Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
4101 EMPB EA Series Trust - Efficient Market Portfolio… 34.06 -0.78% 2.21%0.74% +18.97% +19.47%
4102 WAR U.S. Global Technology and Aerospace &… 27.95 -2.43% 0.60%10.31% +24.04% +12.01%
4103 RSSE FT Vest U.S. Equity Equal Weight Buffer ETF -… 23.69 -0.04% 0.85%— +10.75% +12.54%
4104 RSX VanEck Russia ETF 5.62 0.00% 0.83%0.21% 0.00% —
4105 SKHL Direxion Daily SK Hynix Bull 2X ETF 5.80 -13.04% 0.99%0.58% — —
4106 YGRN MicroSectors U.S. Big Oil Index Inverse ETNs 40.02 -37.05% 0.95%— -14.56% -15.32%
4107 GEVX Tradr 2X Long GEV Daily ETF 15.95 -2.18% 1.30%— +57.31% +61.05%
4108 PUTD Cboe(R) Validus S&P 500(R) Dynamic Putwrite… 21.61 +1.01% 0.60%— +4.74% -7.16%
4109 AUSM Allspring Ultra Short Municipal ETF 24.93 +0.13% 0.19%2.78% -0.80% -0.88%
4110 IINC Alki Consolidated Income ETF 25.49 +0.02% 0.75%2.54% — —
4111 DDTO Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 23.75 -0.34% 0.79%— +10.07% +12.72%
4112 SEPP PGIM S&P 500 Buffer 12 ETF - Sep 33.43 0.00% 0.50%— +9.20% +11.91%
4113 XISE FT Vest U.S. Equity Buffer & Premium Income… 30.31 -0.27% 0.85%5.99% -0.03% +0.66%
4114 RNLC First Trust Large Cap US Equity Select ETF 36.26 -0.21% 0.60%1.60% +8.61% +25.24%
4115 BIGY YieldMax Target 12 Big 50 Option Income ETF 51.27 -1.63% 1.09%12.09% -0.67% +0.33%
4116 FEBZ TrueShares Structured Outcome (February) ETF 40.73 -1.04% 0.79%2.92% +9.35% +7.97%
4117 QBTX Investment Managers Series Trust II - Tradr… 11.05 -15.52% 1.30%33.37% -60.46% -91.74%
4118 MVPL Miller Value Partners Leverage ETF 43.62 -2.24% 0.88%0.89% +22.82% +23.33%
4119 LDEM iShares ESG MSCI EM Leaders ETF 58.30 -2.69% 0.16%2.99% +1.81% +0.15%
4120 RSDE First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 23.90 -0.29% 0.85%— +9.85% +11.54%
4121 RMIF LHA Risk-Managed Income ETF 24.11 +0.04% 1.68%3.88% -2.74% -3.60%
4122 HXE Mast HedgeIndex Adaptive Equities ETF 25.74 -0.56% 0.99%— — —
4123 DDTS Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 22.99 -0.61% 0.79%— +8.36% +10.90%
4124 THYM T. Rowe Price High Income Municipal ETF 48.16 +0.22% 0.32%3.89% -4.07% —
4125 AMDG Leverage Shares 2x Long AMD Daily ETF 98.22 -13.06% 0.75%2.66% +320.81% +180.15%
4126 APRP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 12… 33.46 -0.36% 0.50%— +12.98% +15.71%
4127 SCSB Sterling Capital Funds - Sterling Capital… 24.60 0.00% 0.33%2.98% — —
4128 AUGP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 12… 34.01 -0.69% 0.50%— +10.08% +12.80%
4129 JHMS John Hancock Multifactor Consumer Staples ETF 35.43 +1.25% 0.40%— -4.50% -0.26%
4130 MAYP PGIM S&P 500 Buffer 12 ETF - May 33.30 -0.53% 0.50%— +8.31% +10.85%
4131 GENM Genter Capital Municipal Quality Intermediate… 9.98 +0.01% 0.39%3.02% -3.01% -3.39%
4132 FPWR First Trust EIP Power Solutions ETF 36.29 +1.90% 0.96%2.19% +7.80% +4.54%
4133 NRSH Aztlan North America Nearshoring Stock… 29.11 -2.31% 0.76%0.32% +29.22% +26.26%
4134 MMK State Street Prime Money Market ETF 100.19 +0.02% 0.18%2.30% — —
4135 TIIV ETF Series Solutions - AAM Todd International… 29.84 0.00% 0.54%2.96% +10.68% +14.68%
4136 SPIT F/m Emerald Special Situations ETF 28.40 -3.02% 0.89%6.36% +12.87% +6.55%
4137 CCFE Concourse Capital Focused Equity ETF 24.26 +0.82% 0.96%0.02% -7.32% -8.80%
4138 GFGF Guru Favorite Stocks ETF 35.94 -2.27% 0.66%0.21% +2.75% +7.38%
4139 DDTZ Innovator ETFs Trust - Equity Dual… 19.93 0.00% 0.79%— — —
4140 TWIO Trajan Wealth Income Opportunities ETF 9.06 +0.44% 0.85%— +1.23% +3.19%
4141 FOPC The Advisors' Inner Circle Fund II - Frontier… 24.57 +0.12% 0.87%4.51% -4.03% -5.07%
4142 HEAL Global X HealthTech ETF 29.65 -2.37% 0.50%0.24% +3.94% -6.58%
4143 CIZ VictoryShares Developed Enhanced Volatility… 32.04 0.00% 0.51%— +6.20% +12.58%
4144 ZIG The Acquirers Fund 39.82 +0.17% 0.75%1.74% +9.33% +8.20%
4145 YLCO Global X YieldCo & Renewable Energy Income ETF 18.14 -1.14% 0.65%3.24% -7.32% -16.88%
4146 DDTN Innovator Equity Dual Directional 10 Buffer… 21.07 -0.54% 0.79%— +10.51% —
4147 NBIZ Tradr 2X Short NBIS Daily ETF 37.05 +24.83% 1.49%— — —
4148 HOMZ Hoya Capital Housing ETF 40.86 -0.20% 0.30%2.98% -9.74% -10.30%
4149 DFTT DF Tactical 30 ETF 29.11 -1.89% 0.70%0.14% +17.57% —
4150 OCTM FT Vest U.S. Equity Max Buffer ETF - October 34.34 +0.03% 0.85%— +5.11% +6.38%
4151 HXC Investment Managers Series Trust III - Mast… 26.04 -0.23% 0.69%— -99.65% -99.68%
4152 WBIG WBI BullBear Yield 3000 ETF 26.41 -0.53% 1.44%1.11% +13.26% +10.62%
4153 IBIB iShares iBonds Oct 2025 Term TIPS ETF 25.32 +0.06% 0.10%— 0.00% +0.16%
4154 TJAN Innovator Equity Defined Protec 28.70 -0.05% 0.79%— +5.07% +6.28%
4155 KRUZ Unusual Whales Subversive Republican Trading… 30.95 -0.50% 0.83%0.81% -8.04% +0.45%
4156 VDIG Vanguard Wellesley Income Fund - Vanguard… 64.81 +0.20% 0.40%0.12% +5.36% —
4157 IBX Investment Managers Series Trust II - Tradr… 17.02 -1.68% 1.30%— — —
4158 BLHY Virtus Newfleet High Yield Bond ETF 20.95 +0.43% 0.39%5.31% +4.18% +4.08%
4159 DDTG Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 19.71 +0.34% 0.79%— — —
4160 TPUT T. Rowe Price Capital Appreciation Market… 25.16 -0.14% 0.25%1.63% — —
4161 KMAR Innovator ETFs Trust - Innovator U.S. Small… 31.07 -1.02% 0.79%— +9.53% +11.43%
4162 CPSO Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 28.41 -0.24% 0.69%— +5.23% +6.17%
4163 ZHDG Zega Buy & Hedge ETF 23.82 -1.17% 0.95%2.41% +6.49% +6.30%
4164 CIL VictoryShares International Volatility Wtd ETF 56.91 +0.14% 0.60%0.22% +5.43% +30.77%
4165 STRN SMART Trend 25 ETF 26.07 -2.05% 0.59%0.15% +20.94% +21.16%
4166 LKOR Northern Trust Credit-Scored US Long… 38.88 -0.30% 0.16%6.12% -8.13% -10.96%
4167 OTGL OTG Latin America ETF 11.34 -0.05% 0.95%2.44% +12.75% +21.07%
4168 PQAP PGIM Nasdaq-100 Buffer 12 ETF - April 32.81 -0.83% 0.50%0.01% +15.53% +18.43%
4169 VSHY Virtus Newfleet Short Duration High Yield… 21.29 -0.53% 0.39%6.31% -1.83% -2.73%
4170 OBND State Street Loomis Sayles Opportunistic Bond… 24.73 -0.28% 0.55%6.65% -4.72% -5.34%
4171 MFSD MFS Active Short Duration Income ETF 24.78 +0.08% 0.25%0.27% — —
4172 DRV Direxion Daily Real Estate Bear 3X ETF 21.30 -1.16% 1.07%3.08% -18.74% -10.84%
4173 GAZ iPath Series B Bloomberg Natural Gas Subindex… 9.74 -0.31% 0.45%— -55.89% -78.31%
4174 RFFC ALPS Active Equity Opportunity ETF 77.18 0.00% 0.48%0.62% +15.19% +20.12%
4175 AEMB American Century Emerging Markets Bond ETF 39.18 +0.08% 0.39%— +2.59% +11.62%
4176 FTXD First Trust Nasdaq Retail ETF 33.16 -2.01% 0.60%1.10% +3.72% +7.54%
4177 MSFW Roundhill Investments - MSFT WeeklyPay ETF 33.46 -2.49% 1.00%28.65% -12.73% -24.48%
4178 IMSI Invesco Municipal Strategic Income ETF 51.54 +0.25% 0.39%4.22% +0.27% +0.35%
4179 CVRD Madison Covered Call ETF 18.50 0.00% 0.92%7.62% +0.38% -0.43%
4180 FDNI First Trust Dow Jones International Internet… 26.48 -0.24% 0.65%1.41% -20.70% -27.79%
4181 PLTD Direxion Shares ETF Trust - Direxion Daily… 4.78 +7.06% 0.99%4.15% -32.32% -34.51%
4182 EGIS 2ndVote Society Defended ETF 36.82 +0.32% 0.75%— +12.58% +11.04%
4183 TMET iShares Transition-Enabling Metals ETF 32.40 +1.16% 0.49%12.97% +7.49% +25.96%
4184 HEQQ JPMorgan Nasdaq Hedged Equity Laddered… 61.29 -1.35% 0.50%0.17% +6.49% +8.46%
4185 SUIS Canary Staked SUI ETF 26.37 -1.95% 0.75%— — —
4186 XLVI State Street Health Care Select Sector SPDR… 26.92 +0.30% 0.35%12.25% +1.55% +4.93%
4187 SNLN Highland/iBoxx Senior Loan ETF 14.62 +0.65% 0.56%— +0.21% -1.68%
4188 XLKI State Street Technology Select Sector SPDR… 25.50 -2.37% 0.35%18.50% +3.00% +0.85%
4189 JIDA JPMorgan ActiveBuilders International Equity… 43.95 +1.47% 0.25%— — —
4190 EGUS iShares ESG Aware MSCI USA Growth ETF 57.68 -1.87% 0.18%0.20% +11.07% +14.22%
4191 GMEU ETF Opportunities Trust - T-Rex 2X Long GME… 10.50 -9.25% 1.50%— +32.84% -10.66%
4192 ONEO State Street SPDR Russell 1000 Momentum Focus… 152.10 -0.35% 0.20%1.23% +18.17% +19.52%
4193 MAGA Truth Social America First ETF 55.72 +0.37% 0.72%1.49% +8.04% +7.04%
4194 QQQN VictoryShares Nasdaq Next 50 ETF 31.65 0.00% 0.18%— +16.57% +37.61%
4195 JUNZ TrueShares Structured Outcome (June) ETF 35.70 -0.84% 0.79%2.08% +10.27% +9.93%
4196 AGOV ETC Gavekal Asia Pacific Government Bond ETF 73.10 +0.74% 0.50%— -7.43% -9.93%
4197 NURE Nuveen Short-Term REIT 30.58 +0.72% 0.35%4.29% +7.81% +6.86%
4198 XNAV FundX Aggressive ETF 87.44 -2.36% 1.27%0.52% +10.76% +12.81%
4199 RGTX Daily Target 2X Long RGTI ETF 5.03 -13.13% 1.56%1.14% -88.09% -98.77%
4200 GK AdvisorShares Gerber Kawasaki ETF 27.95 -2.18% 1.31%0.08% +11.52% +8.52%
← Önceki Sayfa 42 / 74 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Tire işareti, kaynağın bu alan için herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa