Gecikmeli
Her ETF'yi araştırın. Her şeyi karşılaştırın.
★
Menü
Tüm ETF'ler Tarayıcı Sıralamalar Uluslararası Karşılaştır Haberler
Tümüne Göz At Kategoriler Sektörler İhraççılar Varlıklar & Hisse Senetleri Performans Isı Haritası Fon Örtüşmesi Yeni Lansmanlar
Sıralamalar En Yüksek Getiri En İyi Performans En Büyük ETF'ler En Aktif Trend En Düşük Ücretler Tüm Sıralamalar
Uluslararası Gelişmekte Olan Piyasalar Gelişmiş Piyasalar Avrupa Asya-Pasifik Döviz Korumalı Uluslararası Merkez
Eğitim ve Araçlar Eğitim Veriye Sor Yapay Zekâ Ajanları ★ Kaydedilenler API
Hakkında Hakkımızda İletişim Yasal Uyarı
Üyeler
API GEÇİDİ

Sitenin önbelleğe alınmış verilerine ücretsiz salt okunur JSON erişimi.

Karanlık Mod

Rehberli Görünüm
Piyasalara yeni misiniz? Fiyatlar, getiriler, YTD, piyasa değeri: gezinirken her terimi sade bir dille açıklıyoruz. Aynı veriler, yerleşik yardımla birlikte.

Uzman Görünümü
Piyasaları zaten tanıyorsunuz. Sadece veriler: temiz, hızlı ve sade; fazladan açıklama yok. Bu varsayılan görünümdür.

Arayüz dili

Tüketici Döngüseli ETF'ler

Tüketici döngüseli fonlar. 73 fon · $56.22B toplam varlıklar · medyan gider oranı 0.65%.

# ETF Fiyat Bugün GiderGetiri (TTM)YBB1Y
1 XLY State Street Consumer Discretionary Select… 112.83 +0.50% 0.08%0.83% -5.98% -1.84%
2 IGM iShares Expanded Tech Sector ETF 169.27 -0.61% 0.37%0.13% +31.86% +37.07%
3 VCR Vanguard Consumer Discretionary ETF 378.76 +0.70% 0.09%0.80% -4.52% -0.11%
4 TSLL Direxion Daily TSLA Bull 2X ETF 9.91 -2.37% 0.95%9.52% -46.89% -43.49%
5 GLTR abrdn Physical Precious Metals Basket Shares… 186.57 +0.20% 0.60%— -9.44% +6.97%
6 FDIS Fidelity MSCI Consumer Discretionary Index ETF 98.29 +0.62% 0.08%0.79% -4.39% -0.18%
7 XHB State Street SPDR S&P Homebuilders ETF 94.97 +0.98% 0.35%1.16% -8.65% -9.32%
8 IYC iShares U.S. Consumer Discretionary ETF 98.36 +0.61% 0.37%0.54% -5.21% -3.01%
9 NAIL Direxion Daily Homebuilders & Supplies Bull… 25.89 +3.44% 0.96%1.36% -49.56% -57.32%
10 RSPD Invesco S&P 500 Equal Weight Consumer… 52.98 +0.85% 0.40%0.97% -7.89% -4.12%
11 AMZU Direxion Daily AMZN Bull 2X ETF 37.34 +1.90% 0.99%5.42% +4.86% +9.31%
12 XRT State Street SPDR S&P Retail ETF 85.30 +1.37% 0.35%0.89% -1.34% +3.98%
13 RXI iShares Global Consumer Discretionary ETF 189.45 +0.64% 0.37%1.51% -8.26% -5.36%
14 FXD First Trust Consumer Discretionary AlphaDEX… 65.77 +1.15% 0.60%0.74% -4.90% +1.15%
15 RTH VanEck Retail ETF 263.06 +0.91% 0.35%0.93% +4.48% +7.07%
16 OILK ProShares - K-1 Free Crude Oil ETF 58.30 -0.05% 0.69%16.35% +56.46% +53.34%
17 ASTX Tradr 2X Long ASTS Daily ETF 6.17 -12.98% 1.30%— -82.67% -89.84%
18 INCO Columbia India Consumer ETF 58.15 +1.79% 0.75%— -11.80% -12.13%
19 SNDQ Tradr 2X Short SNDK Daily ETF 15.34 +7.80% 1.49%— — —
20 TSLT T-REX 2X Long Tesla Daily Target ETF 13.85 -2.46% 1.05%— -46.84% -41.83%
21 BABX GraniteShares 2x Long BABA Daily ETF 16.81 -1.64% 1.20%— -52.58% -61.53%
22 TOPW Roundhill Investments - Top WeeklyPay ETF 34.27 -0.58% 0.61%49.16% — —
23 IBUY Amplify Online Retail ETF 69.33 +0.61% 0.65%0.11% -7.43% -4.16%
24 CHIQ Global X - MSCI China Consumer Discretionary… 16.01 -0.12% 0.65%1.78% -24.64% -27.70%
25 TSLQ Tradr 2X Short TSLA Daily ETF 17.36 +2.48% 1.23%11.32% -6.72% -37.47%
26 TSLR GraniteShares 2x Long TSLA Daily ETF 17.23 -2.41% 1.05%— -44.85% -39.02%
27 TRUD VanEck Consumer Discretionary TruSector ETF 25.51 +0.39% 0.16%0.59% -2.98% +1.73%
28 ONLN ProShares - Online Retail ETF 57.63 +0.88% 0.58%0.29% -3.56% -0.40%
29 AMZZ GraniteShares 2x Long AMZN Daily ETF 35.07 +1.94% 1.21%— +9.31% +19.99%
30 GXPD Global X Funds - Global X PureCap MSCI… 25.66 -0.78% 0.25%0.35% -3.04% +1.40%
31 CNQQ Rayliant-ChinaAMC Transformative China Tech… 20.76 +0.01% 0.75%0.46% -10.72% -12.01%
32 BETZ Roundhill Investments - Sports Betting &… 16.55 -1.56% 0.75%5.80% -20.69% -25.18%
33 XLYI State Street Consumer Discretionary Select… 21.84 -0.02% 0.35%15.41% -11.02% -10.65%
34 MAXI Simplify Bitcoin Strategy PLUS Income ETF 14.62 +1.35% 1.31%20.90% +0.91% -47.85%
35 PAWZ ProShares Pet Care ETF 49.09 +0.81% 0.50%0.75% -11.16% -10.93%
36 FTXD First Trust Nasdaq Retail ETF 33.16 -2.01% 0.60%1.10% +3.72% +7.54%
37 RETL Direxion Daily Retail Bull 3X Shares 7.89 +3.88% 0.96%0.97% -17.57% -8.10%
38 IEDI iShares U.S. Consumer Focused ETF 57.21 0.00% 0.18%0.69% +3.92% +0.95%
39 EBIZ Global X - E-commerce ETF 28.75 -0.31% 0.50%0.53% -11.23% -13.05%
40 TSDD GraniteShares 2x Short TSLA Daily ETF 7.26 +2.54% 1.13%9.19% -8.41% -37.01%
41 AWAY Amplify Travel Tech ETF 16.84 +0.24% 0.75%— -18.92% -20.68%
42 PSCD Invesco S&P SmallCap Consumer Discretionary… 108.81 +1.14% 0.29%1.07% +2.67% +3.81%
43 PEZ Invesco Dorsey Wright Consumer Cyclicals… 96.47 +1.24% 0.97%0.40% -8.35% -0.01%
44 WANT Direxion Daily Consumer Discretionary Bull 3X… 36.13 +1.39% 1.03%1.00% -29.02% -22.52%
45 KPDD KraneShares 2X Long PDD Daily ETF 4.89 +0.73% 1.26%136.95% -57.75% -79.16%
46 TESL Simplify Volt TSLA Revolution ETF 14.18 -1.90% 0.97%47.39% -17.80% -47.34%
47 VCAR Simplify Volt RoboCar Disruption and Tech ETF 23.85 -1.81% 1.20%28.18% -4.36% +132.04%
48 ZGBR SPDR Solactive United Kingdom ETF 48.82 +0.26% 0.14%— +6.31% +33.23%
49 TSL GraniteShares 1.25x Long Tsla Daily ETF 14.07 -1.68% 1.39%— -23.48% -16.12%
50 RVNL GraniteShares 2x Long RIVN Daily ETF 16.98 -1.19% 7.90%— -69.74% -39.02%
51 JHMC John Hancock Multifactor Consumer… 39.99 +0.86% 0.40%— -28.78% -31.18%
52 UCC ProShares - Ultra Consumer Discretionary 42.72 -1.24% 1.63%1.45% -18.19% -12.47%
53 MCDS JPMorgan Fundamental Data Science Mid Core ETF 66.75 +0.27% 0.35%1.03% +13.65% +18.17%
54 KMLI KraneShares 2x Long MELI Daily ETF 9.65 +0.49% 1.26%15.27% -30.39% -48.02%
55 XBUY Amplify International Online Retail ETF 32.63 +3.38% 0.69%— +8.68% -2.84%
56 RKNG ETF Series Solutions - Defiance Retail Kings… 23.66 -2.05% 0.79%— — —
57 CLIX ProShares - Long Online/Short Stores ETF 58.51 -0.46% 0.65%0.48% -3.23% +0.63%
58 SILX ETFMG Prime 2x Daily Junior Silver Miners ETF 1.75 0.00% 0.97%— -31.32% -22.05%
59 ISHP First Trust S-Network E-Commerce ETF 34.78 +0.68% 0.60%1.26% -11.70% -13.06%
60 LRET UBS ETRACS Monthly Pay 2xLeveraged MSCI US… 8.40 +0.06% 0.85%— -70.36% -68.73%
61 SCC ProShares UltraShort Consumer Discretionary 15.72 +0.45% 4.44%2.61% +9.14% -1.26%
62 EMTY ProShares - Decline of the Retail Store ETF 24.14 -0.39% 0.65%2.21% -1.09% -0.84%
63 KBAB KraneShares 2X Long BABA Daily ETF​ 6.54 -1.58% 1.26%128.63% -53.45% -75.93%
64 XHYC BondBloxx USD High Yield Bond Consumer… 36.90 0.00% 0.35%4.09% -1.31% -0.16%
65 TSIB Direxion TSLA Defined Income Boost ETF 29.66 0.00% 0.99%4.58% — —
66 GLAM Corgi ETF Trust I - Corgi Beauty, Skincare &… 28.51 +0.02% 0.35%— — —
67 LUXX Roundhill S&P Global Luxury ETF 23.12 -3.63% 0.45%— — -6.43%
68 BREW Corgi ETF Trust I - Corgi Coffee & Energy… 25.58 +0.42% 0.35%— — —
69 ODDZ Corgi ETF Trust I - Corgi Sports Betting &… 21.20 +0.19% 0.35%— — —
70 FINE Themes European Luxury ETF 22.02 -0.26% 0.35%— -1.35% -4.47%
71 XPM Daily Target 2X Long MP ETF 18.93 +1.90% 1.31%— +0.03% —
72 STYL Corgi ETF Trust I - Lifestyle Brands ETF 24.37 0.00% 0.35%— — —
73 XLYX Corgi ETF Trust I - Corgi U.S. Consumer… 22.13 0.00% 0.45%— — —

Market data delayed approximately 15–20 minutes unless otherwise indicated. Kategori üyeliği, ETF Explorer sınıflandırmasıdır; Metodoloji sayfasına bakın.

Emtia

Emtialar (geniş)AltınPetrol ve GazGümüş

Dijital Varlıklar

Kripto ParaBitcoin

Sabit Getirili

Tahviller (tümü)Devlet TahvilleriHazine TahvilleriŞirket TahvilleriYüksek Getirili TahvillerBelediye TahvilleriUluslararası TahvillerTIPS / Enflasyona Karşı Korumalı

Gelir

TemettüCovered Call / Opsiyon Geliriİmtiyazlı Hisse Senetleri

Bölge

UluslararasıKüreselGelişmiş PiyasalarGelişmekte Olan PiyasalarUluslararası Küçük ÖlçekliSınır Piyasaları

Sektör ve Tema

FinansallarTeknolojiEnerjiGayrimenkul / GYOSağlıkSanayiHammaddelerAltyapıTemiz Enerji

Strateji

Buffer / Belirlenmiş SonuçESG / SürdürülebilirDöviz KorumalıMomentumEşit AğırlıklıDüşük Volatilite

Yapı

Aktif ETF'lerKaldıraçlıTers

Stil & Büyüklük

ABD Büyük ÖlçekliBüyümeDeğerABD Küçük ÖlçekliABD Orta ÖlçekliToplam Piyasa