Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,950 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
1901 JULW AllianzIM U.S. Equity Buffer20 Jul ETF 41.91 +0.06% 0.74%— +7.13% +9.91%
1902 WOOD iShares Global Timber & Forestry ETF 66.58 -0.16% 0.39%2.53% -7.54% -3.52%
1903 EWM iShares MSCI Malaysia ETF 26.79 +0.49% 0.50%3.72% -2.08% +5.76%
1904 ASCE Allspring SMID Core ETF 33.01 -0.78% 0.38%0.18% +23.03% +31.10%
1905 XTWO BondBloxx Bloomberg Two Year Target Duration… 48.31 -0.03% 0.05%3.96% -2.33% -2.51%
1906 GOCT FT Vest U.S. Equity Moderate Buffer ETF -… 42.96 +0.05% 0.85%— +9.34% +12.52%
1907 UTEN US Treasury 10 Year Note ETF 40.69 +0.02% 0.15%4.31% -7.64% -8.53%
1908 ESPO VanEck Video Gaming and eSports ETF 100.35 +0.15% 0.55%1.28% -3.15% -12.56%
1909 GTEK Goldman Sachs Future Tech Leaders Equity ETF 59.66 -1.59% 0.75%— +49.30% +55.24%
1910 UJAN Innovator U.S. Equity Ultra Buffer ETF 46.78 +0.02% 0.79%— +8.14% +11.99%
1911 FDIG Fidelity Crypto Industry and Digital Payments… 39.77 -1.03% 0.39%1.58% +3.22% -26.38%
1912 HYXU iShares International High Yield Bond ETF 54.78 -0.20% 0.35%6.86% +16.55% +10.33%
1913 MRNY YieldMax MRNA Option Income Strategy ETF 41.76 -4.29% 1.00%37.85% +184.08% +147.10%
1914 WCPB Weitz Core Plus Bond ETF 24.33 +0.17% 0.45%4.78% -4.72% -4.98%
1915 MNA NYLI Merger Arbitrage ETF 36.82 +0.10% 0.75%— +2.88% +3.05%
1916 FDLS Inspire Fidelis Multi Factor ETF 42.10 -0.31% 0.66%0.84% +17.80% +26.20%
1917 FXD First Trust Consumer Discretionary AlphaDEX… 64.96 -0.35% 0.60%0.74% -4.90% +1.15%
1918 APMU ActivePassive Intermediate Municipal Bond ETF 24.11 +0.17% 0.35%2.59% -3.91% -4.14%
1919 MPRO Monarch ProCap ETF 32.09 +0.39% 1.03%1.87% +4.65% +5.20%
1920 LYTE Roundhill Photonics & Optics ETF 22.99 -7.74% 0.65%— — —
1921 TAXI Northern Trust Intermediate Tax-Exempt Bond… 49.42 0.00% 0.05%2.69% -3.78% -2.81%
1922 IJUL Innovator Intl Developed Power Buffer ETF 35.92 0.00% 0.85%— +7.19% +10.66%
1923 QHY WisdomTree U.S. High Yield Corporate Bond Fund 44.62 +0.11% 0.38%6.40% -3.92% -3.34%
1924 EUHY iShares, Inc. - iShares Euro High Yield… 51.85 -0.16% 0.35%7.24% -2.70% -4.83%
1925 AINP Allspring Exchange-Traded Funds Trust -… 24.17 +0.08% 0.36%5.95% -4.24% -4.71%
1926 FTXO First Trust Nasdaq Bank ETF 39.00 +0.63% 0.60%1.97% +3.20% +16.52%
1927 ESGA American Century Sustainable Equity ETF 73.15 -0.35% 0.39%0.52% +1.77% +22.79%
1928 UAUG Innovator U.S. Equity Ultra Buffer ETF -… 43.41 -0.08% 0.79%— +8.76% +11.46%
1929 TSPX Manager Directed Portfolios - Twin Oak Active… 30.92 0.00% 0.43%1.92% +11.55% +13.56%
1930 SCEP Sterling Capital Hedged Equity Premium Income… 25.20 +0.16% 0.65%5.51% +1.65% —
1931 LOWC SPDR MSCI ACWI Climate Paris Aligned ETF 30.19 -75.38% 0.12%3.13% +15.35% +9.77%
1932 SGVA F/m Accumulator Ultrashort Treasury Fund 101.16 0.00% 0.22%— — —
1933 GVLU Gotham 1000 Value ETF 27.64 +0.32% 0.65%5.74% +12.13% +11.54%
1934 INTL Main International ETF 30.20 -0.66% 0.79%3.42% +8.19% +10.89%
1935 QUVU Hartford Quality Value ETF 28.86 +0.57% 0.45%1.87% +11.20% +24.10%
1936 FAAR First Trust Alternative Absolute Return… 32.84 +0.37% 0.98%9.25% +21.17% +9.46%
1937 BJUN Innovator U.S. Equity Buffer ETF 50.41 +0.05% 0.79%— +7.85% +11.40%
1938 FMUB Fidelity Municipal Bond Opportunities ETF 48.63 +0.34% 0.30%3.73% -4.57% -4.83%
1939 SMLV State Street SPDR US Small Cap Low Volatility… 151.94 +0.35% 0.12%2.39% +15.87% +22.07%
1940 SPWO SP Funds S&P World (ex-US) ETF 33.21 -1.13% 0.55%1.06% +21.65% +26.47%
1941 SHOC Strive U.S. Semiconductor ETF 108.29 -2.20% 0.40%0.12% +57.79% +74.49%
1942 UEVM VictoryShares Emerging Markets Value Momentum… 59.00 +0.40% 0.53%3.10% +6.42% +11.05%
1943 UDEC Innovator U.S. Equity Ultra Buffer ETF -… 43.20 -0.02% 0.79%— +8.98% +13.95%
1944 HYMU BlackRock High Yield Muni Income Bond ETF 22.87 -0.09% 0.35%3.49% +1.32% +3.66%
1945 FIXT TCW Core Plus Bond ETF 35.98 +0.04% 0.40%5.62% -5.87% -6.99%
1946 FCTE SMI 3Fourteen Full-Cycle Trend ETF 29.82 -0.33% 0.85%0.07% +19.76% +15.40%
1947 DSCO DoubleLine Securitized Credit ETF 24.31 -0.08% 0.50%3.81% — —
1948 MBSF Regan Floating Rate MBS ETF 25.49 +0.08% 0.49%4.29% -0.58% -0.27%
1949 FMAG Fidelity Magellan ETF 36.49 -0.49% 0.57%0.00% +6.91% +5.80%
1950 PBTP Invesco 0-5 Yr US TIPS ETF 25.55 +0.04% 0.07%4.03% -1.43% -2.48%
1951 RTH VanEck Retail ETF 260.68 +0.30% 0.35%0.93% +4.48% +7.07%
1952 EMBD Global X - Emerging Markets Bond ETF 22.74 +0.11% 0.39%5.96% -5.41% -3.65%
1953 BKFI BNY Mellon Active Core Bond ETF 22.79 +0.18% 0.40%3.42% — —
1954 RWX State Street SPDR Dow Jones International… 25.05 -0.65% 0.59%4.31% -10.54% -7.46%
1955 SCJ iShares MSCI Japan Small-Cap ETF 109.72 -0.28% 0.50%2.66% +19.51% +24.40%
1956 TOK iShares MSCI Kokusai ETF 154.79 0.00% 0.25%1.27% +11.96% +16.66%
1957 MAYT AllianzIM U.S. Equity Buffer10 May ETF 40.41 0.00% 0.74%— +9.39% +12.72%
1958 EMQQ EMQQ The Emerging Markets Internet ETF 31.99 -0.06% 0.86%3.90% -20.74% -27.10%
1959 GIGL Goldman Sachs Corporate Bond ETF 48.02 +0.10% 0.30%4.36% -5.79% -6.12%
1960 USEP Innovator U.S. Equity Ultra Buffer ETF 42.48 -0.10% 0.79%— +8.00% +10.87%
1961 BMAY Innovator U.S. Equity Buffer ETF 49.17 -0.03% 0.79%— +9.71% +13.06%
1962 STOX Horizon Funds - Horizon Core Equity ETF 32.62 +0.05% 0.70%0.17% +15.14% +20.46%
1963 JOET Virtus Terranova U.S. Quality Momentum ETF 46.02 -0.23% 0.29%0.60% +9.56% +9.98%
1964 ZSEP Innovator Equity Defined Protection ETF - 1… 28.05 +0.07% 0.79%— +4.74% +6.25%
1965 PUTW WisdomTree CBOE S&P 500 PutWrite Strategy Fund 30.15 -3.68% 0.44%11.14% -6.58% -3.39%
1966 GPZ VanEck Alternative Asset Manager ETF 21.67 +0.09% 0.40%1.04% -20.18% -15.71%
1967 QVMS Invesco S&P SmallCap 600 QVM Multi-factor ETF 32.33 -0.08% 0.15%1.29% +14.52% +20.45%
1968 PY Principal Value ETF 56.97 +0.42% 0.15%1.72% +9.16% +12.68%
1969 XTWY BondBloxx Bloomberg Twenty Year Target… 33.09 +0.06% 0.13%5.30% -12.55% -16.65%
1970 AFMC First Trust Active Factor Mid Cap ETF 40.28 -0.20% 0.68%0.70% +16.86% +22.69%
1971 EWMC Invesco S&P MidCap 400 Equal Weight ETF 89.76 +0.22% 0.35%0.71% +1.00% +5.60%
1972 TCAI Tortoise AI Infrastructure ETF 45.95 -3.02% 0.65%0.03% +54.77% +47.99%
1973 SPRX Spear Alpha ETF 46.57 -5.50% 0.75%— +20.96% +14.23%
1974 BCHP Principal Focused Blue Chip ETF 38.57 -0.05% 0.58%— +2.91% +4.95%
1975 CSB VictoryShares US Small Cap High Div… 62.16 +0.49% 0.40%3.33% +6.06% +10.12%
1976 XBCI NEOS Boosted Bitcoin High Income ETF 38.90 +0.54% 0.98%30.51% — —
1977 FPXI First Trust International Equity… 67.21 -1.16% 0.70%1.03% +13.65% +14.52%
1978 BFOR ALPS ETF Trust - Barron's 400 ETF 23.51 -0.13% 0.65%2.08% +14.18% +20.01%
1979 PRFD PIMCO Preferred And Capital Securities Active… 48.81 +0.11% 0.88%6.11% -5.24% -5.39%
1980 FEMS First Trust Emerging Markets Small Cap… 46.71 -1.03% 0.80%3.85% +10.95% +11.13%
1981 SCNM Sterling Capital National Municipal Bond ETF 23.55 +0.21% 0.35%2.86% -6.06% —
1982 PBFR PGIM Laddered S&P 500 Buffer 20 ETF 31.51 +0.06% 0.50%0.01% +7.83% +10.75%
1983 EWK iShares MSCI Belgium ETF 25.14 -0.04% 0.49%1.96% +3.46% +6.75%
1984 FFOX FundX Future Fund Opportunities ETF 28.46 -0.70% 1.00%1.74% +4.37% +6.63%
1985 METV Roundhill Metaverse ETF 21.54 +0.23% 0.59%0.16% +14.70% +7.16%
1986 PSQA Palmer Square CLO Senior Debt ETF 20.61 -0.24% 0.21%3.97% +1.18% +1.28%
1987 OILK ProShares - K-1 Free Crude Oil ETF 58.33 +2.01% 0.69%16.35% +56.46% +53.34%
1988 XSLV Invesco S&P SmallCap Low Volatility ETF 49.19 +0.52% 0.25%2.49% +6.08% +9.55%
1989 VTP Vanguard Total Inflation-Protected Securities… 72.47 -0.01% 0.05%3.82% -4.36% -5.70%
1990 SCMC Sterling Capital Multi-Strategy Income ETF 24.46 +0.04% 0.55%3.99% -2.24% —
1991 TFGZ Thornburg Focus Growth Fund 36.55 0.00% 0.79%— — —
1992 HTAB Hartford Schroders Tax-Aware Bond ETF 17.96 -0.03% 0.39%4.03% -6.21% -6.60%
1993 DECW AllianzIM U.S. Equity Buffer20 Dec ETF 36.81 +0.01% 0.74%— +8.47% +12.55%
1994 PFIX Simplify Interest Rate Hedge ETF 61.95 +0.37% 0.50%5.99% +29.25% +30.70%
1995 DXIV Dimensional - International Vector Equity ETF 71.29 -0.64% 0.53%2.45% +9.56% +18.28%
1996 NBIE Neuberger Berman ETF Trust - International… 26.46 0.00% 0.87%— — —
1997 AVSE Avantis Responsible Emerging Markets Equity… 78.54 -0.70% 0.33%2.73% +20.89% +27.03%
1998 GOOY YieldMax GOOGL Option Income Strategy ETF 12.20 +0.08% 1.14%48.03% -16.44% -7.79%
1999 YOKE YOKE Core ETF 31.47 -0.02% 0.31%0.75% +15.78% +17.38%
2000 IJAN Innovator International Developed Power… 38.30 -0.11% 0.85%— +5.93% +9.32%
← Önceki Sayfa 20 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa