Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,950 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
4301 SZNE Pacer CFRA-Stovall Equal Weight Seasonal… 38.21 0.00% 0.60%0.85% +9.57% +12.17%
4302 JJG iPath Series B Bloomberg Grains Subindex… 70.51 0.00% 0.45%— — —
4303 HIYY YieldMax HIMS Option Income Strategy ETF 11.58 -1.86% 1.01%147.24% -52.07% -74.77%
4304 GULF WisdomTree Middle East Dividend Fund 16.34 +0.80% 0.88%— -18.61% -21.61%
4305 CHIL Global X MSCI China Large-Cap 50 ETF 33.79 +1.50% 0.29%— -14.48% -5.75%
4306 CPRA Calamos Russell 2000 Structured Alt… 27.81 -0.18% 0.69%— +4.97% +6.83%
4307 MYMJ State Street My2030 Municipal Bond ETF 24.01 +0.38% 0.20%2.99% -3.70% -3.59%
4308 KBFR Innovator U.S. Small Cap Managed 10 Buffer ETF 26.37 -0.39% 0.79%0.47% — —
4309 BITY Amplify Bitcoin 2% Monthly Option Income ETF 27.60 +0.71% 0.65%30.59% -30.44% -49.84%
4310 FSST FIDELITY SUSTAINABLE US EQUITY ETF 30.89 -0.13% 0.61%— +15.18% +11.80%
4311 FSBD FIDELITY SUSTAINABLE CORE PLUS BOND ETF 47.77 -0.13% 0.36%0.31% +3.02% +1.94%
4312 NDVG Nuveen Dividend Growth 33.68 -2.81% 0.65%3.87% -5.02% +9.56%
4313 XUSM MarketDesk International Momentum ETF 24.18 -0.61% 0.75%— — —
4314 SUBZ Roundhill Streaming Services & Technology ETF 7.43 -0.34% 0.75%— -17.91% -43.20%
4315 CLUB Billionaires Club ETF 26.04 0.00% 0.85%0.07% — —
4316 PQSG PGIM ETF Trust - PGIM QMA Strategic Alpha… 72.53 -0.97% —— — —
4317 WMTI REX WMT Growth & Income ETF 19.71 -0.20% 0.99%36.25% -26.11% —
4318 TEMX Touchstone ETF Trust - Capital Emerging… 36.49 -1.68% 2.72%0.87% +25.08% +29.35%
4319 THCX The Cannabis ETF 16.60 +0.35% 0.75%— -1.66% -30.25%
4320 QBF Innovator ETFs Trust - Innovator Uncapped… 18.56 +0.59% 0.79%1.60% -13.87% -33.03%
4321 MNRS Grayscale Bitcoin Miners ETF 38.56 +2.48% 0.59%0.42% +23.04% -3.25%
4322 JHDV John Hancock Investments - U.S. High Dividend… 46.15 +0.03% 0.34%2.24% +15.93% +19.16%
4323 RDMX SPDR Bloomberg SASB Developed Markets Ex US… 26.12 +0.34% 0.12%— — —
4324 ERET iShares Environmentally Aware Real Estate ETF 26.99 +0.11% 0.30%3.57% +0.87% +0.87%
4325 RFCI ALPS Dynamic Core Income ETF 21.49 +0.06% 0.51%4.74% -5.33% -6.00%
4326 AVIE Avantis Inflation Focused Equity ETF 80.45 0.00% 0.25%1.46% +22.20% +28.62%
4327 SMEZ SPDR EURO STOXX Small Cap ETF 75.05 +0.28% 0.45%— +5.42% +61.34%
4328 AGIQ SoFi Agentic AI ETF 26.92 -0.35% 0.69%1.67% +18.87% +22.65%
4329 SBUG iPath Silver ETN 33.08 +0.73% 0.27%— — —
4330 HLGE Hartford Longevity Economy ETF 31.93 0.00% 0.44%— +2.66% +5.36%
4331 HVAC AdvisorShares HVAC and Industrials ETF 33.82 -0.75% —0.19% +10.11% +12.03%
4332 KOIN Capital Link Global Fintech Leaders ETF 33.16 -0.24% 0.75%— +6.86% +16.19%
4333 CNCR Loncar Cancer Immunotherapy ETF 9.02 +1.58% 0.79%— -26.73% -38.81%
4334 JDIV JPMorgan Dividend Leaders ETF 56.66 -0.33% 0.47%1.68% +6.04% +7.79%
4335 RWUI Direxion FTSE Russell US Over International… 68.76 -7.81% 0.59%— +8.38% +20.18%
4336 USBF iShares USD Bond Factor ETF 84.85 +0.07% 0.18%— -0.39% +3.50%
4337 IIGV Invesco Investment Grade Value ETF 23.08 +0.04% 0.13%— +2.12% -6.12%
4338 HEWC iShares Currency Hedged MSCI Canada ETF 28.83 +0.12% 0.53%— -0.10% -6.55%
4339 SPDG State Street SPDR Portfolio S&P Sector… 45.52 +0.47% 0.05%2.75% +11.16% +16.89%
4340 ABCS Alpha Blue Capital US Small-Mid Cap Dynamic… 34.36 +0.20% 0.42%1.13% +12.73% +17.20%
4341 EDGE EA Series Trust - MRBL Enhanced Equity ETF 52.99 +0.15% 0.74%— +16.54% +24.70%
4342 NVIT YieldMax NVDA Performance & Distribution… 50.75 +0.51% 1.08%21.16% +1.77% —
4343 BKLG BNY Mellon US Large Cap Equity Growth ETF 26.39 0.00% 0.10%0.12% — —
4344 GRN iPath Series B Carbon ETN 35.42 +0.74% 0.75%— +2.78% +11.62%
4345 COPA Themes Copper Miners ETF 51.69 -1.55% 0.35%3.54% +20.34% +39.11%
4346 MAGC Roundhill Investments - China Magnificent… 17.84 +0.33% 0.59%5.40% -25.19% -33.07%
4347 UPWD JPMorgan Social Advancement ETF 57.08 +0.06% 0.49%— 0.00% +13.84%
4348 ARIA ARIA Opportunities ETF 25.99 +0.01% 0.72%— — —
4349 WCEO Hypatia Women CEO ETF 37.95 -0.04% 0.85%0.56% +15.34% +20.65%
4350 QGTA IQ Leaders GTAA Tracker ETF 23.96 +0.66% 0.37%— -5.55% +0.91%
4351 ALDB Etf Series Solutions - Aptus Laddered Deep… 26.10 0.00% 0.30%— — —
4352 BRAZ Global X - Brazil Active ETF 37.30 -1.54% 0.75%2.10% +38.53% +54.53%
4353 PWER Nomura Energy Transition ETF 45.40 +1.04% 0.79%1.09% +28.30% +38.12%
4354 RANK DEFIANCE KSM TIPRANKS ANALYST ETF 19.30 -1.01% 0.60%— — —
4355 ZHOK SPDR Solactive Hong Kong ETF 72.30 +0.28% 0.14%— +9.30% +38.51%
4356 QSML WisdomTree U.S. SmallCap Quality Growth Fund 33.26 -0.09% 0.38%0.54% +15.67% +22.57%
4357 INFR ClearBridge Sustainable Infrastructure ETF 27.74 +0.40% 0.59%1.71% +1.43% +24.51%
4358 FIZY Fitz-Gerald Must Have Portfolio® and Options… 26.47 -0.26% 0.99%2.10% — —
4359 WSMD Wasatch Small/Mid Cap ETF 23.88 -0.07% 0.75%— — —
4360 ELQD iShares ESG Advanced Investment Grade… 82.61 +0.03% 0.18%— +3.12% -1.74%
4361 TDOT 21shares Polkadot ETF Shares of Beneficial… 14.13 -3.15% 0.30%1.32% — —
4362 LJAN Innovator ETFs Trust - Innovator Premium… 24.73 +0.06% 0.79%4.90% +0.57% +0.20%
4363 SMLL Harbor Active Small Cap ETF (SMLL) 20.58 +0.03% 0.80%2.29% +3.28% +1.00%
4364 MSFY Kurv Yield Premium Strategy Microsoft (MSFT)… 22.12 +0.64% 1.15%20.47% -9.36% -19.01%
4365 NTKI Nationwide Russell 2000 Risk-Managed Income… 19.01 -0.10% 0.70%— — —
4366 GDOG Grayscale Dogecoin Trust ETF 9.89 -1.10% 0.35%— -27.38% —
4367 LVOL American Century Low Volatility ETF 51.47 +1.09% 0.29%— -5.47% +5.08%
4368 MVIN Natixis Seeyond International Minimum… 41.16 +0.84% 0.56%— -6.91% -9.37%
4369 GLCN VanEck China Growth Leaders ETF 21.08 -0.41% 0.60%— — —
4370 TERM EquityCompass Tactical Risk Manager ETF 22.15 +0.61% 0.67%— — —
4371 BTEK BlackRock Future Tech ETF 23.18 +0.01% 0.88%— — -12.23%
4372 GSFP Goldman Sachs Future Planet Equity ETF 33.78 +0.06% 0.75%— +10.39% +9.64%
4373 PYPY YieldMax PYPL Option Income Strategy ETF 26.10 +0.31% 1.31%49.10% -36.27% -51.95%
4374 EQLT iShares MSCI Emerging Markets Quality Factor… 37.18 -0.35% 0.35%2.42% +22.13% +29.01%
4375 MFIG Motley Fool Innovative Growth ETF 21.96 -0.43% 0.50%— +10.28% —
4376 VBCH Vanguard Target Maturity 2034 Corporate Bond… 71.79 -0.02% 0.08%2.62% — —
4377 HIPR Direxion High Growth ETF 71.25 -1.10% 0.40%— — —
4378 CAS Simplify China A Shares PLUS Income ETF 22.79 +0.28% 0.88%62.71% -8.86% -32.06%
4379 UXJA First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 39.59 -0.01% 0.85%— +14.99% +20.55%
4380 SUPP TCW Transform Supply Chain ETF 78.66 -0.10% 0.75%— +13.10% +13.24%
4381 PQSV PGIM ETF Trust - PGIM QMA Strategic Alpha… 66.25 -0.45% —— — —
4382 CCML Roundhill MLCC & Electronic Components ETF 25.80 -2.49% 0.65%— — —
4383 EMES Harbor Emerging Markets Select ETF (EMES) 27.71 0.00% 0.65%0.43% +23.37% +29.24%
4384 WABF Western Asset Bond ETF 23.64 +0.12% 0.35%5.64% -6.73% -7.27%
4385 BETH ProShares - Bitcoin & Ether Market Cap Weight… 45.63 +0.43% 0.95%19.38% -10.92% -42.68%
4386 ILIT iShares Lithium Miners and Producers ETF 11.44 -2.64% 0.47%2.74% -24.82% -4.00%
4387 MYCL State Street My2032 Corporate Bond ETF 23.62 -0.04% 0.15%4.83% -5.44% -5.63%
4388 VBCI Vanguard Target Maturity 2035 Corporate Bond… 71.41 -0.02% 0.08%2.63% — —
4389 XHYT BondBloxx USD High Yield Bond Telecom, Media… 33.72 -0.36% 0.35%4.62% -2.60% -2.09%
4390 JANH Innovator ETFs Trust - Innovator Premium… 24.83 +0.02% 0.79%6.25% +0.77% +0.32%
4391 BFIX Build Bond Innovation ETF 24.75 +0.26% 0.45%3.63% -2.65% -2.96%
4392 JHID John Hancock International High Dividend ETF 42.25 +0.86% 0.46%3.62% +10.01% +19.52%
4393 RESD WisdomTree International ESG Fund 29.27 +0.41% 0.30%— -0.24% +8.48%
4394 RWGV Direxion Russell 1000 Growth Over Value ETF 86.03 -1.83% 0.62%— -35.22% -27.38%
4395 SLIM The Obesity ETF 33.25 -8.06% 0.35%— -13.72% -7.24%
4396 JHCS John Hancock Multifactor Media and… 24.27 +0.01% 0.40%— — —
4397 AMU UBS ETRACS Alerian MLP Index ETN 8.43 -0.30% 0.80%— -38.42% -33.47%
4398 DOJE ETF Opportunities Trust - REX-Osprey DOGE ETF 7.77 -1.10% 1.50%— -27.96% -63.76%
4399 SMDY Syntax Stratified MidCap 44.16 +0.26% 0.35%— +8.05% +19.75%
4400 HDAW Xtrackers MSCI All World ex US High Dividend… 25.36 0.00% 0.20%— +3.64% +8.79%
← Önceki Sayfa 44 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa