Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,955 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
4901 EPAI Harbor ETF Trust - Harbor AI Inflection… 27.27 0.00% 0.88%— +36.83% —
4902 PMMY PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Max Buffer… 27.17 -0.26% 0.50%— +3.93% +5.38%
4903 IBGL iShares iBonds Dec 2055 Term Treasury ETF 21.93 +0.88% 0.07%5.14% -10.02% -13.21%
4904 JJU iPath Series B Bloomberg Aluminum Subindex… 45.88 0.00% 0.45%— — —
4905 ZTAX X-Square Municipal Income ETF 23.49 0.00% 0.92%4.94% -8.35% -6.71%
4906 AHD GraniteShares Autocallable HOOD ETF 25.86 -0.33% 1.07%12.39% — —
4907 AIUP FINQ FIRST U.S. Large Cap AI-Managed Equity… 29.71 -3.82% 0.70%— — —
4908 MLTI Credit Suisse X-Links Multi-Asset High Income… 23.15 +9.43% 0.84%— -18.43% -14.15%
4909 RVRB Reverb ETF 33.49 -13.03% 0.30%1.99% +9.60% +18.32%
4910 HWGV Hotchkis & Wiley Global Value Fund 24.49 +2.50% 1.06%— — —
4911 MSST YieldMax MSTR Performance & Distribution… 29.15 -4.96% 0.99%23.98% -23.23% —
4912 PGAL Global X MSCI Portugal ETF 10.31 0.00% 0.61%— -3.05% -0.91%
4913 GLBY WisdomTree Yield Enhanced Global Aggregate… 26.76 +0.64% 0.20%— +1.00% +0.80%
4914 HSMV First Trust Horizon Managed Volatility… 35.67 0.00% 0.80%4.56% +0.04% +0.78%
4915 DAT ProShares - Big Data Refiners ETF 53.62 -0.46% 0.58%— +18.11% +13.27%
4916 NSPL NightShares 500 1x/1.5x ETF 35.57 -0.21% 0.67%— +16.19% —
4917 FWDB AdvisorShares FolioBeyond Smart Core Bond ETF 25.78 -0.04% 1.27%— — —
4918 LNGZ Range Global Lng Ecosystem ETF 27.82 -0.04% 0.85%— -3.20% +2.20%
4919 BRKY Direxion Breakfast Commodities Strategy ETF 21.27 -1.02% 0.80%— -4.62% —
4920 PJIN PGIM Jennison International Core Equity ETF 48.51 0.00% 0.23%— — —
4921 ABNY YieldMax ABNB Option Income Strategy ETF 39.31 -0.31% 0.99%27.54% -16.98% -33.59%
4922 HSBH HSBC Holdings plc ADRhedged 105.69 -0.59% 0.19%2.35% +23.03% +43.93%
4923 ASMH ASML Holding NV ADRhedged 11.61 -3.57% 0.19%16.48% +66.53% +78.64%
4924 KMCA PLUS Korea Manufacturing Core Alliance Index… 17.75 -3.95% 0.65%— — —
4925 IBGK iShares iBonds Dec 2054 Term Treasury ETF 21.35 +2.14% 0.07%5.09% -10.13% -13.22%
4926 USVT Lyrical US VALUE ETF 27.62 +0.02% 0.49%— -5.57% +11.24%
4927 INDZ VanEck India Select ETF 23.93 0.00% 0.75%— — —
4928 QQD Simplify Nasdaq 100 plus Downside convexity… 23.18 +0.54% 0.45%— +20.67% -5.23%
4929 ISHP First Trust S-Network E-Commerce ETF 34.46 +3.33% 0.60%1.25% -11.12% -14.27%
4930 HBIT ETF Opportunities Trust – Hedgeye Bitcoin ETF 25.58 -0.97% 0.70%— — —
4931 WDGF WisdomTree Global Defense Fund 29.15 +0.72% 0.45%0.05% -5.35% -8.46%
4932 KAIT KraneShares Trust - KraneShares Asia AI… 24.47 -4.86% 1.00%— — —
4933 CBOY Calamos Bitcoin Structured Alt Protection ETF… 25.27 0.00% 0.69%1.33% +2.81% -0.90%
4934 ISZE iShares MSCI Intl Size Factor ETF 25.48 +0.02% 0.30%— — -2.26%
4935 DYB WisdomTree Dynamic Bearish U.S. Equity Fund 19.86 -0.22% 0.48%— -2.42% -19.75%
4936 QVM Arrow QVM Equity Factor ETF 20.33 -0.59% 0.65%— -30.88% -31.57%
4937 NFLP Kurv Yield Premium Strategy Netflix (NFLX) ETF 16.30 -0.37% 1.15%26.28% -40.47% -55.21%
4938 CHIC Global X MSCI China Communication Services ETF 12.25 0.00% 0.65%— -7.96% -23.77%
4939 RAYS Global X - Solar ETF 10.09 -0.09% 0.50%— +12.86% +0.70%
4940 PMNV PGIM S&P 500 Max Buffer ETF - November 26.52 -0.09% 0.50%0.00% +5.52% —
4941 FSLD FIDELITY SUSTAINABLE LOW DURATION BOND ETF 50.28 +0.01% 0.23%0.35% +0.28% 0.00%
4942 FESC First Eagle Small Cap Equity ETF 22.34 -2.21% 0.85%— — —
4943 DACL REX Defensive Autocallable Income ETF 25.05 0.00% 0.65%0.55% — —
4944 NFTZ Defiance Digital Revolution ETF 6.38 +0.32% 0.65%— +47.55% -56.77%
4945 VERS ProShares - Metaverse ETF 71.45 -1.60% 0.58%0.10% +16.03% +19.08%
4946 NVIR Horizon Kinetics Energy Remediation ETF 40.67 0.00% 0.85%0.75% +24.45% +28.22%
4947 MYML State Street My2032 Municipal Bond ETF 25.00 +0.62% 0.20%0.08% — —
4948 CBOA Calamos ETF Trust - Calamos Bitcoin… 25.14 0.00% 0.69%2.29% -2.33% -5.84%
4949 ARMS Aristotle Multi-Sector Income ETF 24.52 -0.14% 0.59%0.60% — —
4950 ARCP Aristotle Funds Series Trust Core Plus Income… 24.39 +0.16% 0.45%0.57% — —
4951 XTR Global X S&P 500 Tail Risk ETF 29.01 -1.03% 0.25%16.00% +10.83% -3.41%
4952 PMAP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Max Buffer… 27.68 -0.07% 0.50%— +5.00% +6.58%
4953 FLIY Franklin FTSE Italy ETF 24.89 +0.20% 0.09%— — —
4954 DGOC First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 33.00 -0.09% 0.85%— +5.99% —
4955 CLNR IQ Cleaner Transport ETF 20.33 +2.62% 0.45%— -10.87% -12.60%
4956 MAKX ProShares - S&P Kensho Smart Factories ETF 66.48 -2.31% 0.58%0.08% +32.99% +33.61%
4957 ODHY Obra Defensive High Yield ETF 9.74 -0.36% 5.34%5.33% -3.28% -2.50%
4958 BSMA Invesco BulletShares 2036 Municipal Bond ETF 24.70 -0.02% 0.18%— — —
4959 ARMH Arm Holdings PLC ADRhedged 10.25 -6.56% 0.19%14.26% +135.91% +47.45%
4960 MYHA State Street My2027 High Yield Corporate Bond… 24.69 -0.96% 0.39%3.48% — —
4961 MUNJ Northern Trust 2031 Tax-Exempt Distributing… 98.54 0.00% 0.18%0.26% — —
4962 AIIQ AI Powered International Equity ETF 24.58 -0.02% 0.79%— -23.37% -25.60%
4963 MYHB State Street My2028 High Yield Corporate Bond… 24.63 -1.16% 0.39%3.82% — —
4964 FIVY YieldMax Dorsey Wright Hybrid 5 Income ETF 24.50 +3.15% 0.70%29.90% -19.72% -35.21%
4965 MYHF State Street My2032 High Yield Corporate Bond… 24.43 -0.61% 0.39%0.16% — —
4966 MYHC State Street My2029 High Yield Corporate Bond… 24.44 -0.39% 0.39%4.29% — —
4967 HDLB ETRACS Monthly Pay 2xLeveraged US High… 15.26 +1.63% 0.85%12.08% -0.13% -3.29%
4968 EDOM WisdomTree Europe Domestic Economy Fund 24.35 +1.35% 0.48%— +10.62% -22.69%
4969 GOVM iShares Trust - iShares 1-10 Year Treasury… 24.40 +0.04% 0.05%1.55% — —
4970 MUNF Northern Trust 2036 Tax-Exempt Distributing… 97.54 0.00% 0.18%0.28% — —
4971 IVSX Applied Finance IVS International SMID ETF 25.40 -0.26% 0.75%— — —
4972 FTG FullerThaler Behavioral Growth ETF 23.54 -3.37% 1.35%— — —
4973 AWEG Alger Weatherbie Enduring Growth ETF 22.55 -0.04% 0.65%2.17% -9.47% -11.36%
4974 DGJA FT Vest U.S. Equity Buffer & Digital Return… 32.29 -0.17% 0.85%— — —
4975 OCEN IQ Clean Oceans ETF 18.55 +2.71% 0.45%— -8.80% -17.26%
4976 IDLB Invesco FTSE International Low Beta Equal… 24.08 +0.38% 0.45%— 0.00% -10.85%
4977 LIAM Stone Ridge Trust - LifeX 2055… 218.41 0.00% 0.25%4.83% -8.86% -11.16%
4978 XEML Xtrackers Europe Market Leaders ETF 24.10 0.00% 0.35%2.03% -4.14% —
4979 BAL iPath Series B Bloomberg Cotton Subindex… 61.00 -0.29% 0.45%— +3.00% -25.66%
4980 CBXA Calamos ETF Trust - Bitcoin 90 Series… 23.62 -0.78% 0.69%2.24% -11.55% -19.83%
4981 UNHW Roundhill UNH WeeklyPay ETF 45.99 +5.48% 0.99%32.28% -12.76% —
4982 WTMY WisdomTree High Income Laddered Municipal Fund 24.02 +0.33% 0.35%4.16% -5.60% -5.71%
4983 DYLG Global X - Dow 30 Covered Call & Growth ETF 27.99 -0.14% 0.35%9.18% +5.34% +3.85%
4984 AGT iShares MSCI Argentina and Global Exposure ETF 26.38 0.00% 0.59%— -1.47% -14.56%
4985 BSJY Invesco Bulletshares 2034 High Yield… 23.73 -0.38% 0.42%1.92% — —
4986 BNGE First Trust S-Network Streaming & Gaming ETF 31.54 -0.50% 0.70%0.38% -15.39% -19.37%
4987 GENW Genter Capital International Dividend ETF 14.37 -0.39% 0.38%2.32% +7.77% +17.14%
4988 JOJO ATAC Credit Rotation ETF 14.49 -0.34% 1.49%5.53% -6.43% -6.85%
4989 VLLU Harbor AlphaEdge Large Cap Value ETF (VLLU) 26.99 0.00% 0.25%1.33% +12.39% +16.14%
4990 GXLC Global X - U.S. 500 ETF 92.76 -1.21% 0.02%0.87% +14.25% +17.25%
4991 WDNA WisdomTree BioRevolution Fund 22.89 +0.97% 0.45%3.40% +34.30% +33.83%
4992 PSY Defiance Next Gen Altered Experience ETF 5.90 -0.51% 0.75%— -50.08% -72.04%
4993 FDWM FIDELITY WOMENS LEADERSHIP ETF 26.89 -0.31% 0.62%— +16.86% +15.21%
4994 DWMC AdvisorShares Dorsey Wright Micro-Cap ETF 30.95 -0.29% 1.25%— -5.15% +0.36%
4995 EHY Amplify ETF Trust - Amplify Ethereum Max… 7.26 -3.72% 0.75%70.16% -53.97% -68.33%
4996 XDJL U.S. Equity Accelerated ETF® 37.31 +0.09% 0.79%— +7.34% +13.66%
4997 FLSA Franklin FTSE Saudi Arabia ETF 30.46 -1.82% 0.39%3.21% -1.12% -11.12%
4998 ASHX Xtrackers MSCI China A Inclusion Equity ETF 18.45 +0.03% 0.60%— — —
4999 FEEM FlexShares ESG & Climate Emerging Markets… 46.28 0.00% 0.18%— — —
5000 DGJL First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 30.51 -0.29% 0.85%— — —
← Önceki Sayfa 50 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa