 24.78 -0.16% 0.10%4.49% -1.66% -2.55%
4039 HRSK Toews Agility Shares Hedged Risk ETF 25.27 -0.94% 0.95%— — —
4040 NITE The Nightview Fund 37.77 -1.50% 1.25%— +5.83% +9.88%
4041 OEFA ALPS O'Shares International Developed Quality… 35.39 -0.48% 0.48%1.61% +6.50% +6.95%
4042 UBRL GraniteShares 2x Long Uber Daily ETF 13.40 -2.47% 1.35%16.13% -35.25% -58.02%
4043 FLOW Global X U.S. Cash Flow Kings 100 ETF 44.61 +0.05% 0.25%1.70% +23.76% +30.77%
4044 SPAL GraniteShares ETF Trust - GraniteShares 2x… 15.73 -3.50% 1.50%— — —
4045 AMZW Roundhill Investments - AMZN WeeklyPay ETF 33.89 -2.35% 1.00%41.42% -18.07% -19.44%
4046 BSCA INVESCO BULLETSHARES 2036 CORPORATE BOND ETF 19.19 -0.11% 0.10%1.58% — —
4047 BREM iShares Emerging Markets Bond Active ETF 48.86 +0.37% 0.50%6.10% -4.24% —
4048 CPSR Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 26.27 0.00% 0.69%— +4.29% +5.84%
4049 MNZL Manzil Russell Halal USA Broad Market ETF 60.01 -1.55% 0.40%0.03% +18.17% —
4050 GEMD Goldman Sachs Access Emerging Markets USD… 40.13 -0.17% 0.30%6.03% -5.28% -4.67%
4051 SNAV Collaborative Investment Series Trust - Mohr… 38.62 -1.14% 1.59%— +11.79% +13.71%
4052 DTO DB Crude Oil Double Short ETN 56.21 -42.05% 0.75%— +22.36% +14.77%
4053 SNTQ Capitol Series Trust - Mrp Synth Equity… 23.53 -2.20% 0.95%0.33% — —
4054 PQJA PGIM Nasdaq-100 Buffer 12 ETF - January 32.47 -0.95% 0.50%0.00% +12.38% +16.78%
4055 BESF Bastion Energy ETF 39.19 +2.82% 0.81%6.25% +13.97% +9.28%
4056 IBHL iShares Trust - iShares iBonds 2032 Term High… 24.35 -0.53% 0.35%6.45% -4.86% -4.60%
4057 STXL Tidal Trust II - Defiance Daily Target 2X… 16.68 -15.36% 1.31%— — —
4058 HELX Franklin Genomic Advancements ETF 41.12 -3.45% 0.50%0.34% +17.30% +28.55%
4059 GMOC GMO Ultra-Short Income ETF 50.14 +0.03% 0.20%3.69% +0.26% —
4060 CCEF Calamos CEF Income & Arbitrage ETF 28.24 -0.23% 0.74%8.39% -1.82% -1.62%
4061 CPSN Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 28.29 -0.05% 0.69%— +5.22% +6.25%
4062 DUG ProShares UltraShort Energy 12.55 -5.00% 1.43%4.60% -59.37% -62.96%
4063 QBIG Invesco Top QQQ ETF 41.55 -1.60% 0.38%— +9.77% +12.34%
4064 JIB Janus Henderson Sustainable & Impact Core… 41.55 +0.08% 0.39%— — —
4065 BSR Beacon Unified Catalyst ETF 30.77 0.00% 1.48%2.77% +5.09% +3.19%
4066 BWQG EA Series Trust - BWM Quality Growth ETF 26.10 -2.37% 0.70%— — —
4067 MARZ TrueShares Structured Outcome (March) ETF 37.18 -0.84% 0.79%3.01% +9.50% +8.05%
4068 DECP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 12… 33.74 0.00% 0.50%1.93% +10.77% +15.04%
4069 NFLY YieldMax NFLX Option Income Strategy ETF 6.82 -0.20% 1.01%58.42% -43.13% -58.15%
4070 EOPS Emles Alpha Opportunities ETF 13.60 +0.12% 1.95%— — —
4071 LUNC Longnook Uncommon Compounder ETF 25.47 +0.70% 0.75%— — —
4072 VRTL GraniteShares 2x Long VRT Daily ETF 16.30 -8.79% 3.83%— +7.85% -21.28%
4073 MAYZ TrueShares Structured Outcome (May) ETF 36.59 -0.89% 0.79%1.95% +10.26% +10.19%
4074 TCTL Premise Capital Diversified Tactical ETF 29.77 -0.12% 0.86%— -13.32% -11.46%
4075 OLD The Long-Term Care ETF 29.83 -0.31% 0.30%— +0.40% +15.35%
4076 PVI Invesco Floating Rate Municipal Income ETF 24.97 +0.18% 0.25%2.20% +0.12% +0.16%
4077 EMET VanEck Copper and Green Metals ETF 38.96 -1.37% 0.62%1.73% — —
4078 WMW ELEMENTS Linked to the Morningstar Wide Moat… 34.90 -0.23% 0.75%— 0.00% 0.00%
4079 VNAM Global X - MSCI Vietnam ETF 23.00 -0.95% 0.51%0.52% -7.67% -6.56%
4080 APRZ TrueShares Structured Outcome (April) ETF 40.37 -0.95% 0.79%3.08% +8.89% +7.57%
4081 BLCN Siren Nasdaq NexGen Economy ETF 24.35 +1.25% 0.68%2.84% +1.34% -5.02%
4082 YGLD Simplify Gold Strategy PLUS Income ETF 30.30 -0.88% 0.53%25.48% -27.38% -33.74%
4083 GOLS Gabelli Opportunities in Live and Sports ETF 25.27 -1.43% 0.90%— — —
4084 DRAG Roundhill China Dragons ETF 28.63 +0.23% —3.41% +30.65% +24.62%
4085 OLEM iPath Pure Beta Crude Oil ETN 12.58 -1.45% 0.75%— -8.72% -20.50%
4086 NVDG Themes ETF Trust - Leverage Shares 2X Long… 17.95 -2.76% 0.75%10.78% +9.55% +0.16%
4087 TOPC iShares S&P 500 3% Capped ETF 34.64 -1.20% 0.15%1.02% +13.13% +15.29%
4088 EAOR iShares ESG Aware 60/40 Balanced Allocation… 38.02 +0.07% 0.32%1.92% +7.61% +11.92%
4089 PQIN PGIM Quant Solutions Strategic Alpha… 49.06 +0.34% 0.29%— — —
4090 SMCL GraniteShares ETF Trust - GraniteShares 2x… 10.94 -19.97% 1.50%— -54.64% -88.51%
4091 PBS Invesco Dynamic Media ETF 33.06 +0.03% 0.50%0.02% +3.39% -7.30%
4092 LOGO Alpha Brands Consumption Leaders ETF 20.09 -1.58% 0.69%— -2.67% -4.76%
4093 DWMF WisdomTree International Multifactor Fund 32.96 -0.01% 0.38%3.00% +1.29% +3.68%
4094 NDIV Amplify Energy & Natural Resources Covered… 34.84 +2.59% 0.59%8.93% +25.96% +24.85%
4095 ASMF Virtus AlphaSimplex Managed Futures ETF 26.88 -0.83% 0.80%0.19% +12.76% +14.92%
4096 PAWZ ProShares Pet Care ETF 51.12 +0.36% 0.50%0.71% -6.84% -7.64%
4097 QPX AdvisorShares Q Dynamic Growth ETF 47.33 -1.25% 1.76%— +8.04% +10.70%
4098 MHY Man Active High Yield ETF 24.95 -0.36% 0.69%7.69% +1.05% -0.83%
4099 TMED T. Rowe Price Exchange-Traded Funds, Inc. -… 33.33 -1.65% 0.44%0.48% +14.05% +20.53%
4100 MMHI NYLIM MacKay Muni High Income ETF 25.48 +0.12% 0.40%— — —
← Önceki Sayfa 41 / 74 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Tire işareti, kaynağın bu alan için herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa