Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
3601 IFED ETRACS IFED Invest with the Fed TR Index ETN… 46.70 +1.52% 0.45%— -0.76% -0.93%
3602 KMID Virtus KAR Mid-Cap ETF 23.87 -0.56% 0.80%0.12% -2.03% -2.51%
3603 RMHY Global X Adaptive Risk Managed Yield ETF 24.15 -0.17% 0.35%1.67% — —
3604 GDAT Goldman Sachs Data-Driven World ETF 72.70 +0.21% 0.50%— +25.81% +32.18%
3605 MYLD Cambria ETF Trust - Cambria Micro and… 32.55 -0.79% 0.62%2.34% +22.22% +27.06%
3606 QQQT NASDAQ 100 Income Target ETF 17.23 -2.60% 1.20%20.40% +1.49% -2.70%
3607 ZCAN SPDR Solactive Canada ETF 70.48 +0.88% 0.14%— +10.33% +58.54%
3608 SDMF Simplify DBi CTA Managed Futures Index ETF 27.19 -0.41% 0.35%0.73% — —
3609 QLVD Northern Trust Developed Markets ex-US… 34.10 +0.71% 0.15%3.05% +6.43% +9.35%
3610 LVLN SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P… 24.58 -0.01% 0.40%6.06% -2.56% —
3611 LSTB Natixis ETF Trust Natixis Loomis Sayles Total… 24.10 0.00% 0.39%1.47% — —
3612 MYCF State Street My2026 Corporate Bond ETF 25.02 +0.06% 0.15%4.30% -0.12% -0.31%
3613 EVPF Eaton Vance Preferred Securities and Income… 48.35 -0.32% 0.20%3.17% — —
3614 AMZZ GraniteShares 2x Long AMZN Daily ETF 31.86 -3.91% 1.21%— +5.38% +16.68%
3615 NTSD Wisdomtree Trust - Wisdomtree Efficient U.s.… 46.85 -1.20% 0.35%0.34% — —
3616 DRUP GraniteShares Nasdaq Select Disruptors ETF 71.57 -1.34% 1.50%— +8.63% +10.87%
3617 KYLD Kurv ETF Trust - Kurv High Income ETF 19.08 -1.85% 1.24%29.04% -9.58% —
3618 DOD ELEMENTS Dogs of the Dow Linked to the Dow… 25.65 0.00% 0.75%— 0.00% 0.00%
3619 ARCM Arrow Reserve Capital Management ETF 100.08 0.00% 0.42%3.56% -0.03% -0.30%
3620 VBCE Vanguard Target Maturity 2031 Corporate Bond… 73.28 +0.06% 0.08%1.99% — —
3621 FFIU UVA Unconstrained Medium-Term Fixed Income ETF 20.79 0.00% 0.82%4.37% -6.56% -6.22%
3622 NBCT Neuberger Berman Carbon Transition &… 30.66 -0.14% 2.10%2.27% +38.53% +45.95%
3623 XOUT GraniteShares XOUT U.S. Large Cap ETF 40.11 +1.13% 1.50%— +27.22% +14.65%
3624 ACSG American Century Small Cap Growth Insights ETF 44.22 -2.38% 0.49%— +10.92% —
3625 XIJN First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 30.77 -0.03% 0.85%6.91% -0.73% -0.47%
3626 BSJW Invesco BulletShares 2032 High Yield… 24.28 -0.32% 0.42%6.88% -5.58% -5.55%
3627 TILL Teucrium Agricultural Strategy No K-1 ETF 20.15 -0.42% 0.89%4.09% +21.39% +16.23%
3628 DXD ProShares UltraShort Dow30 17.49 +0.87% 0.01%3.65% -15.41% -21.75%
3629 BRLN iShares Floating Rate Loan Active ETF 50.34 +0.43% 0.63%6.12% -2.63% -2.35%
3630 IAUF iShares Gold Strategy ETF 63.01 -0.30% 0.25%— +15.91% +11.33%
3631 AZAL AllianzIM U.S. Large Cap Buffer10 Jul ETF 27.75 +1.73% 0.74%— +7.53% +11.13%
3632 FEIG Northern Trust ESG & Climate Investment Grade… 38.97 -0.23% 0.13%4.96% -5.56% -6.71%
3633 BLDG Cambria Global Real Estate ETF 24.88 -0.56% 0.59%5.68% +2.29% -0.56%
3634 DRW WisdomTree New Economy Real Estate ETF 22.88 -0.74% 0.58%2.08% -8.59% -5.42%
3635 RSBY Return Stacked Bonds & Futures Yield ETF 18.34 +0.35% 1.01%1.74% +18.81% +9.56%
3636 YCLO Franklin BSP CLO ETF 25.15 -0.02% 0.35%1.51% — —
3637 LSCP The Natixis Loomis Sayles Dynamic Core Plus… 24.09 0.00% 0.39%1.32% — —
3638 TMFS Motley Fool Small-Cap Growth ETF 32.89 -0.93% 0.85%— -4.65% -3.32%
3639 HXA Mast HedgeIndex Corporate Arbitrage ETF 25.06 0.00% 0.99%— — —
3640 MMSC First Trust Multi-Manager Small Cap… 25.32 -2.93% 0.95%— +8.98% +7.28%
3641 MEM Matthews Emerging Markets Equity Active ETF 40.42 -1.32% 0.79%3.11% +14.38% +13.27%
3642 NQLT Neuberger Quality Select ETF 25.67 0.00% 1.52%— — —
3643 QQQA ProShares Nasdaq-100 Dorsey Wright Momentum… 65.57 -4.10% 0.01%0.03% +36.74% +42.79%
3644 CPSJ Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 28.03 -0.14% 0.69%— +4.39% +5.49%
3645 TRXS Canary Staked TRX ETF 24.80 +0.90% 1.10%— — —
3646 MSSE Morgan Stanley Ethereum Trust 25.93 -1.75% 0.14%— — —
3647 JFLI JPMorgan Flexible Income ETF 52.05 -1.03% 0.51%8.08% +3.77% +3.83%
3648 MRNX Daily Target 2X Long MRNA ETF 168.30 -15.91% 1.34%— — —
3649 QQQG Pacer Nasdaq-100 Top 50 Cash Cows Growth… 29.53 -4.08% 0.49%0.07% +27.28% +29.10%
3650 FLQS Franklin U.S. Small Cap Multifactor Index ETF 47.65 -0.85% 0.35%1.52% +11.28% +10.74%
3651 XFLX FundX Flexible ETF 22.52 -0.13% 0.97%9.72% +0.80% -7.85%
3652 IMAY Innovator International Developed Power… 31.82 -0.05% 0.85%— +6.50% +9.58%
3653 FCTR First Trust Lunt U.S. Factor Rotation ETF 34.06 -3.91% 0.65%0.59% -0.57% +0.33%
3654 PUI Invesco Dorsey Wright Utilities Momentum ETF 43.29 +1.61% 0.82%2.26% -2.18% -12.68%
3655 PAMC Pacer Lunt MidCap Multi-Factor Alternator ETF 48.50 -2.58% 0.60%1.31% +6.83% +6.53%
3656 CPSA Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 28.21 -0.01% 0.69%— +4.75% +5.85%
3657 MDLV Morgan Dempsey Large Cap Value ETF 31.21 +1.03% 0.58%2.64% +8.92% +11.23%
3658 AVGG Leverage Shares 2X Long AVGO Daily ETF 19.01 -8.97% 0.75%2.93% -22.91% -31.88%
3659 FNGD MicroSectors FANG+ Index -3X Inverse… 26.73 +9.59% 0.95%— -53.72% -52.08%
3660 PBSE PGIM S&P 500 Buffer 20 ETF - September 31.35 -0.63% 0.50%— +7.09% +9.25%
3661 TRBF Angel Oak Total Return ETF 47.41 +0.12% 0.59%4.96% -5.15% -5.86%
3662 PLTZ Daily Target 2X Short PLTR ETF 7.78 +14.41% 1.31%— -72.57% -76.19%
3663 NXTE AXS Green Alpha ETF 43.82 -3.06% 1.00%0.39% +16.33% +9.36%
3664 BTGD STKd 100% Bitcoin & 100% Gold ETF 26.12 -1.25% 0.99%4.36% -22.95% -41.48%
3665 CSIO Cohen & Steers Infrastructure Opportunities… 27.91 +1.42% 0.65%1.88% +9.94% —
3666 TSLS Direxion Daily TSLA Bear 1X ETF 57.23 +2.29% 0.95%2.01% +10.36% +3.04%
3667 GXPD Global X Funds - Global X PureCap MSCI… 25.37 -0.98% 0.25%0.35% -3.21% -1.00%
3668 USL United States 12 Month Oil Fund 62.74 +2.51% 1.01%— +83.81% +81.36%
3669 EZET Franklin Ethereum ETF 18.26 -1.56% 0.19%— -17.63% -38.70%
3670 VIXM ProShares VIX Mid-Term Futures ETF 12.84 +1.02% 0.85%— -16.76% -22.26%
3671 FFTG FormulaFolios Tactical Growth ETF 24.48 +0.02% 0.92%— — —
3672 JPMO YieldMax JPM Option Income Strategy ETF 14.34 -1.58% 0.99%28.52% -13.88% -19.13%
3673 FLN First Trust Latin America AlphaDEX Fund 27.59 -0.07% 0.80%3.45% +21.01% +33.16%
3674 SPAX T-Rex 2X Long SpaceX Daily Target ETF 9.35 -3.41% 1.50%— — —
3675 URE ProShares Ultra Real Estate 62.48 +0.83% 0.01%2.11% +5.24% -2.46%
3676 GABF Gabelli Financial Services Opportunities ETF 42.18 -1.00% 1.64%2.14% -7.77% -10.76%
3677 ITDH iShares LifePath Target Date 2060 ETF 42.14 -0.99% 0.12%1.42% +13.30% +14.65%
3678 LOTI Liberty One Tactical Income ETF 26.04 +1.17% 1.04%2.25% +3.21% +2.31%
3679 GMAN Goldman Sachs Manufacturing Revolution ETF 77.92 +0.28% 0.50%— +37.92% +43.72%
3680 TDSB ETC Cabana Target Beta ETF 24.78 -0.19% 0.22%1.90% +3.57% +3.83%
3681 WEEL Peerless Option Income Wheel ETF 19.60 -1.12% 1.24%12.85% -1.05% -1.64%
3682 MSTI Madison Short Term Strategic Income ETF 19.89 +0.02% 0.36%5.46% -3.02% -4.01%
3683 SRHR SRH REIT Covered Call ETF 54.26 0.00% 0.75%6.78% +2.58% -1.16%
3684 TEMD Templeton Emerging Markets Debt ETF 24.40 0.00% 0.45%5.08% — —
3685 GMOD GMO Dynamic Allocation ETF 27.60 -0.14% 0.50%1.36% +7.92% +10.37%
3686 CRCO YieldMax CRCL Option Income Strategy ETF 12.60 -5.76% 1.01%145.95% -44.82% -73.32%
3687 MYCJ State Street My2030 Corporate Bond ETF 24.05 +0.04% 0.15%4.67% -3.84% -4.22%
3688 OCTB ETF Series Solutions - Aptus October Buffer… 28.24 -0.67% 0.25%— +11.27% +13.72%
3689 ASIA Matthews Pacific Tiger Active ETF ASIA 37.48 -2.11% 0.79%0.94% +12.06% +13.22%
3690 TSLG Themes ETF Trust - Leverage Shares 2X Long… 4.46 -4.29% 0.75%13.09% -50.00% -53.07%
3691 PSCQ Pacer Swan SOS Conservative (October) ETF 32.27 -0.53% 0.49%— +9.91% +12.15%
3692 DCMT DoubleLine Commodity Strategy ETF 38.79 +1.05% 0.66%2.50% +47.03% +42.60%
3693 CBSE Clough Select Equity ETF 43.80 -2.30% 0.85%0.30% +13.70% +4.16%
3694 AIYY YieldMax AI Option Income Strategy ETF 7.22 -5.99% 0.99%85.52% -55.81% -72.27%
3695 AVGW Roundhill Investments - AVGO WeeklyPay ETF 29.10 -5.28% 1.00%73.02% -35.45% -44.81%
3696 GFIN Goldman Sachs Finance Reimagined ETF 67.11 +0.21% 0.50%— +13.44% +19.30%
3697 DMAT Global X - Disruptive Materials ETF 36.67 +2.54% 0.59%0.51% +2.12% +81.16%
3698 VDG Vanguard Developed Markets ex US Growth Index… 76.27 -0.91% 0.08%0.69% — —
3699 ROSC Hartford Multifactor Small Cap ETF 55.07 +0.63% 0.34%1.94% +16.47% +21.92%
3700 PFI Invesco Dorsey Wright Financial Momentum ETF 57.05 -0.51% 0.78%1.24% -0.67% +0.58%
← Önceki Sayfa 37 / 74 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Tire işareti, kaynağın bu alan için herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıYarı İletkenler

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa