Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

5,950 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
3201 DUKZ Ocean Park Diversified Income ETF 24.67 -0.10% 3.47%3.83% -2.32% -2.93%
3202 KMID Virtus KAR Mid-Cap ETF 23.53 -0.13% 0.80%0.12% -3.36% -1.87%
3203 RSBA Tidal Trust II - Return Stacked Bonds &… 20.00 +0.05% 1.01%3.52% -4.20% -6.92%
3204 MYLD Cambria ETF Trust - Cambria Micro and… 32.62 +0.49% 0.62%2.35% +21.21% +31.10%
3205 TMFS Motley Fool Small-Cap Growth ETF 32.88 -0.18% 0.85%— -5.40% -1.11%
3206 GDAT Goldman Sachs Data-Driven World ETF 72.70 +0.21% 0.50%— +25.81% +32.18%
3207 SDMF Simplify DBi CTA Managed Futures Index ETF 27.59 -0.56% 0.35%0.72% — —
3208 ZCAN SPDR Solactive Canada ETF 70.48 +0.88% 0.14%— +10.33% +58.54%
3209 NXTE AXS Green Alpha ETF 46.45 -1.60% 1.00%0.37% +22.34% +21.68%
3210 LVLN SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P… 24.66 +0.37% 0.40%6.06% -2.62% —
3211 MINN Mairs & Power Minnesota Municipal Bond ETF 20.97 +0.91% 0.25%3.29% -7.85% -7.07%
3212 DRUP GraniteShares Nasdaq Select Disruptors ETF 73.17 0.00% 1.50%— +9.57% +13.49%
3213 LSTB Natixis ETF Trust Natixis Loomis Sayles Total… 23.93 0.00% 0.39%1.48% — —
3214 ASIA Matthews Pacific Tiger Active ETF ASIA 39.65 -1.82% 0.79%0.89% +18.20% +23.90%
3215 MYCF State Street My2026 Corporate Bond ETF 24.99 -0.07% 0.15%4.30% -0.12% -0.28%
3216 PLGI PL Growth and Income ETF 25.96 +0.31% 1.25%0.49% +3.15% —
3217 EVPF Eaton Vance Preferred Securities and Income… 48.39 +0.25% 0.20%3.18% — —
3218 NTSD Wisdomtree Trust - Wisdomtree Efficient U.s.… 47.60 -0.14% 0.35%0.34% — —
3219 BSJW Invesco BulletShares 2032 High Yield… 24.29 -0.57% 0.42%6.86% -5.31% -4.23%
3220 QLVD Northern Trust Developed Markets ex-US… 33.17 +0.49% 0.15%3.14% +3.39% +7.48%
3221 DOD ELEMENTS Dogs of the Dow Linked to the Dow… 25.65 0.00% 0.75%— 0.00% 0.00%
3222 MSSE Morgan Stanley Ethereum Trust 27.00 -0.44% 0.14%— — —
3223 NBCT Neuberger Berman Carbon Transition &… 30.66 -0.14% 2.10%2.27% +38.53% +45.95%
3224 XOUT GraniteShares XOUT U.S. Large Cap ETF 40.11 +1.13% 1.50%— +27.22% +14.65%
3225 CRCO YieldMax CRCL Option Income Strategy ETF 13.16 +0.61% 1.01%168.14% -46.02% -73.40%
3226 BLDG Cambria Global Real Estate ETF 24.88 -0.04% 0.59%5.73% +1.76% +0.16%
3227 HXA Mast HedgeIndex Corporate Arbitrage ETF 25.02 0.00% 0.99%— — —
3228 MARO YieldMax MARA Option Income Strategy ETF 3.11 -2.20% 1.00%208.00% -58.21% -81.85%
3229 BRLN iShares Floating Rate Loan Active ETF 50.36 +0.13% 0.63%6.11% -2.50% -2.21%
3230 QIS Simplify Multi-QIS Alternative ETF 11.38 0.00% 1.21%5.39% -23.25% -39.48%
3231 BTGD STKd 100% Bitcoin & 100% Gold ETF 26.66 +0.24% 0.99%4.34% -22.52% -41.25%
3232 TILL Teucrium Agricultural Strategy No K-1 ETF 20.39 +0.27% 0.89%4.07% +21.96% +15.91%
3233 IAUF iShares Gold Strategy ETF 63.01 -0.30% 0.25%— +15.91% +11.33%
3234 AZAL AllianzIM U.S. Large Cap Buffer10 Jul ETF 27.75 +1.73% 0.74%— +7.53% +11.13%
3235 NQLT Neuberger Quality Select ETF 25.71 0.00% 1.52%— — —
3236 DRW WisdomTree New Economy Real Estate ETF 22.88 -0.74% 0.58%2.08% -8.59% -5.42%
3237 FFIU UVA Unconstrained Medium-Term Fixed Income ETF 20.69 +0.65% 0.82%4.37% -7.60% -7.55%
3238 FEIG Northern Trust ESG & Climate Investment Grade… 38.74 -0.04% 0.13%5.01% -6.24% -7.03%
3239 YCLO Franklin BSP CLO ETF 25.18 0.00% 0.35%1.51% — —
3240 LSCP The Natixis Loomis Sayles Dynamic Core Plus… 23.93 +0.08% 0.39%1.32% — —
3241 IMAY Innovator International Developed Power… 31.76 +0.20% 0.85%— +6.10% +10.12%
3242 CPSJ Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 28.11 +0.02% 0.69%— +4.59% +5.81%
3243 FLQS Franklin U.S. Small Cap Multifactor Index ETF 47.90 +0.20% 0.35%1.53% +10.67% +13.51%
3244 TRXS Canary Staked TRX ETF 24.36 0.00% 1.10%— — —
3245 EZET Franklin Ethereum ETF 18.96 -0.60% 0.19%— -15.28% -37.01%
3246 RSBY Return Stacked Bonds & Futures Yield ETF 18.18 +0.33% 1.01%1.76% +17.74% +9.82%
3247 AVGW Roundhill Investments - AVGO WeeklyPay ETF 32.00 +0.29% 1.00%72.71% -32.51% -37.44%
3248 CPSA Calamos S&P 500 Structured Alt Protection ETF… 28.25 +0.04% 0.69%— +4.86% +6.29%
3249 XFLX FundX Flexible ETF 22.54 -0.07% 0.97%9.71% +0.85% -7.31%
3250 CBSE Clough Select Equity ETF 46.96 -0.13% 0.85%0.29% +19.24% +17.04%
3251 GABF Gabelli Financial Services Opportunities ETF 42.47 -0.62% 1.64%2.12% -7.60% -8.15%
3252 PUI Invesco Dorsey Wright Utilities Momentum ETF 42.90 +0.65% 0.82%2.26% -2.20% -9.38%
3253 XRPR ETF Opportunities Trust - REX-Osprey XRP ETF 11.12 +0.36% 0.75%— -26.03% -49.80%
3254 IBGC iShares iBonds Dec 2046 Term Treasury ETF 22.93 +0.35% 0.07%2.46% — —
3255 PBSE PGIM S&P 500 Buffer 20 ETF - September 31.62 -0.02% 0.50%— +7.37% +10.13%
3256 GMOD GMO Dynamic Allocation ETF 27.52 +0.05% 0.50%1.36% +7.34% —
3257 CSIO Cohen & Steers Infrastructure Opportunities… 27.77 +0.18% 0.65%1.87% +10.78% —
3258 VIXM ProShares VIX Mid-Term Futures ETF 12.67 -0.39% 0.85%— -16.70% -22.67%
3259 TRBF Angel Oak Total Return ETF 47.09 +0.15% 0.59%4.99% -5.87% -6.43%
3260 GXPD Global X Funds - Global X PureCap MSCI… 25.68 +0.08% 0.25%0.35% -3.04% +1.40%
3261 MDLV Morgan Dempsey Large Cap Value ETF 30.68 -0.05% 0.58%2.65% +8.21% +12.04%
3262 WEEL Peerless Option Income Wheel ETF 19.85 -0.80% 1.24%12.74% -0.20% +1.16%
3263 FLN First Trust Latin America AlphaDEX Fund 27.74 -1.17% 0.80%3.38% +23.75% +39.02%
3264 SRHR SRH REIT Covered Call ETF 53.88 -0.69% 0.75%6.84% +1.79% +0.43%
3265 FFTG FormulaFolios Tactical Growth ETF 24.48 +0.02% 0.92%— — —
3266 JPMO YieldMax JPM Option Income Strategy ETF 14.34 -1.58% 0.99%28.92% -13.88% -19.13%
3267 PFI Invesco Dorsey Wright Financial Momentum ETF 57.35 -0.83% 0.78%1.23% +0.18% +5.59%
3268 CARZ First Trust S-Network Future Vehicles &… 105.11 -0.39% 0.70%1.02% +35.46% +47.94%
3269 TDSB ETC Cabana Target Beta ETF 24.70 -0.19% 0.22%1.91% +3.26% +4.88%
3270 GMAN Goldman Sachs Manufacturing Revolution ETF 77.92 +0.28% 0.50%— +37.92% +43.72%
3271 ITDH iShares LifePath Target Date 2060 ETF 42.80 -0.13% 0.12%1.41% +14.06% +17.86%
3272 PSCQ Pacer Swan SOS Conservative (October) ETF 32.54 -0.08% 0.49%— +10.35% +13.31%
3273 TEMD Templeton Emerging Markets Debt ETF 24.22 0.00% 0.45%5.09% — —
3274 OCTB ETF Series Solutions - Aptus October Buffer… 28.53 -0.04% 0.25%— +11.70% —
3275 MYCJ State Street My2030 Corporate Bond ETF 23.98 -0.05% 0.15%4.68% -4.08% -4.16%
3276 LOTI Liberty One Tactical Income ETF 25.58 -0.23% 1.04%2.28% +1.66% +1.14%
3277 GFIN Goldman Sachs Finance Reimagined ETF 67.11 +0.21% 0.50%— +13.44% +19.30%
3278 CCRP Columbia Corporate Bond ETF 18.74 +0.18% 0.49%3.83% -6.31% —
3279 KMAY Innovator ETFs Trust - Innovator U.S. Small… 29.64 0.00% 0.79%— +4.77% +7.98%
3280 XRLX FundX Investment Conservative ETF 49.18 -0.29% 1.20%2.58% +7.33% +7.45%
3281 DMAT Global X - Disruptive Materials ETF 36.67 +2.54% 0.59%0.51% +2.12% +81.16%
3282 JULB ETF Series Solutions - Aptus July Buffer ETF 28.47 +0.02% 0.25%— +11.19% —
3283 JFLI JPMorgan Flexible Income ETF 52.83 -0.28% 0.51%8.02% +4.60% +5.87%
3284 TOLL Tema Durable Quality ETF 40.66 -0.49% 0.55%0.28% +16.04% +20.70%
3285 ROSC Hartford Multifactor Small Cap ETF 54.32 -0.18% 0.34%1.95% +15.79% +25.22%
3286 NIKL Sprott Nickel Miners ETF 12.48 -2.00% 0.75%3.12% -19.01% -16.29%
3287 USL United States 12 Month Oil Fund 60.93 +1.07% 1.01%— +80.94% +78.43%
3288 APRT AllianzIM U.S. Equity Buffer10 Apr ETF 47.40 +0.04% 0.74%— +13.88% +17.43%
3289 DVLU First Trust Dorsey Wright Momentum & Value ETF 39.41 -0.20% 0.60%0.77% +10.49% +20.62%
3290 ATCL REX Autocallable Income ETF 24.64 -0.08% 0.65%8.01% — —
3291 DCMT DoubleLine Commodity Strategy ETF 38.62 +0.47% 0.66%2.49% +47.74% +44.96%
3292 NETL Colterpoint Net Lease Real Estate ETF 23.66 -0.68% 0.60%5.29% +0.38% -0.50%
3293 NDIA Global X - India Active ETF 26.03 +2.09% 0.75%1.28% -14.53% -12.56%
3294 PSCX Pacer Swan SOS Conservative (January) ETF 33.76 +0.01% 0.49%— +8.76% +12.76%
3295 EART Global X Rare Earth & Critical Materials ETF 27.20 -0.55% 0.59%0.68% — —
3296 SPIN State Street US Equity Premium Income ETF 33.98 +0.06% 0.25%4.73% +4.95% +9.16%
3297 OVB Overlay Shares Core Bond ETF 19.60 -0.10% 0.79%6.22% -4.39% -4.57%
3298 AIYY YieldMax AI Option Income Strategy ETF 7.60 +2.14% 0.99%89.49% -57.19% -71.71%
3299 TENM iShares Large Cap 10% Target Buffer Mar ETF 28.01 0.00% 0.53%3.01% +10.36% —
3300 FGSM The Advisors' Inner Circle Fund II - Frontier… 34.23 -0.12% 0.82%1.42% +13.90% +20.17%
← Vorige Pagina 33 / 60 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt