Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

ETF Tarayıcı

ABD borsasında işlem gören tüm ETF'leri filtreleyin. Her filtre kombinasyonu paylaşılabilir bir URL oluşturur ve sonuçlar CSV olarak dışa aktarılabilir.

%0,05 altında temel endeks maruziyeti %6 üzeri getiri, 1 milyar $+ AUM Temettü büyütenleri (5 yıllık büyüme > %5) Uluslararası, korunmalı %0,25 altı gelişmekte olan piyasalar Covered call gelir fonları Varlık toplayan yeni fonlar Bitcoin ve kripto fonları
Sıfırla ↓ CSV

5,955 fon eşleşiyor.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
5301 STBQ Amplify Stablecoin Technology ETF 21.86 -4.02% 0.69%— -9.10% —
5302 NIFE Direxion Fallen Knives ETF 45.20 -2.55% 0.50%— — —
5303 DIET Defiance Next Gen Food & Agriculture ETF 22.48 -0.02% 0.30%— -14.44% —
5304 XVAZ FT Vest AMZN & Target Income ETF 29.76 -1.54% 0.85%— — —
5305 SFYI SoFi Social 50 Income ETF 24.73 -1.80% 0.73%3.96% — —
5306 PSAI Pacer Funds Trust - Pacer S&P 500 3AI Top 100… 28.36 +0.28% 0.49%0.09% — —
5307 XVGL FT Vest GOOG & Target Income ETF 29.58 -1.60% 0.85%— — —
5308 SUPL ProShares - Supply Chain Logistics ETF 44.85 +0.47% 0.58%2.27% +12.47% +22.19%
5309 BFRE Westwood LBRTY Global Equity ETF 30.61 +0.67% 0.50%0.35% +2.36% —
5310 MLPG UBS ETRACS Alerian Natural Gas MLP Index ETN 12.38 -0.84% 0.85%— -32.40% -25.66%
5311 PCLC Polen 5Perspectives Large Growth ETF 25.56 0.00% 0.50%— — —
5312 PCR Simplify VettaFi Private Credit Strategy ETF 17.57 -1.11% 0.76%12.89% -22.91% -26.20%
5313 FRUT YORKVILLE AMERICA MANGOS PLUS INDEX ETF 26.63 -3.55% 0.50%— — —
5314 PLYY GraniteShares YieldBOOST PLTR ETF 8.15 -0.61% 1.07%137.51% -56.09% -65.65%
5315 QMID WisdomTree U.S. MidCap Quality Growth Fund 29.19 -0.84% 0.38%0.49% +4.15% +5.05%
5316 EMCC Global X MSCI Emerging Markets Covered Call… 24.17 0.00% 0.69%— +0.37% -1.55%
5317 STLR Volatility Shares Trust - Stellar ETF 21.01 -4.32% 1.15%0.90% — —
5318 KPOP KPOP and Korean Entertainment ETF 13.83 -0.34% 0.75%— +11.98% -15.52%
5319 CLOD Themes Cloud Computing ETF 35.30 -3.61% 0.35%1.35% +8.48% +1.09%
5320 DEPW Harbor Google DeepMind AI Lab ETF 23.13 -4.57% 0.59%— — —
5321 HMAY Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 100%… 25.47 -0.16% 0.30%— — —
5322 FIVR Strategy Shares Nasdaq 5 Handl Index ETF 21.15 0.00% 0.88%— +3.17% -1.67%
5323 SHFT SoFi Smart Energy ETF 17.83 +0.87% 0.65%— — —
5324 CHRG Element EV & Solar Battery Materials… 15.96 +0.25% 0.95%— -36.37% —
5325 CROB Defiance China Robotics ETF 18.68 -4.18% 0.89%0.20% — —
5326 FVI First Trust Total US Market AlphaDEX ETF 8.00 0.00% —— +107.79% +107.79%
5327 MTAW Meta AI Lab Ecosystem ETF 24.83 -4.87% 0.59%— — —
5328 WGRO WisdomTree U.S. Growth & Momentum Fund 19.71 -1.33% 0.55%— -1.15% -1.89%
5329 CHIU Global X MSCI China Utilities ETF 12.94 0.00% 0.66%— — —
5330 ESBG First Trust Enhanced Stocks, Bonds & Gold ETF 20.43 -1.63% 0.95%1.51% -2.03% —
5331 BSEA ETFMG Breakwave Sea Decarbonization Tech ETF 19.80 0.00% 0.75%— — —
5332 KEO Kurv Equity Option Income ETF 25.33 -1.71% 1.28%2.60% — —
5333 FGSI FT Vest Growth Strength & Target Income ETF 20.29 -1.07% 0.85%8.28% +1.99% -1.49%
5334 TDOG 21Shares Dogecoin ETF 16.46 -3.28% 0.50%— — —
5335 EMFQ Amplify Emerging Markets FinTech ETF 21.48 +0.05% 0.69%— — +1.51%
5336 SHPP Pacer Industrials and Logistics ETF 33.86 0.00% 0.60%3.09% +15.13% +20.54%
5337 FEHY FlexShares ESG & Climate High Yield Corporate… 40.05 -0.11% 0.23%— — —
5338 BCNA Reality Shares Nasdaq NexGen Economy China ETF 20.83 +0.05% 0.76%— +15.15% +8.19%
5339 SCIX Global X Scientific Beta Asia ex-Japan ETF 21.11 +0.12% 0.38%— -13.04% -9.57%
5340 GOIB Direxion Shares ETF Trust - Direxion GOOGL… 24.75 -1.75% 0.99%3.26% — —
5341 AEMC Harbor AlphaEdge Mid Cap Core ETF 20.14 0.00% 0.35%— — —
5342 LIMI Themes Lithium & Battery Metal Miners ETF 40.13 +1.52% 0.35%0.63% -14.03% +11.38%
5343 AEMG Harbor AlphaEdge Mid Cap Growth ETF 20.07 0.00% 0.38%— — —
5344 AREA Harbor AlphaEdge Next Generation REITs ETF… 20.02 -0.29% 0.50%0.62% +8.98% +7.35%
5345 BTCK 7RCC Spot Bitcoin and Carbon Credit Futures… 28.00 0.00% 0.84%— — —
5346 DMDV AAM S&P Developed Markets High Dividend Value… 23.62 -0.02% 0.39%— — +4.74%
5347 ARKT ARK DIET Q4 Buffer ETF 19.69 0.00% 0.89%0.23% +3.15% -6.26%
5348 PPDM PortfolioPlus Developed Markets ETF 21.13 -2.78% 0.51%— -13.56% -1.32%
5349 ZSB USCF Sustainable Battery Metals Strategy Fund 19.96 0.00% 0.79%0.95% -5.31% +13.60%
5350 XSPC VegaShares SpaceX & Beyond Earth ETF 18.92 -4.95% 0.75%— — —
5351 SCMY Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Small-Cap 15%… 24.75 0.00% 0.30%— — —
5352 KLXY KraneShares Global Luxury Index ETF 25.90 -2.13% 0.69%0.87% -0.90% +10.54%
5353 AEMV Harbor AlphaEdge Mid Cap Value ETF 19.82 0.00% 0.38%— — —
5354 PTEC Global X - PropTech ETF 39.56 -0.28% 0.50%— +19.30% +25.87%
5355 TIPE Northern Trust 2031 Inflation-Linked… 98.50 -0.16% 0.10%— — —
5356 FKO First Trust South Korea AlphaDEX Fund 20.22 -1.38% 0.80%— -2.83% +1.31%
5357 SOLM Amplify ETF Trust - Amplify Solana 3% Monthly… 9.04 -3.89% 0.75%44.48% -49.11% —
5358 FLZA Franklin FTSE South Africa ETF 19.57 0.00% 0.19%— — —
5359 BTYB VistaShares BitBonds 5 Yr Enhanced Weekly… 23.45 +0.15% 0.49%3.04% — —
5360 AESB Harbor AlphaEdge Small Cap Core ETF 19.56 0.00% 0.38%— — —
5361 LIFT Stone Ridge Trust - Lifex 2028 Income Bucket… 20.97 -0.02% 0.25%47.72% -27.58% -30.96%
5362 QDCC Global X - S&P 500 Quality Dividend Covered… 24.36 +0.02% 0.35%— -3.75% -3.45%
5363 SMTJ Synera Funds Takumi+ ETF 24.06 -1.35% 2.01%— — —
5364 AIMG Defiance AI Magnificent 10 ETF 18.49 -4.30% 0.61%— — —
5365 TROT Invesco MSCI Treasury Duration Rotation ETF 24.27 0.00% 0.15%2.05% — —
5366 TIPF Northern Trust 2036 Inflation-Linked… 97.39 0.00% 0.10%0.11% — —
5367 CTWO COtwo Advisors Physical European Carbon… 19.52 0.00% 0.79%— -3.88% +7.80%
5368 AESG Harbor AlphaEdge Small Cap Growth ETF 19.38 0.00% 0.40%— — —
5369 AMER Emles Made in America ETF 26.18 -0.08% 0.49%— — —
5370 VETS Pacer Military Times Best Employers ETF 38.62 +0.01% 0.60%— +14.85% +33.43%
5371 TIPG Northern Trust 2046 Inflation-Linked… 99.92 — 0.10%— — —
5372 XYLE Global X Funds - Global X S&P 500 ESG Covered… 25.61 0.00% 0.60%— +1.67% -1.61%
5373 LFBE Stone Ridge Trust - LifeX 2065 Longevity… 169.31 0.00% 0.25%5.93% -10.50% -13.00%
5374 PSYK PSYK ETF 16.48 +0.30% 0.75%— — —
5375 BZQ ProShares - UltraShort MSCI Brazil Capped 13.92 +2.28% 1.99%7.49% -54.86% -65.85%
5376 KMED KraneShares Emerging Markets Healthcare Index… 18.81 -2.72% 0.79%— — —
5377 TIPH Northern Trust 2056 Inflation-Linked… 95.23 +0.19% 0.10%0.15% — —
5378 EAFG Pacer Developed Markets Cash Cows Growth… 25.20 0.00% 0.65%2.03% +6.64% +10.45%
5379 IMRA Bitwise MARA Option Income Strategy ETF 14.59 +0.48% 0.96%50.21% +0.83% -61.83%
5380 CRIB Russell Investments Global Real Estate ETF 23.51 -0.28% 0.49%— — —
5381 VWI Advisor Managed Portfolios 27.36 -0.05% 0.52%— +2.59% +5.27%
5382 RNEW VanEck Green Infrastructure ETF 0.254 0.00% 0.47%28.13% -99.05% -99.06%
5383 MVAL VanEck ETF Trust - VanEck Morningstar Wide… 37.55 0.00% 0.50%1.69% +3.61% +8.94%
5384 QFRD Pacer S&P 500 Quality FCF R&D Leaders ETF 30.72 -1.43% 0.49%0.12% — —
5385 TINT ProShares - Smart Materials ETF 37.90 0.00% 0.58%1.23% +13.64% +19.33%
5386 ABXB Abacus Flexible Bond Leaders ETF 18.64 -0.08% 0.83%4.84% -4.80% -4.75%
5387 EATZ AdvisorShares Restaurant ETF 27.20 +0.67% 2.97%0.48% +4.12% +0.67%
5388 MAYC Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 10%… 26.48 0.00% 0.30%— — —
5389 VEGX International Vegan Climate ETF 24.55 -0.71% 0.75%— — —
5390 CMAY Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 15%… 26.19 0.00% 0.30%— — —
5391 KRYP ProShares - CoinDesk 20 Crypto ETF 22.97 0.00% 0.58%0.24% — —
5392 NICO Hexis Active Nicotine Engagement ETF 26.22 0.00% 0.70%— — —
5393 CTMA Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 30%… 26.00 0.00% 0.30%— — —
5394 EMMY Corgi ETF Trust I - Corgi Emerging Markets… 23.78 -1.15% 0.30%— — —
5395 TGN AXS Brendan Wood TopGun Index ETF 30.34 +0.03% 1.73%— — —
5396 BTCR Volt Crypto Industry and Equity ETF 5.08 +7.05% 0.85%— +7.50% -49.45%
5397 TIPD Northern Trust 2055 Inflation-Linked… 91.04 0.00% 0.10%7.38% -9.39% -12.28%
5398 LIAU Stone Ridge Trust - LifeX 2060… 242.31 +0.65% 0.25%4.39% -9.64% -12.18%
5399 CRDD Volatility Shares Trust - Cardano ETF 17.30 -3.78% 1.15%0.91% — —
5400 CHIP REX AI Chipmaking ETF 24.41 -6.21% 0.65%— — —
← Önceki Sayfa 54 / 60 İleri →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kaldıraçlı ve ters fonlar, açıkça dahil etmediğiniz sürece hariç tutulur. Tire işareti, kaynağın herhangi bir değer yayımlamadığı anlamına gelir.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa