Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,950 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
3601 OLD The Long-Term Care ETF 29.83 -0.31% 0.30%— +0.40% +15.35%
3602 OEFA ALPS O'Shares International Developed Quality… 34.62 +0.48% 0.48%1.66% +3.17% +5.45%
3603 PVI Invesco Floating Rate Municipal Income ETF 24.87 -0.12% 0.25%2.21% -0.08% 0.00%
3604 TOPC iShares S&P 500 3% Capped ETF 35.19 -0.17% 0.15%1.01% +13.75% +18.45%
3605 WMW ELEMENTS Linked to the Morningstar Wide Moat… 34.90 -0.23% 0.75%— 0.00% 0.00%
3606 BLCN Siren Nasdaq NexGen Economy ETF 24.35 +1.25% 0.68%2.84% +1.34% -5.02%
3607 LDEM iShares ESG MSCI EM Leaders ETF 60.00 -0.39% 0.16%2.94% +3.66% +5.70%
3608 WUGI AXS Esoterica NextG Economy ETF 87.60 -1.30% 1.46%18.46% +22.65% +0.73%
3609 DFTT DF Tactical 30 ETF 30.77 0.00% 0.70%0.13% +22.59% —
3610 DRAG Roundhill China Dragons ETF 28.63 +0.23% —3.41% +30.65% +24.62%
3611 OLEM iPath Pure Beta Crude Oil ETN 12.58 -1.45% 0.75%— -8.72% -20.50%
3612 LUNC Longnook Uncommon Compounder ETF 25.50 -0.28% 0.75%— — —
3613 EAOR iShares ESG Aware 60/40 Balanced Allocation… 38.02 +0.07% 0.32%1.92% +7.61% +11.92%
3614 PQIN PGIM Quant Solutions Strategic Alpha… 49.06 +0.34% 0.29%— — —
3615 PBS Invesco Dynamic Media ETF 33.06 +0.03% 0.50%0.02% +3.39% -7.30%
3616 GOLS Gabelli Opportunities in Live and Sports ETF 25.59 +0.51% 0.90%— — —
3617 HXE Mast HedgeIndex Adaptive Equities ETF 26.04 -0.03% 0.99%— — —
3618 BCSM Baron ETF Trust - Baron SMID Cap ETF 24.41 -0.35% 0.75%— +1.28% —
3619 DWMF WisdomTree International Multifactor Fund 33.12 +0.45% 0.38%2.97% +1.32% +4.97%
3620 SNTQ Capitol Series Trust - Mrp Synth Equity… 24.61 -0.32% 0.95%0.32% — —
3621 BIGY YieldMax Target 12 Big 50 Option Income ETF 52.79 -0.26% 1.09%11.92% +0.75% +3.37%
3622 LDRI iShares iBonds 1-5 Year TIPS Ladder ETF 24.71 +0.04% 0.10%4.51% -2.14% -2.99%
3623 FLOW Global X U.S. Cash Flow Kings 100 ETF 43.54 +1.15% 0.25%1.76% +19.54% +29.61%
3624 SPIT F/m Emerald Special Situations ETF 30.20 -1.26% 0.89%6.09% +17.89% +17.62%
3625 TMED T. Rowe Price Exchange-Traded Funds, Inc. -… 33.01 -1.87% 0.44%0.48% +13.17% +21.78%
3626 RSX VanEck Russia ETF 5.62 0.00% 0.83%0.21% 0.00% —
3627 PUTD Cboe(R) Validus S&P 500(R) Dynamic Putwrite… 21.61 +1.01% 0.60%— +4.74% -7.16%
3628 SEPP PGIM S&P 500 Buffer 12 ETF - Sep 33.57 -0.01% 0.50%— +9.70% +13.56%
3629 NDIV Amplify Energy & Natural Resources Covered… 34.37 +0.81% 0.59%8.90% +26.44% +27.34%
3630 GFGF Guru Favorite Stocks ETF 36.88 +0.31% 0.66%0.20% +4.22% +10.52%
3631 RSSE FT Vest U.S. Equity Equal Weight Buffer ETF -… 23.61 +0.14% 0.85%— +10.26% +13.33%
3632 FEBZ TrueShares Structured Outcome (February) ETF 41.44 +0.02% 0.79%2.91% +10.04% +9.98%
3633 VDG Vanguard Developed Markets ex US Growth Index… 77.70 -0.21% 0.08%0.68% — —
3634 XISE FT Vest U.S. Equity Buffer & Premium Income… 30.43 +0.05% 0.85%5.98% +0.07% +1.23%
3635 RNLC First Trust Large Cap US Equity Select ETF 36.26 -0.21% 0.60%1.60% +8.61% +25.24%
3636 PEMX Putnam Emerging Markets Ex-China ETF 84.13 -1.35% 0.71%5.21% +32.67% +36.49%
3637 DDTS Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 23.21 +0.02% 0.79%— +8.71% +12.50%
3638 RMIF LHA Risk-Managed Income ETF 24.11 +0.04% 1.68%3.88% -2.74% -3.60%
3639 IINC Alki Consolidated Income ETF 25.23 +0.22% 0.75%2.57% — —
3640 TSII REX TSLA Growth & Income ETF 13.49 -0.95% 1.52%88.73% -46.59% -49.70%
3641 AUGP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 12… 34.38 0.00% 0.50%— +10.54% +14.40%
3642 APRP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 12… 33.64 +0.09% 0.50%— +13.09% +16.42%
3643 RSDE First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 23.84 +0.08% 0.85%— +9.17% +12.78%
3644 JHMS John Hancock Multifactor Consumer Staples ETF 35.43 +1.25% 0.40%— -4.50% -0.26%
3645 TIIV ETF Series Solutions - AAM Todd International… 29.87 0.00% 0.54%2.95% +10.79% +16.82%
3646 DDTZ Innovator ETFs Trust - Equity Dual… 19.98 -0.28% 0.79%— — —
3647 FPWR First Trust EIP Power Solutions ETF 35.93 +0.57% 0.96%2.18% +8.29% +7.32%
3648 MAYP PGIM S&P 500 Buffer 12 ETF - May 33.61 +0.01% 0.50%— +8.70% +11.89%
3649 TWIO Trajan Wealth Income Opportunities ETF 9.06 +0.44% 0.85%— +1.23% +3.19%
3650 VDIG Vanguard Wellesley Income Fund - Vanguard… 63.95 +0.10% 0.40%0.12% +4.16% —
3651 GENM Genter Capital Municipal Quality Intermediate… 9.93 +0.40% 0.39%3.05% -3.89% -4.07%
3652 DDTN Innovator Equity Dual Directional 10 Buffer… 21.25 +0.06% 0.79%— +10.79% —
3653 CIZ VictoryShares Developed Enhanced Volatility… 32.04 0.00% 0.51%— +6.20% +12.58%
3654 OTGL OTG Latin America ETF 11.45 -1.04% 0.95%2.38% +15.22% +27.12%
3655 YLCO Global X YieldCo & Renewable Energy Income ETF 18.14 -1.14% 0.65%3.24% -7.32% -16.88%
3656 GK AdvisorShares Gerber Kawasaki ETF 29.05 -0.90% 1.31%0.08% +14.27% +13.29%
3657 ASHS Xtrackers Harvest CSI 500 China A-Shares… 38.77 +0.36% 0.65%— -0.23% +7.34%
3658 MHY Man Active High Yield ETF 25.16 -0.04% 0.69%7.65% +1.57% +0.36%
3659 OCTM FT Vest U.S. Equity Max Buffer ETF - October 34.29 -0.01% 0.85%— +4.99% +6.46%
3660 CCFE Concourse Capital Focused Equity ETF 24.26 +1.05% 0.96%0.02% -9.05% -7.15%
3661 DDTO Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 23.91 -0.13% 0.79%— +10.58% +14.06%
3662 KMAR Innovator ETFs Trust - Innovator U.S. Small… 31.58 0.00% 0.79%— +10.19% +14.50%
3663 HXC Investment Managers Series Trust III - Mast… 26.32 0.00% 0.69%— -99.65% -99.67%
3664 IBIB iShares iBonds Oct 2025 Term TIPS ETF 25.32 +0.06% 0.10%— 0.00% +0.16%
3665 KRUZ Unusual Whales Subversive Republican Trading… 30.95 -0.50% 0.83%0.81% -8.04% +0.45%
3666 TJAN Innovator Equity Defined Protec 28.72 +0.02% 0.79%— +5.09% +6.61%
3667 XNAV FundX Aggressive ETF 91.85 -0.28% 1.27%0.51% +13.90% +19.07%
3668 DDTG Innovator ETFs Trust - Innovator Equity Dual… 19.73 -0.04% 0.79%— — —
3669 ZHDG Zega Buy & Hedge ETF 24.20 -0.06% 0.95%2.40% +6.98% +7.94%
3670 VDV Vanguard World Fund - Vanguard Developed… 76.20 +0.59% 0.08%1.46% — —
3671 OARK YieldMax Innovation Option Income Strategy ETF 29.25 -0.48% 1.00%43.36% -18.94% -34.12%
3672 BLHY Virtus Newfleet High Yield Bond ETF 20.95 +0.43% 0.39%5.31% +4.18% +4.08%
3673 FOPC The Advisors' Inner Circle Fund II - Frontier… 24.43 +0.16% 0.87%4.54% -4.58% -5.39%
3674 EGUS iShares ESG Aware MSCI USA Growth ETF 60.05 0.00% 0.18%0.19% +13.49% +18.48%
3675 TPUT T. Rowe Price Capital Appreciation Market… 25.17 -0.12% 0.25%1.64% — —
3676 PAWZ ProShares Pet Care ETF 48.95 +0.52% 0.50%0.75% -11.16% -10.93%
3677 JPO YieldMax JP Option Income Strategy ETF 13.31 -0.74% 1.04%30.93% — —
3678 JHAI Janus Henderson Global Artificial… 35.02 -0.56% 0.59%0.30% +29.45% +32.52%
3679 YOLO AdvisorShares Pure Cannabis ETF 2.64 -2.45% 0.91%— -18.18% -22.64%
3680 JADE JPMorgan Active Developing Markets Equity ETF 78.03 -1.10% 0.65%1.82% +25.32% +33.29%
3681 HEQQ JPMorgan Nasdaq Hedged Equity Laddered… 62.72 -0.05% 0.50%0.16% +7.47% +10.60%
3682 CIL VictoryShares International Volatility Wtd ETF 56.91 +0.14% 0.60%0.22% +5.43% +30.77%
3683 SUIS Canary Staked SUI ETF 27.30 -1.56% 0.75%— — —
3684 HOMZ Hoya Capital Housing ETF 40.20 +0.30% 0.30%3.04% -11.53% -9.66%
3685 WBIG WBI BullBear Yield 3000 ETF 26.42 +0.37% 1.44%1.12% +12.28% +13.44%
3686 HEAL Global X HealthTech ETF 29.82 -0.38% 0.50%0.24% +2.46% -5.50%
3687 XLKI State Street Technology Select Sector SPDR… 26.98 -0.13% 0.35%17.88% +6.53% +5.78%
3688 RFFC ALPS Active Equity Opportunity ETF 77.48 -0.21% 0.48%0.62% +15.76% +23.22%
3689 ZIG The Acquirers Fund 38.78 -0.09% 0.75%1.79% +6.81% +8.67%
3690 ITDI iShares LifePath Target Date 2065 ETF 42.85 +0.06% 0.12%1.43% +13.85% +17.79%
3691 OBND State Street Loomis Sayles Opportunistic Bond… 24.72 -0.02% 0.55%6.67% -5.03% -5.10%
3692 GAZ iPath Series B Bloomberg Natural Gas Subindex… 9.74 -0.31% 0.45%— -55.89% -78.31%
3693 PQAP PGIM Nasdaq-100 Buffer 12 ETF - April 33.18 -0.09% 0.50%0.01% +16.00% +19.51%
3694 AEMB American Century Emerging Markets Bond ETF 39.18 +0.08% 0.39%— +2.59% +11.62%
3695 FTXD First Trust Nasdaq Retail ETF 33.16 -2.01% 0.60%1.10% +3.72% +7.54%
3696 IMSI Invesco Municipal Strategic Income ETF 51.54 +0.25% 0.39%4.22% +0.27% +0.35%
3697 MSFW Roundhill Investments - MSFT WeeklyPay ETF 34.56 +0.49% 1.00%29.66% -12.08% -24.39%
3698 THYM T. Rowe Price High Income Municipal ETF 47.65 +0.45% 0.32%3.94% -5.30% —
3699 EGIS 2ndVote Society Defended ETF 36.82 +0.32% 0.75%— +12.58% +11.04%
3700 JUNZ TrueShares Structured Outcome (June) ETF 36.27 +0.09% 0.79%2.07% +10.91% +12.01%
← Önceki Sayfa 37 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa