Vertraagd
Analyseer elke ETF. Vergelijk alles.
★
Menu
Alle ETF's Screener Ranglijsten Internationaal Vergelijk Nieuws
Bladeren Categorieën Sectoren Uitgevende instellingen Posities & aandelen Rendement Heatmap Fondsoverlap Nieuwe lanceringen
Ranglijsten Hoogste rendement Best Presterende Grootste ETF's Meest actief Trending Laagste kosten Alle ranglijsten
Internationaal Opkomende Markten Ontwikkelde markten Europa Azië-Pacific Valuta-afgedekt Internationaal overzicht
Leren & Tools Leren Stel de data een vraag AI-agenten ★ Opgeslagen API
Over Over ons Contact Disclaimer
Leden
API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachte gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleid overzicht
Nieuw op de beurs? Koersen, rendementen, YTD, marktkapitalisatie: we leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met uitleg ingebouwd.

Expertoverzicht
U kent de markt al. Gewoon de data: overzichtelijk, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal

All U.S.-Listed ETFs

The complete database: 7,335 active U.S.-listed ETFs. Click any ticker for the full research page.

# ETF Koers Vandaag KostenYield (TTM)YTD1J
6401 EMFQ Amplify Emerging Markets FinTech ETF 21.48 +0.05% 0.69%— — +1.51%
6402 SHPP Pacer Industrials and Logistics ETF 34.20 +0.49% 0.60%3.05% +16.29% +19.66%
6403 KEO Kurv Equity Option Income ETF 24.99 -1.53% 1.28%2.69% — —
6404 FEHY FlexShares ESG & Climate High Yield Corporate… 40.05 -0.11% 0.23%— — —
6405 BCNA Reality Shares Nasdaq NexGen Economy China ETF 20.83 +0.05% 0.76%— +15.15% +8.19%
6406 BZQ ProShares - UltraShort MSCI Brazil Capped 14.34 -0.87% 2.71%7.27% -53.28% -64.31%
6407 SCIX Global X Scientific Beta Asia ex-Japan ETF 21.11 +0.12% 0.38%— -13.04% -9.57%
6408 AEMC Harbor AlphaEdge Mid Cap Core ETF 20.17 0.00% 0.35%— — —
6409 LIMI Themes Lithium & Battery Metal Miners ETF 40.13 +1.52% 0.35%0.63% -14.03% +11.38%
6410 HOOI Leveraged Long + Income HOOD ETF 10.05 -0.08% 1.51%33.05% -13.66% —
6411 AREA Harbor AlphaEdge Next Generation REITs ETF… 20.02 -0.29% 0.50%0.62% +8.98% +7.35%
6412 AEMV Harbor AlphaEdge Mid Cap Value ETF 20.15 +0.49% 0.38%— — —
6413 DMDV AAM S&P Developed Markets High Dividend Value… 23.62 -0.02% 0.39%— — +4.74%
6414 ARKT ARK DIET Q4 Buffer ETF 19.45 -0.35% 0.89%0.24% +1.39% -7.77%
6415 PPDM PortfolioPlus Developed Markets ETF 21.13 -2.78% 0.51%— -13.56% -1.32%
6416 KLXY KraneShares Global Luxury Index ETF 25.90 -2.13% 0.69%0.87% -0.90% +10.54%
6417 BTCK 7RCC Spot Bitcoin and Carbon Credit Futures… 28.11 +0.90% 0.84%— — —
6418 CROB Defiance China Robotics ETF 18.33 +0.83% 0.89%0.20% — —
6419 SCMY Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Small-Cap 15%… 24.39 -1.13% 0.30%— — —
6420 PTEC Global X - PropTech ETF 39.56 -0.28% 0.50%— +19.30% +25.87%
6421 MTAW Meta AI Lab Ecosystem ETF 24.64 -0.69% 0.59%— — —
6422 PBRG Themes ETF Trust - Leverage Shares 2X Long… 69.52 +5.65% 0.75%— +333.12% —
6423 AEMG Harbor AlphaEdge Mid Cap Growth ETF 19.21 -2.72% 0.38%— — —
6424 TIPE Northern Trust 2031 Inflation-Linked… 98.92 0.00% 0.10%— — —
6425 FKO First Trust South Korea AlphaDEX Fund 20.22 -1.38% 0.80%— -2.83% +1.31%
6426 TDOG 21Shares Dogecoin ETF 16.12 -1.61% 0.50%— — —
6427 FLZA Franklin FTSE South Africa ETF 19.57 0.00% 0.19%— — —
6428 BTYB VistaShares BitBonds 5 Yr Enhanced Weekly… 23.45 +0.15% 0.49%3.04% — —
6429 LIFT Stone Ridge Trust - Lifex 2028 Income Bucket… 21.00 +0.03% 0.25%47.62% -27.51% -30.99%
6430 TIPF Northern Trust 2036 Inflation-Linked… 97.90 0.00% 0.10%0.11% — —
6431 QDCC Global X - S&P 500 Quality Dividend Covered… 24.36 +0.02% 0.35%— -3.75% -3.45%
6432 AESB Harbor AlphaEdge Small Cap Core ETF 19.47 0.00% 0.38%— — —
6433 TROT Invesco MSCI Treasury Duration Rotation ETF 24.34 +0.12% 0.15%2.04% — —
6434 LFBE Stone Ridge Trust - LifeX 2065 Longevity… 172.38 0.00% 0.25%5.80% -8.87% -12.12%
6435 ZSB USCF Sustainable Battery Metals Strategy Fund 19.50 0.00% 0.79%0.99% -7.87% +6.47%
6436 TIPG Northern Trust 2046 Inflation-Linked… 99.92 — 0.10%— — —
6437 AMER Emles Made in America ETF 26.18 -0.08% 0.49%— — —
6438 VETS Pacer Military Times Best Employers ETF 38.62 +0.01% 0.60%— +14.85% +33.43%
6439 SOLM Amplify ETF Trust - Amplify Solana 3% Monthly… 8.98 -2.92% 0.75%46.61% -51.43% —
6440 MVAL VanEck ETF Trust - VanEck Morningstar Wide… 38.49 +0.13% 0.50%1.64% +6.21% +10.98%
6441 AESG Harbor AlphaEdge Small Cap Growth ETF 19.22 0.00% 0.40%— — —
6442 TIPH Northern Trust 2056 Inflation-Linked… 96.32 0.00% 0.10%0.15% — —
6443 MPWX Investment Managers Series Trust II - Tradr… 11.62 -6.56% 1.49%— — —
6444 MSDD GraniteShares 2x Short MSTR Daily ETF 47.53 -0.70% —— -48.72% +70.82%
6445 XYLE Global X Funds - Global X S&P 500 ESG Covered… 25.61 0.00% 0.60%— +1.67% -1.61%
6446 CTWO COtwo Advisors Physical European Carbon… 19.15 +1.06% 0.79%— -4.53% +3.38%
6447 PSYK PSYK ETF 16.48 +0.30% 0.75%— — —
6448 BIS ProShares - UltraShort Nasdaq Biotechnology 12.09 +5.47% 3.91%3.69% -36.25% -48.48%
6449 KMED KraneShares Emerging Markets Healthcare Index… 18.81 -2.72% 0.79%— — —
6450 XSPC VegaShares SpaceX & Beyond Earth ETF 18.14 -4.29% 0.75%— — —
6451 CRIB Russell Investments Global Real Estate ETF 23.70 +0.13% 0.49%— — —
6452 IMRA Bitwise MARA Option Income Strategy ETF 14.59 +0.48% 0.96%50.21% +0.83% -61.83%
6453 VWI Advisor Managed Portfolios 27.36 -0.05% 0.52%— +2.59% +5.27%
6454 RNEW VanEck Green Infrastructure ETF 0.254 0.00% 0.47%28.13% -99.05% -99.06%
6455 NICO Hexis Active Nicotine Engagement ETF 27.55 +2.42% 0.70%— — —
6456 EAFG Pacer Developed Markets Cash Cows Growth… 25.40 +1.01% 0.65%2.02% +8.18% +10.87%
6457 TINT ProShares - Smart Materials ETF 37.90 0.00% 0.58%1.23% +13.64% +19.33%
6458 ABXB Abacus Flexible Bond Leaders ETF 18.68 0.00% 0.83%4.83% -4.69% -4.74%
6459 EATZ AdvisorShares Restaurant ETF 27.20 +0.67% 2.97%0.48% +4.12% +0.67%
6460 PUL GraniteShares 2x Long P Daily ETF 53.29 -13.70% 1.50%— — —
6461 QFRD Pacer S&P 500 Quality FCF R&D Leaders ETF 31.03 0.00% 0.49%0.12% — —
6462 CARD MAX Auto Industry -3x Inverse Leveraged ETN 2.90 +1.40% 0.95%— +7.81% -12.12%
6463 WUSA Simplify Wolfe US Equity 150/50 ETF 24.78 +0.37% 0.75%— -5.13% —
6464 TSXD Direxion Daily Semiconductors Top 5 Bear 2X… 6.19 +8.22% 9.79%6.05% -66.21% -67.79%
6465 MAYC Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 10%… 26.16 -0.86% 0.30%— — —
6466 OCT VanEck U.S. Equity Buffer ETF - October 30.60 -0.44% 0.50%— — —
6467 SBM ProShares Short Basic Materials 46.38 +0.06% 0.95%— — —
6468 DGZ DB Gold Short ETN 5.10 +2.00% 0.75%— -8.93% -10.37%
6469 TIPD Northern Trust 2055 Inflation-Linked… 92.35 +0.26% 0.10%7.28% -8.09% -11.18%
6470 LIAU Stone Ridge Trust - LifeX 2060… 244.58 0.00% 0.25%4.30% -7.54% -10.63%
6471 CMAY Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 15%… 25.94 -0.72% 0.30%— — —
6472 VEGX International Vegan Climate ETF 24.37 0.00% 0.75%— — —
6473 CTMA Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Equities 30%… 25.76 -0.65% 0.30%— — —
6474 BDCY ETRACS 2xMonthly Leveraged Wells Fargo… 9.74 -0.61% 0.27%— 0.00% -63.28%
6475 TGN AXS Brendan Wood TopGun Index ETF 30.34 +0.03% 1.73%— — —
6476 GFSG Themes ETF Trust - Leverage Shares 2X Long… 3.46 -8.33% 0.99%— — —
6477 BTCR Volt Crypto Industry and Equity ETF 5.08 +7.05% 0.85%— +7.50% -49.45%
6478 AIMG Defiance AI Magnificent 10 ETF 17.40 -4.20% 0.61%— — —
6479 KRYP ProShares - CoinDesk 20 Crypto ETF 22.02 -2.70% 0.59%0.25% — —
6480 EMMY Corgi ETF Trust I - Corgi Emerging Markets… 23.27 -1.78% 0.30%— — —
6481 WTIB USCF Oil Plus Bitcoin Strategy Fund 39.18 0.00% 0.93%— +113.98% —
6482 FATT Fat Tail Risk ETF 22.71 -2.27% 1.15%— -4.92% —
6483 TTMX Tradr 2X Long TTMI Daily ETF 4.74 -14.90% 1.49%— — —
6484 COZX Investment Managers Series Trust II - Tradr… 4.66 -14.02% 1.30%— -52.11% —
6485 GLGG Leverage Shares 2x Long GLXY Daily ETF 1.99 -23.17% 0.75%— -78.04% -94.44%
6486 IDMY Corgi ETF Trust I - Corgi International… 24.82 -0.33% 0.30%— — —
6487 JJP iPath Series B Bloomberg Precious Metals… 66.03 0.00% 0.45%— — —
6488 PYPU Direxion Daily PYPL Bull 2X ETF 34.28 -0.70% 0.99%1.40% — —
6489 PPEM Putnam PanAgora ESG Emerging Markets Equity… 23.56 +0.56% 0.60%49.06% -11.85% -3.18%
6490 CRDD Volatility Shares Trust - Cardano ETF 16.84 -4.13% 1.15%0.94% — —
6491 VAIC VegaShares US Equity Autocallable… 24.98 -0.83% 0.74%0.18% — —
6492 USLX Corgi U.S. Large-Cap 2x Daily ETF 25.09 0.00% 0.20%— — —
6493 FSPC First Trust Bloomberg Space Economy ETF 17.41 -0.68% 0.65%— — —
6494 EVXX Defiance Pure Electric Vehicle ETF 17.18 -0.09% 0.68%— -30.56% —
6495 TSIC Truth Social American Icons ETF Amrn Icons ETF 25.05 +0.77% 0.65%1.22% +0.87% —
6496 CRY GraniteShares YieldBOOST CRCL ETF 15.29 -1.80% 1.07%53.92% — —
6497 QMY Corgi ETF Trust I - Corgi Growth & Technology… 25.82 -1.99% 0.30%— — —
6498 SCOW Pacer Funds Trust - Pacer S&P SmallCap 600… 22.70 -0.83% 0.59%0.54% +15.35% +12.27%
6499 FLAG Global X - S&P 500 U.S. Market Leaders Top 50… 28.59 0.00% 0.29%1.98% +3.11% +2.48%
6500 STLL Themes ETF Trust - Leverage Shares 2X Long… 8.70 -9.56% 0.99%— — —
← Vorige Pagina 65 / 74 Volgende →

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Een streepje betekent dat de bron geen waarde voor dit veld heeft gepubliceerd.

Grondstof

Grondstoffen (breed)GoudOlie & gasZilver

Digitale activa

CryptovalutaBitcoin

Vastrentend

Obligaties (alle)StaatsobligatiesStaatsobligatiesBedrijfsobligatiesHigh-yield obligatiesGemeentelijke obligatiesInternationale obligatiesTIPS / Inflatiegekoppeld

Inkomen

DividendCovered Call / Optie-inkomenPreferente aandelen

Regio

InternationaalGlobaalOntwikkelde marktenOpkomende MarktenInternationale smallcapFrontiermarkten

Sector & thema

Financiële sectorTechnologieEnergieVastgoed / REITsGezondheidszorgIndustrieMaterialenInfrastructuurSchone Energie

Strategie

Buffer / Defined OutcomeESG / DuurzaamValuta-afgedektMomentumGelijkgewogenLage volatiliteit

Structuur

Actieve ETF'sHefboomInvers

Stijl & omvang

VS Large CapGroeiWaardeVS Small CapVS Mid CapTotale markt