Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

ETF-screener

Filter de volledige database van op de Amerikaanse beurs genoteerde ETF's. Elke filtercombinatie heeft een deelbare URL en resultaten zijn exporteerbaar naar CSV.

Kernindexblootstelling onder 0,05% Yield boven 6%, AUM $1 miljard+ Dividendgroeiers (5j groei > 5%) Internationaal, afgedekt Opkomende markten onder 0,25% Covered-call-inkomstenfondsen Nieuwe fondsen die vermogen opbouwen Bitcoin- en cryptofondsen
Resetten ↓ CSV

5,950 fondsen komen overeen met.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
2601 AAAP Pacer Barings CLO Market Flex ETF 25.38 +0.04% 0.39%1.10% — —
2602 ITDE iShares LifePath Target Date 2045 ETF 40.37 +0.10% 0.11%1.67% +11.41% +14.12%
2603 OVLH Overlay Shares Hedged Large Cap Equity ETF 42.77 -0.10% 0.80%0.28% +8.57% +11.19%
2604 RJI ELEMENTS Linked to the Rogers International… 8.11 +0.81% 0.75%— +17.29% +16.96%
2605 GENT Genter Capital Taxable Quality Intermediate… 9.93 +0.05% 0.38%4.32% -4.34% -4.52%
2606 MARM FT Vest U.S. Equity Max Buffer ETF - March 34.66 -0.04% 0.85%— +4.87% +6.42%
2607 UNOV Innovator U.S. Equity Ultra Buffer ETF 41.78 +0.02% 0.79%— +9.75% +11.65%
2608 RBUF Innovator ETFs Trust - Innovator U.S. Small… 31.09 -0.03% 0.79%— +7.02% +9.16%
2609 ZJPN SPDR Solactive Japan ETF 91.37 +0.52% 0.14%— +3.19% +36.08%
2610 ZJAN Innovator Equity Defined Protec 28.50 +0.02% 0.79%— +4.18% +6.28%
2611 OGIG ALPS O'Shares Global Internet Giants ETF 52.38 +0.57% 0.48%0.07% -0.87% -6.77%
2612 ISEP Innovator Intl Developed Power Buffer ETF 34.90 +0.38% 0.85%— +6.69% +9.89%
2613 GBF iShares Government/Credit Bond ETF 102.06 -0.12% 0.03%3.86% -3.92% -4.98%
2614 BGCG BAILLIE GIFFORD INTERNATIONAL CONCENTRATED… 28.11 -0.39% 0.72%— — —
2615 PSCE Invesco S&P SmallCap Energy ETF 60.69 +0.44% 0.29%2.40% +40.61% +48.96%
2616 LVIG Longview Advantage Fixed Income ETF 95.49 +0.05% 0.49%— — —
2617 BSMN Invesco BulletShares (R) 2023 Municipal Bond… 25.05 -0.02% 0.18%— -0.36% -0.16%
2618 QCJL First Trust Exchange-Traded Fund VIII - FT… 26.25 -0.25% 0.90%— -99.70% -99.70%
2619 ZNOV Innovator ETFs Trust - Innovator Equity… 28.05 0.00% 0.79%— +5.19% +6.35%
2620 TRUC VanEck Communication Services TruSector ETF 26.01 +0.48% 0.14%0.43% — —
2621 TSMY YieldMax TSM Option Income Strategy ETF 14.96 -1.12% 1.01%50.39% -2.64% -5.61%
2622 XV Simplify Target 15 Distribution ETF 24.11 -0.10% 0.75%20.30% -4.89% -9.11%
2623 IBOT VanEck Robotics ETF 64.95 -0.29% 0.47%0.31% +23.71% +32.85%
2624 LDRC iShares iBonds 1-5 Year Corporate Ladder ETF 24.64 -0.06% 0.10%4.26% -2.88% -2.65%
2625 TDSC ETC Cabana Target Drawdown 10 ETF 28.67 +0.02% 0.17%1.30% +13.39% +17.00%
2626 RSSY Return Stacked U.S. Stocks & Fu 26.99 +0.07% 0.99%1.45% +40.47% +36.56%
2627 VBCB Vanguard Target Maturity 2028 Corporate Bond… 74.88 -0.01% 0.08%1.67% — —
2628 IMAR Innovator Intl Developed Power Buffer ETF 30.46 +0.30% 0.85%— +1.71% +5.74%
2629 PBJ Invesco Food & Beverage ETF 46.45 +0.40% 0.64%1.27% +3.28% +2.46%
2630 XRPI XRP ETF 7.37 +0.20% 1.68%2.75% -30.46% -54.12%
2631 SPD Simplify US Equity PLUS Downside Convexity ETF 42.27 -0.20% 0.53%1.18% +7.67% +9.45%
2632 GNOM Global X - Genomics & Biotechnology ETF 65.69 -1.43% 0.50%0.97% +46.59% +62.58%
2633 MJ Amplify Alternative Harvest ETF 23.20 +0.69% 1.12%2.57% -22.66% -37.81%
2634 DRNZ REX Drone ETF 17.59 -0.79% 0.65%— -18.56% —
2635 FGLD Franklin Responsibly Sourced Gold ETF 26.18 -1.28% 0.15%— +7.25% —
2636 KDEF PLUS Korea Defense Industry Index ETF 37.32 -0.61% 0.65%7.88% -14.33% -17.55%
2637 WTBN WisdomTree Bianco Total Return Fund 24.04 +0.10% 0.50%4.21% -5.66% -6.83%
2638 GINX SGI Enhanced Global Income ETF 35.71 +0.42% 0.99%2.25% +13.79% +22.96%
2639 BUZZ VanEck Social Sentiment ETF 37.36 -1.40% 0.76%— +16.62% +1.47%
2640 FDCF Fidelity Disruptive Communications ETF 52.55 -0.18% 0.50%— +9.53% +10.31%
2641 CHIQ Global X - MSCI China Consumer Discretionary… 16.01 -0.12% 0.65%1.78% -24.64% -27.70%
2642 OWNS CCM Affordable Housing MBS ETF 16.46 +0.37% 0.68%4.38% -6.13% -6.18%
2643 FXB Invesco CurrencyShares British Pound Sterling… 127.42 +0.35% 0.40%2.13% -2.18% -1.08%
2644 HERD Pacer Cash Cows Fund of Funds ETF 49.95 +0.85% 0.15%3.48% +13.99% +20.48%
2645 HAWG HCM Hedged Equity ETF 30.66 -0.44% 1.35%— — —
2646 EDGU 3EDGE Dynamic US Equity ETF 32.00 -0.02% 0.91%0.68% +12.40% +16.75%
2647 FITZ Fitz-Gerald Must Have Portfolio ETF 26.39 0.00% 0.75%0.22% — —
2648 BMVP Invesco Bloomberg MVP Multi-factor ETF 52.79 +0.32% 0.29%1.80% +8.09% +10.19%
2649 SPBX AllianzIM 6 Month Buffer10 Allocation ETF 30.17 +0.10% 0.79%— +9.79% +13.12%
2650 RWLC Rayliant NxtGen Multifactor US Equity ETF 39.58 -0.19% 0.32%12.32% +19.22% +5.77%
2651 ACEP ARS Core Equity Portfolio ETF 20.04 -0.10% 0.46%0.11% +23.07% —
2652 SPDV AAM S&P 500 High Dividend Value ETF 39.48 +0.57% 0.29%3.38% +13.30% +17.90%
2653 BPRO Bitwise Proficio Currency Debasement ETF 20.08 -0.27% 0.96%— — —
2654 XDIV Roundhill Investments - S&P 500 No Dividend… 31.87 +0.25% 0.20%— +14.52% +20.23%
2655 PBSC Pacer Barings Secured Credit Flex ETF 24.91 0.00% 0.49%1.31% — —
2656 MAGY Roundhill Magnificent Seven Covered Call ETF 44.10 +0.23% 1.19%32.22% -17.48% -19.91%
2657 INTM Invesco Actively Managed Exchange-Traded Fund… 49.16 0.00% 0.35%3.80% -4.97% -4.19%
2658 GSJY Goldman Sachs ActiveBeta Japan Equity ETF 55.90 -0.23% 0.25%1.92% +19.98% +27.83%
2659 CLSM ETC Cabana Target Leading Sector Moderate ETF 28.08 -0.21% 0.13%0.74% +21.08% +23.37%
2660 INDS Pacer Industrial Real Estate ETF 37.70 +0.49% 0.49%4.64% +2.64% +2.20%
2661 BLDX Impax Global Infrastructure ETF 24.89 +0.61% 0.60%1.03% — —
2662 EMCB WisdomTree Emerging Markets Corporate Bond… 64.18 +0.14% 0.60%5.55% -3.58% -4.11%
2663 IQIN IQ 500 International ETF 32.60 -0.42% 0.25%— -0.55% +3.66%
2664 IFLR Innovator International Developed Managed… 52.55 -0.01% 0.89%1.14% +4.12% —
2665 RIET Hoya Capital High Dividend Yield ETF 8.32 +0.24% 0.50%12.36% -10.66% -10.85%
2666 DDSQ Innovator Equity Dual Directional 5 Buffer ETF 21.67 +0.31% 0.79%— — —
2667 GXG Global X - MSCI Colombia ETF 29.41 -0.54% 0.62%6.79% +31.05% +17.96%
2668 JUNP PGIM Rock ETF Trust - PGIM S&P 500 Buffer 12… 32.72 -0.03% 0.50%— +7.03% +10.50%
2669 OASC OneAscent Enhanced Small and Mid Cap ETF 34.41 -0.40% 1.38%0.46% +16.84% +25.22%
2670 JHCB John Hancock Corporate Bond ETF 20.21 +0.22% 0.29%5.38% -6.25% -7.42%
2671 NFTY First Trust India NIFTY 50 Equal Weight ETF 51.56 +2.36% 0.80%2.04% -13.64% -12.89%
2672 ITDF iShares LifePath Target Date 2050 ETF 41.98 -0.11% 0.11%1.46% +12.91% +16.38%
2673 AJUL Innovator ETFs Trust - Innovator Equity… 30.48 +0.18% 0.79%— +4.71% +6.81%
2674 QMAG FT Vest Nasdaq-100 Moderate Buffer ETF -… 26.39 -0.15% 0.90%— +11.71% +15.11%
2675 EAPR Innovator Emerging Markets Power Buffer ETF -… 33.60 -0.52% 0.89%— +13.74% +16.85%
2676 AVNC Avantis All International Core Equity ETF 49.71 -0.06% 0.28%— — —
2677 HISF First Trust High Income Strategic Focus ETF 42.58 +0.12% 0.10%5.28% -6.00% -5.94%
2678 PAB PGIM Active Aggregate Bond ETF 40.44 +0.20% 0.19%4.72% -5.59% -6.21%
2679 PBQQ PGIM Laddered Nasdaq-100 Buffer 12 ETF 32.48 -0.37% 0.50%0.01% +13.07% +17.26%
2680 ACES ALPS Clean Energy ETF 27.02 -0.35% 0.55%0.69% -16.35% -19.04%
2681 BITA The iShares Bitcoin Premium Income ETF 62.48 +0.77% 0.65%4.36% — —
2682 FLEE Franklin FTSE Europe ETF 37.43 +0.03% 0.09%3.26% +2.44% +8.05%
2683 JMMF JPMorgan 100% U.S. Treasury Securities Money… 100.22 +0.03% 0.16%2.88% +0.08% —
2684 GMOV GMO US Value ETF 32.22 +0.84% 0.50%1.89% +17.21% +25.57%
2685 FFND One Global ETF 32.23 -0.02% 0.12%0.61% +7.25% +10.75%
2686 AFK VanEck Africa Index ETF 26.99 +1.12% 0.76%1.02% -0.22% +12.62%
2687 QSY WisdomTree U.S. Quality Shareholder Yield Fund 63.37 +0.13% 0.38%1.78% +5.98% +10.25%
2688 ASEA Global X - FTSE Southeast Asia ETF 20.27 +0.10% 0.65%3.83% +10.58% +20.23%
2689 NVBW AllianzIM U.S. Equity Buffer20 Nov ETF 36.91 +0.01% 0.74%— +9.07% +10.98%
2690 JEPY Tidal Trust II 44.01 -0.11% 0.99%17.45% -13.26% -23.80%
2691 MGOV First Trust Intermediate Government… 19.13 0.00% 0.50%4.99% -6.59% -7.18%
2692 VBNB VanEck BNB ETF Common Shares of Beneficial… 28.80 -0.52% 0.39%— — —
2693 EWRE Invesco S&P 500 Equal Weight Real Estate ETF 30.58 +0.78% 0.40%2.71% -9.37% -10.13%
2694 DALI First Trust Dorsey Wright DALI Equity ETF 27.66 -0.18% 0.30%1.62% -3.64% +0.05%
2695 AGGA EA Astoria Dynamic Core US Fixed Income ETF 24.41 +0.12% 0.55%4.32% -3.64% -3.64%
2696 BAMD Brookstone Dividend Stock ETF 33.52 +0.28% 0.95%3.40% +11.33% +9.83%
2697 QUIZ Zacks Quality International ETF 28.44 +0.39% 1.68%0.17% +6.81% +13.66%
2698 MXDU Nationwide Maximum Diversification U.S. Core… 34.57 -0.13% 0.34%— — —
2699 JANB ETF Series Solutions - Aptus January Buffer… 28.30 -0.09% 0.25%— +10.33% —
2700 IBIH iShares iBonds Oct 2031 Term TIPS ETF 24.99 +0.03% 0.10%4.49% -3.96% -5.30%
← Vorige Pagina 27 / 60 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Hefboom- en inverse fondsen worden uitgesloten, tenzij u ze expliciet opneemt. Een streepje betekent dat de bron geen waarde heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt